Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 16:20   #1
MultiPlusCard

Postavila sam temu ovdje, jer nisam je pronašla, a zanima me nešto.

Naime, na stranici www.multipluscard.hr piše ovako:

Pravila sakupljanja
Kupujući u Konzumu bodove sakupljate pod sljedećim uvjetima: kad plaćate gotovinom, čekovima, karticom bankovnog tekućeg računa (izuzev Visa kartica) Maestro karticom, za svake potrošene 3 kn dobivate 1 bod (kako biste ostvarili prvi bod, potrebno je napraviti račun od najmanje 13 kn); kad plaćate MasterCard karticom Zagrebačke banke, ostvarujete pravo na 1 bod za svake potrošene 4kn. Pri plaćanju karticama (American Express, Diners Club Visa, Visa kartica bankovnog tekućeg računa), 1 bod dobivate za potrošenih 6 kn (kako biste ostvarili prvi bod, potrebno je napraviti račun od najmanje 16 kn).
Pravo na NAGRADNE KUPONE i druge pogodnosti ostvarujete kad sakupite najmanje 400 bodova u jednom obračunskom razdoblju.

Primjer izračuna ostvarenih bodova
Plaćanje gotovinom, čekovima, karticom bankovnog tekućeg računa (izuzev Visa kartica), Maestrom karticom:
Napravili ste račun od 255 kn i platili gotovinom. Od ukupnog iznosa oduzmite 10 i podijelite s 3. Zaokružite na manju vrijednost i dobit ćete broj ostvarenih bodova. U ovom slučaju ostvarili biste 81 bod.



Evo, ja konkretno ne shvaćam zašto treba oduzeti 10 bodova????
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:02   #2
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Postavila sam temu ovdje, jer nisam je pronašla, a zanima me nešto.

Naime, na stranici www.multipluscard.hr piše ovako:

Pravila sakupljanja
Kupujući u Konzumu bodove sakupljate pod sljedećim uvjetima: kad plaćate gotovinom, čekovima, karticom bankovnog tekućeg računa (izuzev Visa kartica) Maestro karticom, za svake potrošene 3 kn dobivate 1 bod (kako biste ostvarili prvi bod, potrebno je napraviti račun od najmanje 13 kn); kad plaćate MasterCard karticom Zagrebačke banke, ostvarujete pravo na 1 bod za svake potrošene 4kn. Pri plaćanju karticama (American Express, Diners Club Visa, Visa kartica bankovnog tekućeg računa), 1 bod dobivate za potrošenih 6 kn (kako biste ostvarili prvi bod, potrebno je napraviti račun od najmanje 16 kn).
Pravo na NAGRADNE KUPONE i druge pogodnosti ostvarujete kad sakupite najmanje 400 bodova u jednom obračunskom razdoblju.

Primjer izračuna ostvarenih bodova
Plaćanje gotovinom, čekovima, karticom bankovnog tekućeg računa (izuzev Visa kartica), Maestrom karticom:
Napravili ste račun od 255 kn i platili gotovinom. Od ukupnog iznosa oduzmite 10 i podijelite s 3. Zaokružite na manju vrijednost i dobit ćete broj ostvarenih bodova. U ovom slučaju ostvarili biste 81 bod.



Evo, ja konkretno ne shvaćam zašto treba oduzeti 10 bodova????
pa zbog ovog


za svake potrošene 3 kn dobivate 1 bod (kako biste ostvarili prvi bod, potrebno je napraviti račun od najmanje 13 kn
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:34   #3
Ali zašto onda ne bi oduzeli 13 kn
I svejedno, nejasno mi je to sročeno...

Nego, ja sam prag prešla samo na Zagrebačkoj banci... i što sad? Tko će mi slati kupone?
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:44   #4
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Ali zašto onda ne bi oduzeli 13 kn
I svejedno, nejasno mi je to sročeno...

Nego, ja sam prag prešla samo na Zagrebačkoj banci... i što sad? Tko će mi slati kupone?
13KN MORAS IMAT ZA 1

a inace je 3kn jednako 1

dakle 310 potršenih kuna je 100 bodova

ja nisam nigdje prešla... necu dobit nista
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:49   #5
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
13KN MORAS IMAT ZA 1

a inace je 3kn jednako 1

dakle 310 potršenih kuna je 100 bodova

ja nisam nigdje prešla... necu dobit nista
Aha, tako... Iako tumačenje im je katastrofa. A možda je to samo meni...
Ja puno plaćam mastercardom. Mislim da treba 2000kn potrošiti za 3 mjeseca, a ja to skupim za mjesec i pol... mislim, mogla bih i ranije, samo se pokušavam kontrolirati Većina toga ode na benzin i hranu
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:06   #6
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Ali zašto onda ne bi oduzeli 13 kn
I svejedno, nejasno mi je to sročeno...

Nego, ja sam prag prešla samo na Zagrebačkoj banci... i što sad? Tko će mi slati kupone?
I ja sam prešla samo na T-mobile. Kod Konzuma mi fali 30-ak bodova do 400. Vjerojatno onda sve ostalo propada. Nekako mi se čini bolje ono po starom.
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:16   #7
Quote:
MiNa8 kaže: Pogledaj post
I ja sam prešla samo na T-mobile. Kod Konzuma mi fali 30-ak bodova do 400. Vjerojatno onda sve ostalo propada. Nekako mi se čini bolje ono po starom.
387 400

LOL a malo mi je falilo hahhaa
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 19:18   #8
A još sutra imamo fore nakupit te bodove...
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 09:54   #9
Quote:
MiNa8 kaže: Pogledaj post
I ja sam prešla samo na T-mobile. Kod Konzuma mi fali 30-ak bodova do 400. Vjerojatno onda sve ostalo propada. Nekako mi se čini bolje ono po starom.
Meni se činilo da sam pročitala da prag treba preći barem kod jednog partnera... pa bilo bi glupo da treba kod svih... npr. koliko nas uopće ima da će skupiti svaka 3 mjeseca nešto u Atlasu...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 10:32   #10
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Meni se činilo da sam pročitala da prag treba preći barem kod jednog partnera... pa bilo bi glupo da treba kod svih... npr. koliko nas uopće ima da će skupiti svaka 3 mjeseca nešto u Atlasu...
A ne znam, vidjet ćemo kad stignu bonovi (ako stignu).
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:49   #11
Jesu kome stigli bonovi, kuponi ili što već?

Ja sam prešla prag na svemu osim u Tisku i Kod Atlasa, mislim da tamo nikad i neću preći prag... kod zagrebačke banke sam debelo prešla, mislim čak dvostruko,pa me zanima znate li na koji način bi oni mogli nagrađivati?

btw na t mobile račun mi je sjelo 66 kn
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:43   #12
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Jesu kome stigli bonovi, kuponi ili što već?

Ja sam prešla prag na svemu osim u Tisku i Kod Atlasa, mislim da tamo nikad i neću preći prag... kod zagrebačke banke sam debelo prešla, mislim čak dvostruko,pa me zanima znate li na koji način bi oni mogli nagrađivati?

btw na t mobile račun mi je sjelo 66 kn
ja sam prešla u kozmu i konzumu. tisak nisam, simpu ne koristim, zagrebačku banku također imam PBZ, a Atlas slabo putujem baš me zanima kako će to biti
ulagačica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:45   #13
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
387 400

LOL a malo mi je falilo hahhaa
u svakom slučaju... napravila ja jos 13 bodova zadnji dan - i nisu pribrojani uopće

hahhaa, koje preseravanje jooj - jebale ih kartice
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:46   #14
Ma, i ja sam isto. Baš sranje!
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 11:35   #15
Mom šogoru je navodno stigao sms s ponudom da bodove iskoristi na način da dobije kune na simpa računu.
tina1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:57   #16
Zašto mi se čini da sada tako malo znamo o tim bodovima... i zar ne bi trebali na svojim stranicama multipluscard sad npr. napisati kada će se i kako slati ti bonovi, popusti, štaveć...

Ma sve skupa je za
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:59   #17
Dobila sam i ja one gratis kune na mobitelu. Sad čekam bonove, ako će doći. Ali inače su i po onom starom načinu bodovanja kuponi stizali tek u prvom mjesecu, tako da ćemo se vjerojatno još načekati.
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:04   #18
S obzirom da se na više mjesta povukla tema vezano za ovo nagrađivanje, ja sam danas nazvala info tel. mulitpluscarda, i dobila slijedeći odgovor. Dakle, vi koji ste dobili poruku na mob da zamijenite bodove za kune, ako ste to napravili (kao i ja) onda je to to, nema drugih nagrada ni kupona. Jako sam razočarana, prvo se govorilo da svaki partner nagrađuje posebno, sad ispada da tri mjeseca vrijednog skupljanja bodova (na većini sam debelo prešla prag, gotovo i trostruko) vrijedi samo 66 kn na mobitelu.

Mislila sam da će se dobivati kuponi sa npr 30,40 ili 50 % popusta na određene proizvode u Kozmu ili konzumu. Ovako više profitiram prilikom nekih klasičnih akcija u istim dućanima.

Eto, mislim da se više neću opterećivati time imam li multipluscard kod sebe.

Voila
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 10:42   #19
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Zašto mi se čini da sada tako malo znamo o tim bodovima... i zar ne bi trebali na svojim stranicama multipluscard sad npr. napisati kada će se i kako slati ti bonovi, popusti, štaveć...

Ma sve skupa je za
ja dobila.... za 400 pređenih samo na konzumu - ipak su mi pribrojali izgleda i zadnji dan samo se ne vidi online... dobila 40kn. i dobila sam jos 24 kupona za rezanje - ima na njima popusti neki 30% 50% 3kn 5kn i tak.... sir buco, vajkrem, ne sjećam se više, žitarice...
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 10:43   #20
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post

Mislila sam da će se dobivati kuponi sa npr 30,40 ili 50 % popusta na određene proizvode u Kozmu ili konzumu. Ovako više profitiram prilikom nekih klasičnih akcija u istim dućanima.
dobro si mislila... meni jucer stigla takva kuverta
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.