Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2008., 11:17   #1
MSN, Hotmail, Facebook

Što mislite o MSN-u, Hotmail-u, Facebook-u? Koristite li što od toga? Koje su, po vašem mišljenju prednosti, a koje mane?
Studentica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 11:32   #2
MSN I Hotmail da,a na Facebook mi se nije dalo regat
Ugl na MSN provodim dosta vremena dnevno i smatram ga jeftinim i dobrim nacinom komunikacije,a mana mu je dakako otuđivanje od RL.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 14:09   #3
Te tri stvari ne mozes bas strpati u isti kos.
Facebook je nekekav "social network connection tool", hotmail je mail provider dok je msn instant messenger.
Sto se tice msn-a i hotmaila ne nalazim im bas neke mane, no fcbk je druga stvar.
Facebook pomaze socijalno hendikepiranim osobama da nadju svoje mjesto ispod nevirtualnog neba
Naravno, "normalno" koristenje istoga ima puno prednosti, recimmo kroz zadnjih 10 dana sam nasao svoje srednjoskolske kolege, vidio di su sta su i takoto no isto tako znam puno ljudi koji dnevno provode dosta vise od "potrebnih" 2-3 minute pa tako facebukaju po 3-4 sata dnevno
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 18:29   #4
Kad već pitaš...
Facebook ne koristim, takve stvari (servisi) mi nisu napeti.
MSN ne koristim, al korisim drugi IM (icq)
Hotmail ne koristim, korisim Gmail
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:36   #5
Ja se skoro pa u svemu slazem sa Mr. Ex presidentom..Facebook - čisto sranje za mene..koristim MSN, ali i ICQ jer neki frendovi nemaju msn, neki icq, hotmail me strahovito zivcira i na gmailu sam vec dobrih godinu dana
__________________
Najbolji DoWnloAd SiTe , Moj Klub ,- UvIjEk SpReMnA PoMoci - Upload FreAk - NArucIte bIlo StA na Pm :)
Nogometasica_Bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:44   #6
Oko Facebooka se slažem s ttcom, dobar je za pronalaženje nekih ljudi s kojima si izgubio kontakt, ostale razno razne aplikacije mi idu na živce tako da baš na tome nisam previše. Od IMa koristim Skype i jedno tri dana sam koristio MSN dok je Skype je nešto štekao, meni više odgovara Skype. Inače nisu mi baš jasni ljudi koji koriste gotovo sve IMove. Od web mail servisa koristim gmail.
__________________
Etna1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 10:50   #7
A sad su svi nešto počeli spominjati taj Facebook...kaj ja znam...još uvijek nisam reg., ne znam hoću li...kaj vi mislite???
robson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 11:21   #8
uh ja sam ovisnik o msn-u i u posljednje vrijeme o fejsbuku
msn mi je ok za popricat s poznatima i nepoznatima, a sto se tice fejsbuka nasla sam dosta ljudi s kojima se nisam vidla ni cula godinama pa smo eto opet uspostavili kontakt.. neznam meni je to ok
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:54   #9
FB imam al imam i Hi5(njega malo vise koristim)! Skype imam al ne koristim... MSN mi je nekako "bolji"! Od web mail servisa gmail koristim 95% dok net.hr koristim iskljucivo za posao jer sam tamo nasao mail koji mi pase...
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:33   #10
Evo malo o Facebook-u: http://www.jutarnji.hr/jutarnji2/cla...,14,,104892.jl
Studentica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:51   #11
Quote:
Studentica_ZG kaže: Pogledaj post
Ne kužim zašto JL toliko fura taj Facebook, svako malo osvane članak o Facebooku.

A o prednostima i manama, moraš sama vidjet imaš li ti ikakve koristi od toga, ili se samo povodiš za trendovima i želiš utuć vrijeme.

Učenje stranih jezika online je sigurno prednost.
Perrault is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:18   #12
MSN i Hotmail da, Facebook me ne zanima prevec, posto imam Majspejs vec godinama
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:55   #13
msn i myspace

a facebook je preglup.
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:20   #14
Ma trosjed je najači!
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:40   #15
ne znam za ovaj clanak u JL, ali mi se cini da su mozda nesvjesno outali djevojku (ako se nije sama prije outala pa joj svejedno) ova zadnja mislim jedno je fejsbuk a drugo roditelji koji vide u novinama da si biseksualna
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:12   #16
facebook: meni iskreno nije jasno zasto bi si netko stavio puno ime i prezime i fotku na internet. došla, vidla i otišla s gnušanjem
huškakuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:15   #17
msn.mogu se nazvati opsjednutim. dva sata svaki dan(ako ne i više)sam na njemu
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:18   #18
fejs buk je bezveze.
emesen je prekul.
a hotmejl je uključeno uz emesen. Tako da je i to kul. MSN, iskreno pomalo miče od stvarnog života. Ali što ćeš.
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:06   #19
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
MSN i Hotmail da, Facebook me ne zanima prevec, posto imam Majspejs vec godinama
nemam nista protiv fejsbuka (hmm ionako provirim svaki dan da vidim sta ima ) ali majspejs je daleko bolji i ljudi koje sam tamo upoznala su mi postali pravi prijatelji
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:13   #20
IMHO facebook je okupljalište yuppie idiota kojima je strašno zabavno gledati slike drugih yuppie idiota.
Vidi mene sa šeširom! Vidi me na plaži! Ja i moji prijatelji!
Bla, bla, drk, drk!
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.