Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2012., 16:18   #61
Pa da,onda nas zaboli čuna za zlato!
Ajmo se regenerirat pa uzet US.I to preko Indijanca tako da možemo polako privoditi kraju najljepšu tenisku priču svih vremena.
A ako ga bude volja može mjesec dva odtrenirat sa 35 godina pa pokupit to zlato u RIU.

Šta mislite o ovoj varijanti dragi fedtardi?
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 17:46   #62
Da napisao sam u prvom postu, Ovca ako osvoji Toronto ide ispred Nadala, ali samo u slučaju osvajanja.

A Nole ne može nikako ispred Feda nakon Toronta pa makar ga osvojio pošto Fed brani samo 90 bodova, a Nole 1000, tako da Nole ne može popraviti svoje bodovno stanje, ali može se približiti na 75 bodova Federeru.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 22:12   #63
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Pa da,onda nas zaboli čuna za zlato!
Ajmo se regenerirat pa uzet US.I to preko Indijanca tako da možemo polako privoditi kraju najljepšu tenisku priču svih vremena.
A ako ga bude volja može mjesec dva odtrenirat sa 35 godina pa pokupit to zlato u RIU.

Šta mislite o ovoj varijanti dragi fedtardi?
Kurac, mislim dobro je i srebro, ali da je osvojio zlato umjesto tih 165 bodova ispred Đokovića bio bi 465 što je jako fina bodovna razlika, pogotovo zato jer ima prejeben kraj sezone gdje na zadnja tri turnira brani 3000 bodova, dok Đoković nekih 500-600

Ako misli godinu završit na prvom mjestu sada mu je šansa jer tu se lomi, Toronto-Cincinnati-USO, ovdje Novak brani 3600 bodova i praktički osim ako osvoji Cincinnati Novak ne može ništa osvojiti dodatnih bodova, osim obraniti svoje bodove ili izgubiti bodove, dok Federer na ta tri turnira brani samo 990.

Uglavnom, već ako je odlučio preskočiti Toronto, što bi se moglo pokazati dobrom idejom za Cincinnati-USO, treba vidjeti kako će to Novak ishendlati, treba i vidjeti kakav će ždrijeb biti i tko će na koga u Cinccinatiu i USO-u, Nadala ne bih htio iz poznatih razloga, Murray je ajmo reći u formi i onakav agresivan tenis, koga će Nole dobiti u polufinalu USO-a, nedao Bog da ispadne prije polufinala-to će biti masovni gubici bodova za njega, pa i da u finalu izgubi od npr Federera, Federer leti na preko 2000 bodova razlike od Novaka, to samo kažem ako. Ovdje sada se odlučuje dali će Fed uopće imati šanse biti prvi na kraju godine, ovdje mora neku zalihu bodova stvoriti.

Jer na kraju sezone i na zadnja tri turnira brani 3000 bodova, veliki je problem taj završni Masters gdje on brani 1500 bodova, a Novak samo 200 i ne vidim načina kako da Novak osvoji opet samo 200 i prognoziram borbu za prvo mjesti baš ovdje. Ajmo reći da će Fed obraniti 500 iz Basela, a opet taj Masters u Parizu je isto jeben.

To je to, Novak ima sada ova tri turnira zaključno sa USO-om jebenu situaciju, dok Fed ima kraj sezone jeben.

Po meni ako se ne odljepi prije Basela teško će biti prvi, nemoguće u biti...
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 22:33   #64
koliko je tjedana sad sve zajedno Najveći broj 1?
Očeli uvatit 3 stoje??
Ako uvati 300tjedana i još jedan slam tetoviraču RF logo jebote.
I ovo što je napravio samo se lud mogo nadati.Ali on je vjerovao.
Jedinstveno neko govedo!
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 23:16   #65
290,i raste mislim,idući tjedan sigurno još +1,pošto ga Nole ne stiže nikako..
Mojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 10:00   #66


Najviše je nazadaovao Fish, a napredovao Gasquet sa ovim finalom u Torontu. I da, Monaco je ispao iz top10

Ruševina ladi jaja na 15., a kao što sam jučer rekao Dodo je ispao iz top100, sada je 116, jebiga prošle godine je odigrao dobro u Torontu, a ove jelte nije
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 10:28   #67
Kolko Fed brani bodova na Cinciju, a kolko Đoksan?

Jel može biti promjena na vrhu nakon Cincija?
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 10:33   #68
Može svakako, Federer brani 180 bodova, odnosno četvrtfinale, a Novak brani 600 odnosno finale.

Ako Fed dođe do finala ostaje na prvoj poziciji, znači Đokoviću treba ispadanje Federera prije finala, a da on uzme titulu. Mislim ako Fed ispadne prije četvrtfinala treba mu samo da ponovi finale, ali ja mislim i nadam se da je nerealno očekivati da Fed ispadne prije četvrtfinala()

Ako npr Federer dobije Novaka u finalu odlazi na 895 bodova više nego Đoković, što je solidna zaliha znajući da na USO-u Nole brani 2000 bodova.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 11:15   #69
kad se odreduju nositelji za uso? jel po ovoj tablici ili zakljucno sa Cincinatijem? nadam se da je ovo drugo, nece valjda tipsa bit 8.,a delpo 9. nositelj
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 08:11   #70
Cilic ce ovom pobjedom napredovati za 2. pozicije, a sa tog 13. mjesta mogu ga skinuti samo Raonic i Nishikori (u slucaju da osvoje Cincinnati).

Cilic ako bi ovo osvojio, vratio bi se u Top 10.

DelPo je prestigao Tipsu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 09:30   #71
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
kad se odreduju nositelji za uso? jel po ovoj tablici ili zakljucno sa Cincinatijem? nadam se da je ovo drugo, nece valjda tipsa bit 8.,a delpo 9. nositelj
Koliko ja znam na osnovu zadnje ljestvice prije početka turnira što će reći na osnovu ljestvice koja će biti objavljena u ponedjeljak.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 10:37   #72
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam na osnovu zadnje ljestvice prije početka turnira što će reći na osnovu ljestvice koja će biti objavljena u ponedjeljak.
kolko ja znam, popis igrača po onoj ljestvici od prije nekoliko tjedana, ali nositelji po zadnjoj, tako da potvrđujem ovo
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 10:40   #73
The top four players competing in a Championship will be seeded using their ATP/WTA computer ranking (if any). The computer ranking list dated seven days prior to the Monday of the tournament week will be used when determining seeds.

Sa službenih stranica USO-a
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 10:46   #74
hvala, ali posto je nadal otkazao, delpo je u prvih 8 nositelja pa mi nije toliko bitno vise
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 12:44   #75
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
The top four players competing in a Championship will be seeded using their ATP/WTA computer ranking (if any). The computer ranking list dated seven days prior to the Monday of the tournament week will be used when determining seeds.

Sa službenih stranica USO-a
hvala
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 02:01   #76
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Ako npr Federer dobije Novaka u finalu odlazi na 895 bodova više nego Đoković, što je solidna zaliha znajući da na USO-u Nole brani 2000 bodova.
To je nekako opcija kojoj se ovdje nadamo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:12   #77
Feđa juri prema magičnih 300 tjedana na broju jedan.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:34   #78
Na koliko je sad točno tjedana?
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:38   #79
Sutra 292 tjedan..
Mojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:01   #80
MOžda bi mogao do 300.tjedna.. Nadam se..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.