Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2015., 14:48   #3121
Tko je zamjena za dr. Boras u podsusedu? Trebala bi podic karton da se mogu prebaciti kod nove dr al su otislw na go i ne znam hoce to raditi probleme da me nova primi na pregled. Dr Boras mi se cinila ok ali ne zna nista o sustavu ni ko je mjena, sto zamjena moze, koja su prava i kada moze dat komplikacije...
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:20   #3122
Quote:
mrtva kaže: Pogledaj post
Tko je zamjena za dr. Boras u podsusedu? Trebala bi podic karton da se mogu prebaciti kod nove dr al su otislw na go i ne znam hoce to raditi probleme da me nova primi na pregled. Dr Boras mi se cinila ok ali ne zna nista o sustavu ni ko je mjena, sto zamjena moze, koja su prava i kada moze dat komplikacije...

Dr.Novak na Malesnici ju mijenja dok je na godisnjem tako mi je barem sestra rekla kad sam bila prosli tjedan.Ne znam jedino hoces li moci podici karton,posto on mijenja u svojoj ordinaciji.Dr.Boras je prije radila kao privatnica i to je istina da ne zna ove neke stvari,za uputnice je stalno sestru ispitivala.Ocito se jos ufurava...
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 18:42   #3123
Quote:
majacujica kaže: Pogledaj post
Dr.Novak na Malesnici ju mijenja dok je na godisnjem tako mi je barem sestra rekla kad sam bila prosli tjedan.Ne znam jedino hoces li moci podici karton,posto on mijenja u svojoj ordinaciji.Dr.Boras je prije radila kao privatnica i to je istina da ne zna ove neke stvari,za uputnice je stalno sestru ispitivala.Ocito se jos ufurava...
Jel taj doktor Novak pise i recepte ili samo radi preglede? Jer ja trebam samo recept, pa me zanima da li to mogu rijesit s njim i da li netko zna kak on radi? I eventualno broj telefona (ako se sestra uopce javlja)?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:19   #3124
Dr.Novak piše recepte i uputnice ako idete privatno, nisam imala problema s njim. Sestra je jako ljubazna i susretljiva i do sada bih ju uvijek otprve dobila na telefon i uvijek dogovorim termin kad ću doći kroz par dana od poziva.

Broj je 3731 765, parnim datumima ujutro, a neparnima popodne. Imaju pauzu u neko doba pa eventualno se možda tad ne javlja, ne mogu sad naći papir na kojem mi piše kad je pauza.

Još napominjem da oni idu u kolovozu na godišnji i da ih neće biti cijeli mjesec, mijenjat će doktorica u suprotnoj smjeni (ista lokacija, isti broj), mislim da je to dr.Frković.
kosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 14:34   #3125
Pozdrav, jel znate možda gdje se može dobiti info o tome kad je koji doktor na godišnjem (osim na njihovim vratima)? Naime ova Belićka se ne javlja ni u ovim svojim zacrtanim terminima pa mi nije jasno jel stvarno moguće da ću u 21.stoljeću morat ići tamo da se naručim?!

Jeste je možda zvale ovih dana pa imate neku info?
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 14:38   #3126
Da si samo stranicu unazad pogledala...
Belić je otišla trajno.
Stalna zamjena je dr. Boras, ali ona je do 10.8. na godišnjem, zato se ne javlja.
Mijenja ju dr. Novak na Malešnici, kad on ode na godišnji njega će mijenjati suprotna smjena isto na Malešnici.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 14:43   #3127
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Da si samo stranicu unazad pogledala...
Belić je otišla trajno.
Stalna zamjena je dr. Boras, ali ona je do 10.8. na godišnjem, zato se ne javlja.
Mijenja ju dr. Novak na Malešnici, kad on ode na godišnji njega će mijenjati suprotna smjena isto na Malešnici.
Ajme neee pa kak sam to propustila
kad si mi već tu, jel znas možda gdje je otišla sad ?
hvala puno na brzom odg
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 14:56   #3128
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
Ajme neee pa kak sam to propustila
kad si mi već tu, jel znas možda gdje je otišla sad ?
hvala puno na brzom odg
okej, našla sam sve...bas sam sad jadna...Belićka mi je bila zakon
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 15:16   #3129
Teško ćeš za njom, ako si to mislila, napustila zemlju.
Na zadnjih par stranica imaš o Boras.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 12:11   #3130
Postoji li negdje neki popis ginkologa nešto, da bar imam listu po kojoj bi mogla zvati prima li itko ikoga, a opet da je neki bliži dio Novog Zagreba, nemam volje prelazit pola grada.
Karton je ostao, ja se preselila.

Bila sam redovito na sistematskim pregledima (posao osigurao) pa mi nije bila neka potreba, al sad bi željela što prije poćeti sa pilulama i ne znam odakle da krenem. Sakupila bi i za privatnika ukoliko mi on može dati recept, samo nikad ih nisam koristila, mislim da me predstoji vađenje krvi pa ne znam ni gdje to obaviti. U sto čuda hahaha.
taraa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 14:31   #3131
pozz

Quote:
beba3 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo ja sam bila u DZ Podsused. Vrata mi je otvorila sestra Ines, mlada,simpatična i pričljiva.Primaju nove pacijente,ali na pregled i za uputnice će se moći naručiti kroz mjesec dana.Dobila sam broj ambulante na koji se može nazvati, 01/3491 739, parne datume ujutro, a neparne popodne.Ambulanta je skroz nova i lijepo izgleda, a ginekologica je dr.Irena Belić ,nisam je vidjela, ali sam čula u čekaonici da je hvale i prijavila se
Lijep pozdrav! Možete li mi rećii da li ste otišli onda kod te ginekologice u podsusedu i kakva je. Ja se vodim u Samoboru,ali nisam zadovoljna . Bila sam na inseminaciji nedavno i vjerojatno sam trudna pa bi htjela nekog normalnog doktora da mi vodi trudnoću..Iz Orešja sam,pet minuta od podsuseda. Pasalo bi mi da je blizu ginekolog,nemam vozačku pa sam vezana javnim prijevozom..
ivana1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 18:51   #3132
Quote:
taraa24 kaže: Pogledaj post
Postoji li negdje neki popis ginkologa nešto, da bar imam listu po kojoj bi mogla zvati prima li itko ikoga, a opet da je neki bliži dio Novog Zagreba, nemam volje prelazit pola grada.
Karton je ostao, ja se preselila.

Bila sam redovito na sistematskim pregledima (posao osigurao) pa mi nije bila neka potreba, al sad bi željela što prije poćeti sa pilulama i ne znam odakle da krenem. Sakupila bi i za privatnika ukoliko mi on može dati recept, samo nikad ih nisam koristila, mislim da me predstoji vađenje krvi pa ne znam ni gdje to obaviti. U sto čuda hahaha.
Mozes poslat mail na hzzo sa upitom koji ginovi su slobodni
Treba im neko vrijeme da odgovore ali dobijes popis svih koji primaju

sent using cute robot
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 00:22   #3133
Centar/Maksimir pomoć!

Upravo sam napravila test na trudnoću koji je naravno pozitivan
Molila bih preporuku za ginekologa Centar/Maksimir bilo gdje koji prima pacijente jer je moja u Sigetu a to mi je stvarno predaleko buduci da sam odselila iz novog zagreba

Unaprijed zahvaljuem
mala_mayica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 15:59   #3134
Lenija Pavić

Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Od jučer su na godišnjem do kraja mjeseca ili čak još malo u osmom. Inače telefonske konzultacije počinju nekih sat dva prije kraja radnog vremena i onda sam uvijek dobila vezu.

Evo:
Telefonske konzultacije 12:30 - 13:30 ujutro, tj 18:30 - 19:30 kad rade popodne.
Jel zna netko do kad je tocno na GO ili tko je mjenja... trudna sam 33.tj a one mi se ne javljaju na telefon vec tjednima pa da znam barem tko ju mjenja...
pcelicaasifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 16:07   #3135
Nitko je ne mijenja, mi trudnice smo ili dobile uputnicu za TA dok je nema ili smo mogle odabrati hoćemo li na pregled privatno. Ja sam išla privatno, sljedeći termin kod maše ginekologice mi je 20.8.

Ne znam kako ti pomoći, kak je moguće da te o tome nisu obavijestili?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:44   #3136
Quote:
mala_mayica kaže: Pogledaj post
Upravo sam napravila test na trudnoću koji je naravno pozitivan
Molila bih preporuku za ginekologa Centar/Maksimir bilo gdje koji prima pacijente jer je moja u Sigetu a to mi je stvarno predaleko buduci da sam odselila iz novog zagreba

Unaprijed zahvaljuem
ja sam se prije 2 tjedna prebacila kod dr plavec živko u dz dubrava... nije ni centar ni maksimir, al je 10 min tramvajem od kvatrića, pa ak ti to odgovara....
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 17:05   #3137
ja sa dr. boras nisam zadovoljna, prespora je, i kontaminirala mi je uzorke cervikalnih briseva i moram ih ponavljat :/ ok kontam da ne zna kako radi hzzo sustav jer je bila privatnik, ali da ne zna uzet uzorak bez da ga kontaminira to mi nije jasno :/ jel ima neko preporuku dobrog ginekologa koji prima nove pacijente?
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 17:06   #3138
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel znate možda gdje se može dobiti info o tome kad je koji doktor na godišnjem (osim na njihovim vratima)? Naime ova Belićka se ne javlja ni u ovim svojim zacrtanim terminima pa mi nije jasno jel stvarno moguće da ću u 21.stoljeću morat ići tamo da se naručim?!

Jeste je možda zvale ovih dana pa imate neku info?


tesko da ih uspjet dobit tel. i kad se vrate s go jer sam ja morala ic tamo prosli mj. da se narucim ...iskljucile su zvuk na tel. i tel. im uopce ne zvoni nit se one javljaju ...
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 18:23   #3139
Pozdrav!
Nedavno sam počela živjeti u Zagrebu pa me zanima može li mi netko preporučiti ginekologa, po mogućnosti doktoricu s kojom ima dobra iskustva, a koja prima nove pacijentice?
Hvala unaprijed
nextfarma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 19:56   #3140
Primjećujem da na ovoj temi tu i tamo netko ubaci EPP za privatne ginekologe kako su super. Budite oprezni prema takvim pohvalama jer ako iste te izguglate vidjet ćete da su komentari na drugim mjestima o njima vrlo negativni. Eto, samo moje zapažanje...
pacijentica0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.