Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2015., 19:51   #3981
Ako ima neko u Makarskoj ko bi prao prljavi veš (dio i peglao) minimalno jednom a povremeno i dvaput tjedno neka se javi u inbox. Dostavimo prljavi veš i pokupimo ga prema dogovoru. Sve firme koje se time bave traže previše, pa sam odlučio potražit ovako.

Također i ako bi čistio fast food jednom tjedno javite se u inbox.

Nije nužno da oba posla obavlja ista osoba.
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 13:50   #3982
Dvije prijateljice iz Zadra traze posao ciscenja apartmana,brodova...
veliko iskustvo
odgovorne,pedantne i uredne
vlastiti prijevoz
upit na pp
kleopatra321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 11:57   #3983
Ako nekog interesira ..... REGISTERED NURSE required; STAFF position in a care home in ABERDEEN/ OBAN/ GLASGOW/ YORK/ SHEFFIELD/ BIRMINGHAM/ WOKING ; please, contact me for details; [email protected]

Recruter je provjeren tako da nije neka navlakuša ili slično .
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 12:47   #3984
Prevodim sa eng na hrv i obratno, te sa njemackog na hrvatski.
Dajem instrukcije ako nekome treba sada za jesenski rok drzavne mature iz informatike i matematike.
Za dalje dogovor u PM
Bivša plavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:07   #3985
Njemacki gazda me zamolio da objavim oglas u hrvatskoj.
Trazi se vozac za prijevoz betona (mikser).

Potrebno je:
-vozacka barem kategorije C
-kartica vozaca
-osnovno znanje njemackog jezika, toliko da se mozete sporazumijeti sa dispozicijom i musterijama/radnicima na gradilistu pri isporuci betona.

Pozeljno je:
-kod 95 u vozackoj
-auto (po potrebi je moguce da ce vas slati na 3 betonare, tako da je lakse doci vlastitim autom)
-da znate rukovati kamionom (ako nikada niste radili mikserom, naucit cete)

Uvjeti:
-pocetna satnica 11 eura bruto, nakon 6 mjeseci 11,50 eura
-25 dana placenog godisnjeg odmora
-pocetak radnog vremena se nazalost svakim danom mijenja (izmedju 4 sati i 12 sati sve je moguce), ovisno o potrebama gradilista.


Smjestaj je moguc, gazda je (ili hoce) unajmio stan, u kojem se mogu smjestiti 2 osobe, stanarina je po osobi 300 eura (sa rezijama). Gradic je 25421 Pinneberg i nalazi se otprilike 18km sjeverozapadno od Hamburga
Putni troskovi do posla se ne placaju.
Nema nikakve mucke ni kvake, nikakva provizija se meni ne placa.
Jednom znancu sam taj posao sredio, gazda je vrlo zadovoljan njime, tako da bi zaposlio jos dvojicu iz HR.
Jedina losa strana je ta, sto vas gazda tek placa kada vozite sami.
Npr. vi dodjete na probni rad, prvi dan-dva ste suvozac, ostatak tjedna vi isporucujete beton pod kontrolom drugog vozaca koji ide sa vama, tada vam taj tjedan nece platiti. Tek vas zaposljava i placa, kada vozite samostalno.
Znam, i meni se to ne svidja, ali nazalost je tako.

Sigurno se mnogi pitaju, koliko je 11 eura bruto mjesecno "na ruke".
Uzet cu kao bazu 176 radnih sati. Sa 176 sati mjesecno zaradit cete prvih 6 mjeseci bruto 1936 eura, poslije 6 mjeseci 2024 eura. Bruto placa naravno nije ona placa koju dobijate na ruke. Neto placa (na ruke) ovisi o tome jeste li samac ili imate li suprugu i djece.
Primjer 1: Samac ste i nemate djece, bit cete u poreznom razredu 1 i ostat ce vam od 2024 eura bruto otprilike 1367 eura (ako niste u crkvi mozda nekih 15 eura vise) od bruto place.
Primjer 2: Ozenjeni ste i imate 2 djece, bit cete u poreznom razredu 3, ako vam supruga ne radi i ostat ce vam otprilike 1586 eura.
Racunica se zasniva na 176 radnih sati, ako radite vise, normalno, vise cete i dobiti.
Tko je zainteresiran, slobodno neka mi se javi porukom, ako imate pitanja rado cu vam odgovoriti.
mio8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 19:00   #3986
Prevodim Vaš životopis sa hrvatskog na njemački (ili obratno, ali mislim da to baš neće nekog zanimati). Nisam diplomirala jezike, ali sam radila u njemačkim tvrtkama i odlično ga govorim, a kako sam inače tehničke struke tako mi ni "tehnička" terminologija nije strana. Ujedno, zato jer mi jezik nije struka - moj prijevod će biti jeftin, a ipak kvalitetan. Ako guglate, vidjeti ćete da će Vas prijevod u raznim "tvrtkama" koštati minimalno 100kn i to ako imate samo jednu stranicu, sa svakom se iznos povećava za 100kn. Otprilike.

Moja cijena:
*50kn za cijeli CV, neovisno o količini teksta, ako je rok za prijevod 72 sata ili dulje
*100kn za cijeli CV, neovisno o količini teksta, ako je rok za prijevod 48 sati
*150kn za cijeli CV, neovisno o količini teksta, ako je rok za prijevod 24 sata
rok računam otkad vam potvrdim da sam primila CV i da ću ga prevesti u tom roku, dakle nakon što razmijenimo sve potrebne informacije

Ne morate ništa plaćati unaprijed, ako zbog neke više sile ne stignem ispoštovati rok isto ne morate platiti - imajte na umu da nakon što završim posao uplaćujete iznos i tek onda šaljem prijevod.

Javiti se možete porukom u inbox ili na [email protected].
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 11:06   #3987
Studentica na području Zagreba nudi usluge:
- čišćenja stana i peglanje
-čuvanje djece
Za sve upite i ostale informacije molim privatne poruke!
Ela99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:29   #3988
partnerstvo izrada internet stranice

Dobar dan! Student sam i trazim osobu koja bi izradila zahtjevnu internet stranicu za strano trziste(oglasnik). Nudim partnerstvo- moja ideja+ vas rad.
S obzirom da sam student i nemam novaca koliko zahtijevaju programeri za izradu takve stranice trazim suradnju u vidu partnerstva. Na početku ne bi bilo prihoda dok se ne generira određena supina ljudi. Sklopio bi se autorski ugovor i ugovor o povjerljivosti podataka. S vremenom bi se otvorila tvrtka u kojoj bi vlasnicka struktura bila podjeljena u određenom omjeru i sukladno tome bi se raspodjelila dobit . Za ostale informacije obratiti se putem inboxa.
doncafenovi is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 15:34   #3989
bilo kakav posao tražim hitno! iz splita, 23 godine mi je i nalazim se u opće lošoj situaciji preciznije beskucnik sam. Imam završenu srednju , ofrlji radni staž, nikakvo posebno znanje i vjestinu za ponuditi, samo volju za iskoristiti svaku priliku da se iscupam i osiguram kakvu takvu stabilnost i prostora za daljnje unapređivanje i rast
none9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 19:23   #3990
Lektoriranje

Magistra sam hrvatskoga jezika i književnosti i povoljno lektoriram i korigiram tekstove na hrvatskome jeziku. Do sada sam lektorirala uglavnom tekstove za jednu knjižnicu, ali i za studentske udruge.
Cijene lektoriranja se kreću od 10 kuna po kartici (1800 znakova s prazninama) pa nadalje što ovisi o složenosti tekstova.
O svemu drugome možemo se dogovoriti preko privatnih poruka. Javite se.
tražimtražim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 19:57   #3991
Posao na zamjeni tijekom ljeta

Samohrana sam mama, trenutno bez posla do jeseni. Tražim honorarni posao preko ljeta, u Zagrebu i okolici:

- administrativni poslovi, rad na recepciji, u kiosku, trgovini, fotokopiraonici, autopraonici, na dostavi, u skladištu i slično
- čišćenje ureda, apartmana, ordinacija, stubišta, dvorana, čišćenja poslije adaptacija
- pomoć starijim osobama,
- rad u poljoprivredi
- rad u proizvodnji
- pomoć u turističkim i uslužnim djelatnostima

Tehničke sam struke, VSS, žensko, s 15+ godina radnog iskustva u domaćem i međunarodnom okruženju, s izvrsnim poznavanjem engleskog u govoru i pismu, dobrim poznavanjem njemačkog te vozačkom dozvolom A i B kategorije.
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 08:45   #3992
Krojačicu s iskustvom, pedantnu, za honorarno šivanje u svom prostoru, tražim. Po mogućnosti zapadni dio Zg.
inf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 14:32   #3993
Dobar dan!
Tražim posao prevođenja s hrvatskog (srpskog/bosanskog) na engleski ili obrnuto. U engleskom sam odlična i htjela bih zaraditi nešto sa strane.
Također, završila sam Veterinarsku školu pa tražim staž. Pa eto, ako netko zna nekoga tko bi primio stažista, ne bi bilo naodmet da mi se javi
YodaSaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 20:54   #3994
Nudi se posao asistenta u medicinskoj ustanovi, Zg. Poslovi koje će trebati savladati su odgovaranje na telefone i mailove, komunikacija sa računovodstvom i dobavljačima, vođenje evidencija i sličnog, plaćanje računa, hodanje po sastancima, obavljanje sitnih poslova i još puno toga...
Apsolutno neophodno je znanje engleskog jezika u govoru i pismu tako da životopis molimo na engleskom, jako dobro poznavanje rada na računalu i office paketa, vozačka dozvola B kategorije.
Prednost će imati ljudi sa određenim iskustvom u tajničkim poslovima ili u radu u medicini, te ljudi sa znanjem drugog jezika, ali posao će dobiti netko tko je brz, fletan, spretan i ponajviše inteligentan.

PS: Plaća je početnička, naravno, dok se ne nauči raditi sve nabrojano
major is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 20:30   #3995
Peglanje

(oglas iz usluge)

Marljiva, odgovorna i uredna gospođa nudi usluge peglanja.
Cijena 40 kn/h, muške košulje 10 kn/kom ili po dogovru.
Zagreb i okolica, prednost zapadni dio Zg
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 20:59   #3996
Tražim honorarni posao (Zagreb):

-čišćenje, pospremanje, bilo kakva ispomoć u kućanstvu i oko kućanstva (dosad nemam iskustva u sličnim poslovima iako doma od malena čistim, pospremam, kosim travu i radim ostale slične kućanske i vanjske poslove);
-ispomoć starijim osobama i osobama s invaliditetom (odlasci u trgovinu, poštu i sl., pratnja do bolnice/doma zdravlja, pravljenje društva);
-šetnja pasa, čuvanje kućnih ljubimaca

Otvoren sam i za druge ponude. Imam dvije godine radnog iskustva kao ''potrčko'' u jednoj državnoj instituciji, uglavnom vezana uz manje bitne administrativne/uredske poslove, te sam odradio desetak jednokratnih studentskih poslova od ljepljenja deklaracija i dijeljenja letaka do rada u kinu i call centru.
Imam 26 godina i trenutno dovoljno vremena za rad, ne posjedujem neke određene vještine i znanja, ali nudim volju i spremnost za nova iskustva.

Kontakt u privatne poruke.
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 18:22   #3997
Montiram klime jeftino te ih servisiram cijena montaze 600kn a servisa 200kn
hunter93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 14:30   #3998
TRAZIMO: Chat Animator

Opis radnog mjesta
Dopisivanje s klijentima putem chat-a na njemačkom jeziku.

Posebne pogodnosti
Nudimo fleksibilno radno vrijeme, sa mogucnoscu rada od doma ili iz ureda, uz mogucnost napredovanja te daljnjeg usavrsavanja u skladu s firmom.

Vrsta posla
rad na određeno vrijeme, honorarni posao, student servis, ostalo

O zaposleniku
Potrebna znanja i kvalifikacije
Potrebno odlično znanje njemačkog jezika u govoru i pismu, te osnove znanja na PC-u
- komunikativnost, otvorenost, fleksibilnost
Potrebna stručna sprema: Srednja škola
Poznavanje rada na računalu: Osnovno

Kontakt podaci

Kontakt osoba: Laura Novak
E mail: [email protected]


Tražimo Chat animatore za njemački jezik. Posao uključuje dopisivanje s klijentima putem chat-a
animacija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 07:02   #3999
Hitno trazim posao!

-ciscenje i peglanje
-cuvanje djece
-cuvanje i setnja kucnih ljubimaca
-poslovi u hotelijerstvu (struka)

Molim da me zaobilaze raznorazni prodavaci parfema, pretplate i tome slicno.

Sve ostale info u PM
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 18:44   #4000
Tražim keramicara za postavljanje pločica cca 20kvadrata. Okolica crikvenice
pinkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.