Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2009., 19:32   #1
Erotska literatura

...Ne znam postoji li ovakva tema. Zanima me koju erotsku literaturu čitate ili ste čitali te kako vam se svidjelo čitajući zamišljati ljude u intimnim situacijama...
 
Old 06.09.2009., 19:35   #2
LJES-ovci ne čitaju, oni djeluju
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 06.09.2009., 19:37   #3
Kakva erotska literatura..
Komar22 is offline  
Old 06.09.2009., 19:38   #4
Mozda da probas na knjizevnosti... ?
LaTiTeA is offline  
Old 06.09.2009., 20:31   #5
članovi foruma koji su ovdje aktivni, najviše čitaju sf literaturu...ionak većina tema liči na sf
Dega76 is offline  
Old 06.09.2009., 21:12   #6
Quote:
44antiNL kaže: Pogledaj post
...Ne znam postoji li ovakva tema. Zanima me koju erotsku literaturu čitate ili ste čitali te kako vam se svidjelo čitajući zamišljati ljude u intimnim situacijama...
Citao sam neke knjige ali ne mogu se sititi kako se zovu. Mislim da je jedna bila Multi-orgazmic man ili tako nesto. Zanimljivo je procitati.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 06.09.2009., 23:49   #7
Prije vremena videa (a o internetu da ne govorimo) erotska literatura je bila jedino iole dostupno sredstvo "informisanja"

Sjecam se svoje burne reakcije na svoj prvi procitani erotski roman "Strah od letenja" Erice Jung (vjerovatno je danasnjoj omladini to na nivou bajke)
Jung, Bukovski i Miller su tad bili stubovi erotske literature... za danas ne znam sta je aktuelno i da li se sta cita uopce

a slucajnosti, bas sam prije 20 min narucila na netu roman Charlotte Roche "Wetlands" za koju vele da je nova era erotike... kazu da izazvala skandal u njemackoj kad je izasla... javim vam jeli vrijedno toga )
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 07.09.2009., 00:18   #8
neznam spada li Marquis de Sade u tu literaturu.
ako spada, eto to sam pročita..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 07.09.2009., 00:22   #9
Quote:
44antiNL kaže: Pogledaj post
...Ne znam postoji li ovakva tema. Zanima me koju erotsku literaturu čitate ili ste čitali te kako vam se svidjelo čitajući zamišljati ljude u intimnim situacijama...
Anais Nin mi je best ever...
kuroishijin is offline  
Old 07.09.2009., 00:36   #10
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
neznam spada li Marquis de Sade u tu literaturu.
ako spada, eto to sam pročita..
zašto ne bi spadao...njegovu knjigu justine, jutarnji list je uvrstio u najveća djela svjetske književnosti...doduše malo je otvoreniji od ostalih
Dega76 is offline  
Old 07.09.2009., 00:48   #11
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
zašto ne bi spadao...njegovu knjigu justine, jutarnji list je uvrstio u najveća djela svjetske književnosti...doduše malo je otvoreniji od ostalih
znam da spada,nisi shvatio ironiju.
dosta je otvoreniji od ostalih,meni ok.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 07.09.2009., 01:34   #12
Anais Nin i knjige Nancy Friday(Zabranjeni cvjetovi,Njegov tajni vrt,Moj tajni vrt)
salonitanka is offline  
Old 07.09.2009., 11:12   #13
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
Anais Nin i knjige Nancy Friday(Zabranjeni cvjetovi,Njegov tajni vrt,Moj tajni vrt)
nin mi se nikad nije svidjela, ne znam zasto
a nancy serijal zabranjenih mastarija obicnog svijeta je izvrsna (knjiga pshologije, ne literatura)
preporucam
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 07.09.2009., 11:18   #14
fascinantna sloboda markiza de sade
edi_bosanceros is offline  
Old 07.09.2009., 16:19   #15
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Prije vremena videa (a o internetu da ne govorimo) erotska literatura je bila jedino iole dostupno sredstvo "informisanja"

Sjecam se svoje burne reakcije na svoj prvi procitani erotski roman "Strah od letenja" Erice Jung (vjerovatno je danasnjoj omladini to na nivou bajke)
Jung, Bukovski i Miller su tad bili stubovi erotske literature... za danas ne znam sta je aktuelno i da li se sta cita uopce

a slucajnosti, bas sam prije 20 min narucila na netu roman Charlotte Roche "Wetlands" za koju vele da je nova era erotike... kazu da izazvala skandal u njemackoj kad je izasla... javim vam jeli vrijedno toga )
...Na kojoj stranici si naručila?...
 
Old 07.09.2009., 19:57   #16
Čitam je i prije nego stigne na kioske,šta reć'Raskinula sam ugovor sa Smokvom i pišem za Šljivu
leptirica 2 is offline  
Old 07.09.2009., 22:25   #17
Na LJES-u dobijem sve što me zanima a čitati(gledati slike) mi se neda. podigneš film gledaš ga obaviš hopa cupa u međuvremenu i pogledaš kraj filma a ti i partner ste bili glavni glumci u svom filmu.... čitaj po LJES-u i neče ti trebati novine samo ukljući maštu + pročitano i to ti je to....
IvanaL is offline  
Old 07.09.2009., 22:28   #18
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
bas sam prije 20 min narucila na netu roman Charlotte Roche "Wetlands" za koju vele da je nova era erotike... kazu da izazvala skandal u njemackoj kad je izasla... javim vam jeli vrijedno toga )
Hajde nam javi što je to i kako je. Baš me zanima.
Emericzy is offline  
Old 07.09.2009., 22:59   #19
Erica Jong - "Strah od letenja"

de Sade - "Justine ili nedace krepkosti"

Nancy Friday - "Njegov tajni vrt"
__________________
Svaki vrijedni HDZovac će širiti glas da je glasao za Možemo i da je razočaran by Prime Radiant.
esqella is offline  
Old 02.10.2009., 18:48   #20
i tako su se sretno seksali do kraja života
fsystem26 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger