Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2015., 08:13   #8061
@schoolfriend22 Prosli su. To je najbitnije �� Ja sam bila u dvorani 6 i iznenadilo me ponasanje profesorice koja je bila glavna za upise. Doslovno je svakome nekaj prigovorila i nitko joj nis nije smio odgovorit jer je vec zaprijetila da je lose ako nekog upamti. Ostali prof su bili ok, ljubazni. Al ovako nesto ti stvarno da osjecaj nelagode..Kolege ako znate kak se zove ta profesorica i kaj predaje pisite ovdje ��
photolover4772 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:07   #8062
Quote:
photolover4772 kaže: Pogledaj post
@schoolfriend22 Prosli su. To je najbitnije �� Ja sam bila u dvorani 6 i iznenadilo me ponasanje profesorice koja je bila glavna za upise. Doslovno je svakome nekaj prigovorila i nitko joj nis nije smio odgovorit jer je vec zaprijetila da je lose ako nekog upamti. Ostali prof su bili ok, ljubazni. Al ovako nesto ti stvarno da osjecaj nelagode..Kolege ako znate kak se zove ta profesorica i kaj predaje pisite ovdje ��
O kome god da se radilo, nemaš više od 20% šanse da je uopće imaš kao profesoricu. Tako da ne brini.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:19   #8063
Quote:
photolover4772 kaže: Pogledaj post
@schoolfriend22 Prosli su. To je najbitnije �� Ja sam bila u dvorani 6 i iznenadilo me ponasanje profesorice koja je bila glavna za upise. Doslovno je svakome nekaj prigovorila i nitko joj nis nije smio odgovorit jer je vec zaprijetila da je lose ako nekog upamti. Ostali prof su bili ok, ljubazni. Al ovako nesto ti stvarno da osjecaj nelagode..Kolege ako znate kak se zove ta profesorica i kaj predaje pisite ovdje ��
nama je danas bio neki skroz opušten lik
kolko je vama trajao upis?
freename is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:24   #8064
poceo u 9 zavrsio u 12.30..
photolover4772 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:12   #8065
Hvala na poruci gore, ali nisam vidio prije
I meni je danas bio odlicno. Ljudi na faksu su stvarno dragi i odlicni, barem ovi na porti, ovi koji su pomagali pri upisu i u sobi 40. Stvarno sam ostao iznenadjen jer ipak, nitko nista ne zna pa treba puno da objasnis.

Jel netko probao s prijavom na Studomat, jel to vec sve radi? Ne mogu se prijaviti, pa nisam glup da sam zaboravio lozinku
schoolfriend22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 15:58   #8066
Koliki je prosjek dosad bio dovoljan za upis na financije na diplomskom (4+1) bez plaćanja?
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 20:14   #8067
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
Koliki je prosjek dosad bio dovoljan za upis na financije na diplomskom (4+1) bez plaćanja?
Prije tri godine sam vidjela da je zadnji upao s 4,2. A prije godinu dana zadnji s 3,9 (samo me nemoj drzat za rijec jer ovo govorim po sjecanju)
Tako da sve ovisi o generaciji
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 22:01   #8068
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Prije tri godine sam vidjela da je zadnji upao s 4,2. A prije godinu dana zadnji s 3,9 (samo me nemoj drzat za rijec jer ovo govorim po sjecanju)
Tako da sve ovisi o generaciji
da, znam da oscilira, zanimao me čisto prosjek neki, hvala.

Zadnje uređivanje Trina Moe : 29.07.2015. at 22:50.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 00:04   #8069
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Prije tri godine sam vidjela da je zadnji upao s 4,2. A prije godinu dana zadnji s 3,9 (samo me nemoj drzat za rijec jer ovo govorim po sjecanju)
Tako da sve ovisi o generaciji
3,54 prošle godine....i tako većinom uz iznimku te jedne.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 12:17   #8070
Ekonomija je jedan od najboljih fakulteta,zelim to upisati
bili boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 01:18   #8071
Jel ima ovdje netko tko je upisao cistu Ekonomiju integrirani studij ove godine?
Filip196 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 20:13   #8072
pitanje u vezi sistematskog pregleda

nisam išla kad je bilo ovo pri kraju godine, ali sad ponavljam istu godinu pa mi nije jasno trebam li u devetom zajedno s ovima koji nisu bili ili čekam dogodine opet 4-5 mjesec
maturantica95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 17:16   #8073
Pozdrav,zna li netko postoje li kakve upisne rang liste na netu. Konkretno me zanima poslovna ekonomija. Koliko je bodova bilo potrebno da se upise redovno,a koliko izvanredno?
popixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 18:15   #8074
Cimerica

Bok, na drugoj godini sam, tražim cimericu koja ima stan ili bi sa mnom tražila. Normalna sam, nepušač.

Ako je tko za, javi se!
mali igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 18:20   #8075
gdje mogu naći ispite iz matematike sa prošlih rokova?
ivan5969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:28   #8076
lijep pozdrav!!!!

htio bih upisati poslovnu ekonomiju na EFZG-u ali izvanredno (naime, u ljetnom roku sam odabrao fakultet , ali moji doma me ne puštaju na upise) pa bih postavio par pitanja:

1.) Kolika je školarina za izvanredne studente? (naime, ja ću morati platiti kaznu fakultetu na kojeg ne dolazim na upise koji su 27.8.)
2.) Gdje se odvijaju predavanja i jesu li ona obavezna? Kad počinju i jesam li na fax-u cijeli dan ili ne???
3.) TZK - mogu li izabrati mali nogomet i tako to?
4.) Imam li pravo na povoljniju hranu u menzi i na ZET-ov prijevoz???
5.) Da odmah naručim knjige ili da pričekam uvodno predavanje pa onda???

HVALA!!!!!
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:11   #8077
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
lijep pozdrav!!!!

htio bih upisati poslovnu ekonomiju na EFZG-u ali izvanredno (naime, u ljetnom roku sam odabrao fakultet , ali moji doma me ne puštaju na upise) pa bih postavio par pitanja:

1.) Kolika je školarina za izvanredne studente? (naime, ja ću morati platiti kaznu fakultetu na kojeg ne dolazim na upise koji su 27.8.)
2.) Gdje se odvijaju predavanja i jesu li ona obavezna? Kad počinju i jesam li na fax-u cijeli dan ili ne???
3.) TZK - mogu li izabrati mali nogomet i tako to?
4.) Imam li pravo na povoljniju hranu u menzi i na ZET-ov prijevoz???
5.) Da odmah naručim knjige ili da pričekam uvodno predavanje pa onda???

HVALA!!!!!
1) 7500
2) Predavanja se odvijaju samo i isključivo na fakultetu. Za izvanredne studente predavanja su potpuno neobavezna, ali se možda može dogoditi na jedan ili dva kolegija da moraš imati dolaske za kolokvij. Potpise uopće nećeš ni trebati u indeks.

3) Ako si u radnom odnosu ne moraš ići na TZK, ako nisi, imaš termine tjelesnog i možeš ići na doslovno koji god želiš, točnije možeš i sa redovnima. Tjelesni ti se sastoji od laganog trčkarenja 5-8 minuta (gotovo hodanje), pa razgibavanje 20tak minuta i nekakvo vježbanje i na koncu oko 45 minuta možeš igrati mali nogomet (ili odbojku, košarku, badminton...). Ogromna je dvorana i za mali nogomet ima čak poseban dio ispod te velike dvorane.

4) Kao izvanredan student nemaš ta prava nažalost

5) Nemoj naručivati nikakve knjige, ono što se i treba učiti preko knjiga se lagano nabavi fotokopirano u jednoj od brojnih fotokopiraona. U prva 2 tjedna ćeš se prvenstveno upoznati sa poznatom "žutom" kopiraonom gdje imaš doslovno sve za faks. I skripte gdje trebaju.
Možeš i do nekih originalnih knjiga ako si brz u sad novo preuređenoj knjižnici. Ali posudit možeš na mjesec dana, plus 2 tjedna produljiti, a kolokviji ti nisu bar do konca 11. mjeseca...uglavnom ne brini oko ovoga.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:16   #8078
a što je ona studentska futsal liga, kako da se prijavim za to
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:20   #8079
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
a što je ona studentska futsal liga, kako da se prijavim za to
Aha, s tim ćeš čak biti i oslobođen tjelesnog pa ti to toplo i preporučam.
Uglavnom bit će proba za mušku malonogometnu ekipu negdje početkom godine, recimo 2. ili 3. tjedan nastave. Svake godine iz ekipe ih puno diplomira, pa imaš i više nego realne šanse .

Do tad idi na tjelesni za svaki slučaj. Na tjelesnom šta god da jesi smiješ 3 puta izostati.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:44   #8080
znači dovoljno je samo da se javim za futsal i onda idem na probe ili odmah im kažem da se prijavljuljem za tu ligu (čini mi se da se igra na Maritnovki subotom) ???
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.