Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 09:51   #81
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
A ovi plastični i izdrže taman 1g ako ga ne forsiraš
Sad me susjed masira sa karcherom jer mu nemogu objasniti da mora ODZRAČITI miniwash i dovodno crijevo pa tek ona upaliti miniwash i onda mu nabija pritisak pa mu nestane vode u pumpi pa opet mu dođe voda pa mu izleti mlaznica
ma živa komedija
Ja ga držim preko zime u podrumu glavno je da se ne smrzne onda je
A, nemoze se iz njega ispustiti sva voda??
lux123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 09:52   #82
Quote:
lux123 kaže: Pogledaj post
A, nemoze se iz njega ispustiti sva voda??
A okrenem ga nakon pranja ali uvijek ostane vode u glavi pumpe a još moj ti ima i ulje za podmazivanje pumpe pa ga nije preporučljivo okretati
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 11:23   #83
A jbg...Znaci nema ostavljanja u viksi :S...Kupit cu najvjerovatnije taj herkules za 1300kn, 5 god. jamstva...-_-''
lux123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 13:35   #84
i sam sam u fazi kupnje i neznam što uzeti do nekih 1500-1700 kn. Karcher mi se čini kao najpoznatija marka da bi trebao biti ok. Ima jeftinijih s boljim karakteristikama snaga, tlak , protok, oprema i sl al neznam koliko su pouzdani.. Npr elektro maschinen ??? lani kupio njihov kompresor već je drugi puta u servisu neznam dali je to pravilo s el maschinen ili sam baš naletio...
za tog herkulesa nikad čuo al ak je 5 god garancije valjda neto i valja, kolko sam čuo jako je bitno da nije plastično kućište pumpe
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 13:53   #85
Karcher spada u profesionalce. Ne kažem da im se ne može dogoditi kvar, ali manje nego konkurenciji. Ali, OPREZ nemojte se igrati s tim jačim karcherima, gledao sam kako su sinuli lak sa haube do lima. Ostao sjajan lim kao da ga se prebrusilo. I u jednoj auto praonici su Audiu skinuli lak sa krova. Skup hobi
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 15:14   #86
Ja sam radio na minus temperaturama satima.
Dovod bude sav u ledu.Ali pošto se stalno radi,a tu i tamo dođe neki izvor topline onda drži.
Na kraju rada kada zatvoriš dovod,ispustiš pritisak iz pištolja.
Naravno,ne ostaviš ga baš posve vani na vjetrometini.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 19:40   #87
Quote:
mmovre kaže: Pogledaj post
i sam sam u fazi kupnje i neznam što uzeti do nekih 1500-1700 kn. Karcher mi se čini kao najpoznatija marka da bi trebao biti ok. Ima jeftinijih s boljim karakteristikama snaga, tlak , protok, oprema i sl al neznam koliko su pouzdani.. Npr elektro maschinen ??? lani kupio njihov kompresor već je drugi puta u servisu neznam dali je to pravilo s el maschinen ili sam baš naletio...
za tog herkulesa nikad čuo al ak je 5 god garancije valjda neto i valja, kolko sam čuo jako je bitno da nije plastično kućište pumpe
Ja imam WAP to mi je preporučio majstor koji mi je popravljao karchera
Kupio sam ga zajedno sa usisavačem pa je bio popust ali da sam se novčano olakšao to definitivno ali več 5g ga koristim bez problema samo dobro odzračiti pumpu i to je to
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 22:13   #88
Quote:
mmovre kaže: Pogledaj post
i sam sam u fazi kupnje i neznam što uzeti do nekih 1500-1700 kn. Karcher mi se čini kao najpoznatija marka da bi trebao biti ok. Ima jeftinijih s boljim karakteristikama snaga, tlak , protok, oprema i sl al neznam koliko su pouzdani.. Npr elektro maschinen ??? lani kupio njihov kompresor već je drugi puta u servisu neznam dali je to pravilo s el maschinen ili sam baš naletio...
za tog herkulesa nikad čuo al ak je 5 god garancije valjda neto i valja, kolko sam čuo jako je bitno da nije plastično kućište pumpe
A cuj 5 god. Garancije, pa nisu glupi da rade nekaj sto ce im se kvariti i stalno visiti na servisu.Vidio sam takoder u Bauhasu isti takav samo 400kn jeftiniji i pise repariran...:S Pitam prodavaca zasto je to tako kaze on ili je bio popravljen ili su ga ljudi zamjenili, ali svejedno dobivas 5 god. garancije...NEzz moram jos razmisliti, a opet vidio sam u merkuru mrak lavor za 1200kn...Niti sam neznam gdje sta kamo...
lux123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 09:33   #89
Quote:
lux123 kaže: Pogledaj post
A cuj 5 god. Garancije, pa nisu glupi da rade nekaj sto ce im se kvariti i stalno visiti na servisu.Vidio sam takoder u Bauhasu isti takav samo 400kn jeftiniji i pise repariran...:S Pitam prodavaca zasto je to tako kaze on ili je bio popravljen ili su ga ljudi zamjenili, ali svejedno dobivas 5 god. garancije...NEzz moram jos razmisliti, a opet vidio sam u merkuru mrak lavor za 1200kn...Niti sam neznam gdje sta kamo...
Kupio sam ja repariranu el lančanu pilu pa je završila opet na repariranju
Svaka čast 5g garancije ali čemu si stvarati nervozu
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 10:32   #90
a ni sam neznam što ću uzeti. sutra krećem u obilazak trgovačkih centara i vjerojatno donosim odluku jer mi se neide iz karlovaca dva puta u zgb. Nekako me vuče karcher, nakon ovog s kompresorom bojim se svih tih no name marki. da napomenem kupio prije tri godine neku no name bušilicu završilo je tako da sam ove godine kupio bosch....
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:08   #91
Quote:
mmovre kaže: Pogledaj post
a ni sam neznam što ću uzeti. sutra krećem u obilazak trgovačkih centara i vjerojatno donosim odluku jer mi se neide iz karlovaca dva puta u zgb. Nekako me vuče karcher, nakon ovog s kompresorom bojim se svih tih no name marki. da napomenem kupio prije tri godine neku no name bušilicu završilo je tako da sam ove godine kupio bosch....
Da, ali ti je meni prodavac u bauhausu ovako rekao: ,,Karcher vam ima alu pumpu tek od 1600kn pa nadalje, pa bih ja vama rade preporucio nekakvu ovakvu marku sa vise god, garancije''.Po meni odi vidjeti u merkur pogledaj u ovom katalogu http://issuu.com/lfarhiv/docs/merkur_0104_2404_2010

stranica ti je 4/24.Pogledaj ovaj lavor...Danas ga najvjerovatnije idem vidjeti.
lux123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:34   #92
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Ali, OPREZ nemojte se igrati s tim jačim karcherima, gledao sam kako su sinuli lak sa haube do lima. Ostao sjajan lim kao da ga se prebrusilo. I u jednoj auto praonici su Audiu skinuli lak sa krova. Skup hobi
Ovo mi je stvarno teško povjerovati, osim ako je čovjek farbao auto sa sprejem po masnom limu.
Imam doma jedan od najvećih Karchera sa grijanjem vode do 140 stupnjeva pa ne odnosi farbu.
__________________
Pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 12:34   #93
Quote:
lux123 kaže: Pogledaj post
Da, ali ti je meni prodavac u bauhausu ovako rekao: ,,Karcher vam ima alu pumpu tek od 1600kn pa nadalje, pa bih ja vama rade preporucio nekakvu ovakvu marku sa vise god, garancije''.Po meni odi vidjeti u merkur pogledaj u ovom katalogu http://issuu.com/lfarhiv/docs/merkur_0104_2404_2010

stranica ti je 4/24.Pogledaj ovaj lavor...Danas ga najvjerovatnije idem vidjeti.
dobre karakteristike i dodatna oprema idem sutra vidjeti
postoji li igdje servis za taj lavor (zlu ne trbalo)
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 12:41   #94
ovaj katalog koji gledamo je iz 4 mjeseca tak da vjerojatno banana
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 20:00   #95
kupio hercules 1800 kn u bauhausu, mesingana pumpa, 160 bara, dosta dodataka, izgleda ok 5 god garancije pa šta bude
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 15:34   #96
Gdje je najpovoljnije kupiti Karcher miniwash. Htio bi neki dobar model do 1500 kn maksimalno
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 17:35   #97
Mrak, jesi vidio onog za 1300??Kak ti se cini??Jesi isprobo svog, kakav ima pritisak?
lux123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 20:35   #98
nisam ga još probao baš cijeli dan pada kiša u karlovcu... dvoumio sam između tog jeftinijeg i ovog, ista je dodatna oprema malo slabiji pritisak (140 ak sam dobro zapamtio) moj je 160 i razlika u pumpi jeftiniji aluminij ovaj skuplji mesing... imao sam lovu pa ajde mada i taj slabiji mislim da je jednako dobar. Karcheri svi do modela s brojem 5.. imaju plastične pumpe tak da sam ih odmah otpisao.
Gladao i onaj lavor u merkuru čini mi se ok al niš uz njega, a trgovac koma pitam kakvu pumpu ima a on kaže mi to neznamo????
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 20:46   #99
Quote:
mmovre kaže: Pogledaj post
nisam ga još probao baš cijeli dan pada kiša u karlovcu... dvoumio sam između tog jeftinijeg i ovog, ista je dodatna oprema malo slabiji pritisak (140 ak sam dobro zapamtio) moj je 160 i razlika u pumpi jeftiniji aluminij ovaj skuplji mesing... imao sam lovu pa ajde mada i taj slabiji mislim da je jednako dobar. Karcheri svi do modela s brojem 5.. imaju plastične pumpe tak da sam ih odmah otpisao.
Gladao i onaj lavor u merkuru čini mi se ok al niš uz njega, a trgovac koma pitam kakvu pumpu ima a on kaže mi to neznamo????
Da merkur je fiju...Bio i ja u merkuru pitam ja di vam stoje miniwashi kaze on kod borova...Lutam ja lutam nema nigjde pizam gospodu kod alata dodem kod alata nema...Pitam opet kaze ona kod vijka...Ludi ducan pred propadom.Da lavor sam i ja odmah otpisao jer je 1 god. garancije, a cini mi se da je i plasticna pumpa :S.Najvjerovatnije i ja kupujem ovaj herkules za 1300kn.

Ljep pozdrav.
lux123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 07:56   #100
e još nešto. prema specifikaciji u kutiji, trebao bi biti isporučen i onaj mali ulazni filter vode (ide u priključnu cijev) u mojem paketu nije ga bilo pa malo pripazi.... i ak nije problem kad ideš da pitaš jel ima za kupiti pa mi javi...
mmovre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.