Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2009., 12:46   #81
koliko dugo se područje oko pirsa na nosu crveni?
ivkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 19:39   #82
Quote:
ivkach kaže: Pogledaj post
koliko dugo se područje oko pirsa na nosu crveni?
meni se crvenilo povuklo drugi dan.
__________________
: i moje nebo sad je posoljeni zrak a moje more razlivena tinta
Mala Trubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:18   #83
i ja mislim ubrzo stavljat pirs na nosu samo još da ćaća dopusti nadam se najboljem
Mala1995g is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 17:02   #84
E bok. Imam si piercing na nosu već 9 godina al nikad, al fakat nikad, nisam bila bez njega (dok sam mijenjala nakit, al to nije "biti bez njega"). E pa sad sam si zgubila nakit i nemam rezervu. Zanima me, nakon tolko godina nošenja nakita, za kolko cca. bi mi se mogla zatvorit rupa?
Neki vele "ma nemre ti se to zatvorit više, zaraslo je", neki vele za 2 sata....
Po nekoj mojoj logici par sati tops, jerbo ipak je to sluznica, dobro je prokrvljeno, hrskavica ima sposobnost regeneracije i tak dalje al opet, ima valjda nekog ko se time tu bavi il ima nekog iskustva sa zatvaranjima rupa pa mi može konkretno nekaj reć :-P

Tenks!
__________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Forsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 00:32   #85
Quote:
Forsha kaže: Pogledaj post
E bok. Imam si piercing na nosu već 9 godina al nikad, al fakat nikad, nisam bila bez njega (dok sam mijenjala nakit, al to nije "biti bez njega"). E pa sad sam si zgubila nakit i nemam rezervu. Zanima me, nakon tolko godina nošenja nakita, za kolko cca. bi mi se mogla zatvorit rupa?
Neki vele "ma nemre ti se to zatvorit više, zaraslo je", neki vele za 2 sata....
Po nekoj mojoj logici par sati tops, jerbo ipak je to sluznica, dobro je prokrvljeno, hrskavica ima sposobnost regeneracije i tak dalje al opet, ima valjda nekog ko se time tu bavi il ima nekog iskustva sa zatvaranjima rupa pa mi može konkretno nekaj reć :-P

Tenks!
Ja sam ovo ljeto bila bez njega jedan dan (tipa 20 sati) a u to vrijeme mi je bio probušen nos tek godinu dana. Mislim da bi ti mogla biti bez njega dan, dva sa 9 godina ali nisam neki ekspert. Nadam se da sam bar malo pomogla
fortunefaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 13:12   #86
Ja ga imam 6 godina i max.sam bila po tjedan dana bez njega, i bez problema sam vratila ring.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:06   #87
ja ga imam 3 godine..prije 2 mjeseca sam se umivala i ručnikom zapela za pirs..iscupala ga da mi je nos bia ko paprika...za ljutu nevolju pirs je odlepršao niz odvod od lavandina..rezervu nisam imala...dok sam došla do tatoo studia po novi nakit cca 2 sata je prošlo..rupa je bila začepljena i ponovo sam bužala nos
eto moje tragikomično iskustvo
bas sam pegula
a sad nailazim na novi problem..sutra imam razgovor za posao na sudu i nedaj boze da se pojavim s pirsom jer me nece ni pogledat fala bogu
e sad me trta vadit ga, prvo nisan ga NIKAD vadila iz nosa, a drugo iman fobiju da ce se rupa zacepit i da svakako necu dobit posao
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 13:47   #88
U pirsing studiju ti imaju sigurno neku nausnicu koja je prozirna, meni je rekla da ako idem recimo snimati glavu i opcenito ako negdje idem na snimanje gdje ne smijem imati metal da dodjem pa ce mi je staviti kako bi mi se ne bi zatvorila rupa za to vrijeme

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 07:33   #89
daenerys, meni je nevjerojatno da ti se nakon 3 god tako brzo zatvorila. za ubuduće, što su meni rekli, stavi neku najtanju dezinficiranu naušnicu ako ti se to dogodi. ja sam ga tako isčpala kad sam ga imala cca mj dana i bolilo je ko vrag vraćanje, ali nije bilo ponovnog bušenja, mislim da su ti malo podvalili, iskreno...

i naravno da postoje prozirne, zovu se bioplastovi, ali i oni obično imaju neki ukras gore, makar možda ima i bez toga
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 11:52   #90
moze neka pomoc da pronađem te bioplastove...da ih šalju poštom...dobila sam taj posa i stvarno ne zelim izgubit rupicu na nosu,...pretražila sam 10 stranica ali bez sreće...
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:52   #91
Ovo mozda? Ne znam hoce li ti odgovarati debljina.
wakingthewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:08   #92
nuspojave ?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 16:38   #93
Ja sam stavila pirs prije godinu dana. Često su mi se stvarali apscesi oko njega tj onaj kao prist koji ga pola okruzi i jako ruzno izgleda. Pa sam na ljeto kupila pirs od titana jer je kao antialergijski i mijenjala sam ga u tattoo st, nikad sama. Ali i dalje mi se to stalno vraca. Stoji dosta dugo, prode na 3 dana i opet se vrati. Pazim na higijenu, ne stavljam puder oko njega i uvijek mi se vidi crvenilo sto izignoriram, ne stavljam kreme nikakve. Samo ga kao cistim sa stapicem za usi natopljenim u fiziolosku. Kad to ne radim bude jos gore stanje. Ima li itko kakav savjet? Ne zelim ga vaditi van
hvatačica snova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.