Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2015., 22:10   #1021
Kakve su fizicke odlike kod mjeseca u Blizancima?
Bopbup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:18   #1022
U podznaku sam Blizanac, izgledam puno mlađa nego što jesam i imam za svoje proporcije jako duge (i kažu lijepe) ruke i prste. Ovaj AC daje i visoke ljude, ali ja sam baš niska, vladar Merkur je u Ribama. Imam pjegice po nosu, to sam čitala da mi je od Venere u Ovnu. Mislim da mi ona skupa sa Marsom u prvom polju daje dosta atletsku i mišićavu građu. E da imam i Adamovu jabučicu ne sad baš izraženu ali imam, baš se pitam od čega mi je to u karti, jer sam žensko.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:24   #1023
Kojim aspekt bi predstavljao mali,lijepi madež na licu?
Kao sto ima Eva Mendes ili Marlyn Monroe...!

edit: nadam se da ovo jos nije bilo na temi...ako je sorry..
lilith_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 23:34   #1024
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Kojim aspekt bi predstavljao mali,lijepi madež na licu?
Kao sto ima Eva Mendes ili Marlyn Monroe...!

edit: nadam se da ovo jos nije bilo na temi...ako je sorry..
A zar je mladez lijep?Meni upropasti svako lice,pa me zanima sta bi astroloski simboliziralo "cistocu" lica,ono da je bez i jedne fleke, bez da je rohavo itd.

JA imam SA0 Mo(Mjesec je lice) u LAvu,i imam jako cisto (bebasto lice),pa moze biti da ga SAturn "prociscava" .
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 02:14   #1025
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
A zar je mladez lijep?Meni upropasti svako lice,pa me zanima sta bi astroloski simboliziralo "cistocu" lica,ono da je bez i jedne fleke, bez da je rohavo itd.

JA imam SA0 Mo(Mjesec je lice) u LAvu,i imam jako cisto (bebasto lice),pa moze biti da ga SAturn "prociscava" .
Meni je madež sexy ako je takav kao kod njih dvije i nekome bas super pristaje i cini ga zanimljivijim. A nekoga bas i ne
Eto da li su ti njih dvije ruzne zbog madeža? OK,mozda tebi jesu.
Naravno ako je veći da nagrđuje lice..

Dakle, sto mislis koji aspket/planeta to daje?

A što se čistoće lica tiče, cini mi se da time vlada neki od zračnih znakova...
mozda podznak ili mjesec u zracnom znaku??
vjerojatno nije samo to, ali sam primjetila da ljudi sa puno planeta u elementu zraka često imaju jako čisto lice.

Moja mama je imala mo u raku, veneru u vodenjaku..pa je imala jako cisto lice.
lilith_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 10:20   #1026
Mislim da Venera daje ljepotu kože, a mladež bi po meni mogao biti od Marsa ili Plutona. Znam da kad Pl bude u 1. da neki ožiljak ili znamen na faci, ono, Harry Potter, a Mars u 1. pjegice i crvenkastost.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 11:07   #1027
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Mislim da Venera daje ljepotu kože, a mladež bi po meni mogao biti od Marsa ili Plutona. Znam da kad Pl bude u 1. da neki ožiljak ili znamen na faci, ono, Harry Potter, a Mars u 1. pjegice i crvenkastost.
A vrijedi li to i onda kada je vladar prve (Merkur) u kvadratima s Marsom i Plutonom? Ja bih rekla da je tak
Ali pitam

Primjer

Ožiljak na licu je, rekla bih od Marsa tj. rupica od pirsanja ispod donje usne, a iznad gornje usne imam dvije madež točkice koje s tim ožiljkom tvore simetričan trokut Imam i ožiljak od vodenih kozica na bradi


Nemam pjegice niti sam cvrenkasta Osim mrvicu crvenog pigmenta u kosi. Jako malo XD
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 11:26   #1028
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
A vrijedi li to i onda kada je vladar prve (Merkur) u kvadratima s Marsom i Plutonom? Ja bih rekla da je tak
Ali pitam

Primjer

Ožiljak na licu je, rekla bih od Marsa tj. rupica od pirsanja ispod donje usne, a iznad gornje usne imam dvije madež točkice koje s tim ožiljkom tvore simetričan trokut Imam i ožiljak od vodenih kozica na bradi


Nemam pjegice niti sam cvrenkasta Osim mrvicu crvenog pigmenta u kosi. Jako malo XD
Depeche, to što ti imaš na licu je nešto što većina ljudi ima.


Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Kojim aspekt bi predstavljao mali,lijepi madež na licu?
Kao sto ima Eva Mendes ili Marlyn Monroe...!
Madež je svojevrsni "fokusirani pigment" i u astrološkoj simbolici je označen Marsom pa ga najuže opisuje veza Mjesec (lice) - Mars (madež). Ako je izražen u obliku točke onda može postojati veza Mars/Saturn (Saturn - točka, koža). Poznati primjer: CC (Mjesec 0º Mars 0º Saturn).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 13:14   #1029
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
A vrijedi li to i onda kada je vladar prve (Merkur) u kvadratima s Marsom i Plutonom? Ja bih rekla da je tak
Ali pitam
Vidiš, meni je vladar prve (Merkur) 0 Pl, ali nemam ništa, s druge strane svi se interesiraju za moju kožu, to je sigurno od Venere, jer mi je isto 0 Me, kvadrat Mjesec i bijela je s malo ružičaste i čista. Čak i ne znam kako je zbog kvadrata tako dobra, valjda je dovoljan samo aspekt

Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post

Primjer
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 13:24   #1030
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Vidiš, meni je vladar prve (Merkur) 0 Pl, ali nemam ništa, s druge strane svi se interesiraju za moju kožu, to je sigurno od Venere, jer mi je isto 0 Me, kvadrat Mjesec i bijela je s malo ružičaste i čista. Čak i ne znam kako je zbog kvadrata tako dobra, valjda je dovoljan samo aspekt
Ja imam Ve60Mo, ali mi je Mo (lice) u Raku, koža mi je blijeda, presvijetla, a unatoč Ve u padu, nisam imala ni uobičajenu količinu akni u pubertetu. Jedino je dosta suha.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 13:27   #1031
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ja imam Ve60Mo, ali mi je Mo (lice) u Raku, koža mi je blijeda, presvijetla, a unatoč Ve u padu, nisam imala ni uobičajenu količinu akni u pubertetu. Jedino je dosta suha.
Eto, tvoj aspekt je pozitivan, pa zato, a moj je negativan, pa opet štima. Mjesec mi je u Jarcu, jel bi to trebala biti onda malo tamnija koža? Moja je bjelkasta, al ja mislim da je to od te moje jake Venere. Mjesec u Jarcu je ipak u padu, pa možda zato.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 14:04   #1032
Aj pliz nemojte opet i ovdje o vlastitim aspektima na način rekla kazala (bez natalne karte). Takva vrsta upisa u kojima se "objašnjavaju" neke karakteristike uz "upotrebu" svih mogućih planeta i svih mogućih osobnih aspekata drugima ništa ne znače. A o vlastitim aspektima imamo ovu temu:

Planete, planetarni položaji i aspekti u natalnoj karti - pitanja i osvrti
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 14:10   #1033
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Eto, tvoj aspekt je pozitivan, pa zato, a moj je negativan, pa opet štima. Mjesec mi je u Jarcu, jel bi to trebala biti onda malo tamnija koža? Moja je bjelkasta, al ja mislim da je to od te moje jake Venere. Mjesec u Jarcu je ipak u padu, pa možda zato.
Mjesec u jarcu kao suprotnost Mjesecu u svom sjedištu raku...jest tamno lice, brige uvijek oblače.

Shalim se malo ali htjedoh reći da urođena tendencija Mjeseca u jarcu da se brine te sklonost sumornom i crnjak raspoloženju može se i na licu očitovati.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 14:17   #1034
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mjesec u jarcu kao suprotnost Mjesecu u svom sjedištu raku...jest tamno lice, brige uvijek oblače.

Shalim se malo ali htjedoh reći da urođena tendencija Mjeseca u jarcu da se brine te sklonost sumornom i crnjak raspoloženju može se i na licu očitovati.
Znači ne nužno tamna koža, ako sam dobro shvatila, nego smrknuto lice? Baš si dobro ovaj stavila (Inače, baš sam prije par dana na jednom srpskom sajtu čitala psihološko tumačenje Mjeseca u Jarcu i kažu da je za žene to )
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 10:24   #1035
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Znači ne nužno tamna koža, ako sam dobro shvatila, nego smrknuto lice? Baš si dobro ovaj stavila (Inače, baš sam prije par dana na jednom srpskom sajtu čitala psihološko tumačenje Mjeseca u Jarcu i kažu da je za žene to )
Da,posebno se npr kod Georgea Clonneya primjeti to "crnilo" u licu,i vjecita zabrinutost,valjda i zbog konjukcije Mjeseca u JArcu sa SAturnom.
Hitler je skorpo pa crnac bio,inace je upravo zbog toga gajio tanane osjecaje prema pripadnicima te rase

Johhny Deep isto onako malo baca na zabrinutost,i Gerard Butler.

O ovoj da ne govorim

http://www.astro.com/astro-databank/Deschanel,_Zooey

Nego bi joj ja savjetovao malo rumenila na obraze uvijek,izgleda ko vampir.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 03:08   #1036
Što predstavlja mnogobrojne madeže po licu (ili bilo gdje ) u natalnoj?

Imam dosta manjih i ne mogu reći da su mi dragi, no eto
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 14:45   #1037
jel može neko reći koje aspekte ima u karti neko s pjegicama na licu?
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 09:43   #1038
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mjesec u jarcu kao suprotnost Mjesecu u svom sjedištu raku...jest tamno lice, brige uvijek oblače.

Shalim se malo ali htjedoh reći da urođena tendencija Mjeseca u jarcu da se brine te sklonost sumornom i crnjak raspoloženju može se i na licu očitovati.
Ima iznimaka (ovisi i o aspektima)
Evo moja sestra ima Mjesec u Jarcu u 5. i tvori veliki trigon sa Jupiterom i Suncem/Venerom(0°na Ac-u). Inače je dupli Lavić.
Njeno lice je suncem obasjano

Ali kad ju muči nešto, svaki problem internalizira. Vidiš joj na licu "pusti me, moram ovo sama proći i riješiti".
seagreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 14:20   #1039
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
U podznaku sam Blizanac, izgledam puno mlađa nego što jesam i imam za svoje proporcije jako duge (i kažu lijepe) ruke i prste. Ovaj AC daje i visoke ljude, ali ja sam baš niska, vladar Merkur je u Ribama. Imam pjegice po nosu, to sam čitala da mi je od Venere u Ovnu. Mislim da mi ona skupa sa Marsom u prvom polju daje dosta atletsku i mišićavu građu. E da imam i Adamovu jabučicu ne sad baš izraženu ali imam, baš se pitam od čega mi je to u karti, jer sam žensko.
Također sam AC blizanci i niska sam, isto izgledam mlađe. Vladar merkur mi je u ovnu.
PiscesGemini22 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 00:19   #1040
Baš sam sinoć bila u jednoj svadbi i srela dvije poznanice, one su inače sestre.
Jedna, mlađa je Rak/Ribe/Vaga s Venerom u Blizancima, vitka, tamnije puti, tamne oči, tamno smeđa kosa, lijepi zubi, skladne crte lica.. Djevojka je blago rečeno prelijepa, nekako graciozna, osjeti se taj Mjesec u Vagi kroz eleganciju i stil. Baš kad je pogledaju svi su bez teksta.

Druga, starija je Strijelac/Rak/Vodenjak s Venerom u Jarcu, malo niža, također zgodna, ali svijetlije puti, svijetle oči, svijetlo smeđa kosa, savršen osmijeh, crte lica ma sve. Iako je 7-8 god starija može proći kao sestrina vršnjakinja ako ne i mlađa.
Plus su obe obrazovane i jako fine i dobre osobe.

E sad ono što mi je zanimljivo da njih dvije dosta podsjećaju jedna na drugu (dobro jesu sestre) generalnim izgledom, crtama lica, ali kad pogledaš detalje ima razlika iako su obe No opet različiti su položaji u natalnoj karti. To me dovelo do zaključka koji sam već znala ali još jednom potvrdila. Ne mogu naći neki položaj koji će reći da je netko prelijep ili nije. Jer svaki znak na ascu, mjesec u nekom znaku, venera, mogu dati najbolje od toga ili najgore. Stvar je samo druge osobe kako će percipirati tu osobu što vjerovatno ovisi i o karti osobe koja percipira.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.