Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 21:52   #21
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Iskreno, moji prijatelji ne trebaju ispadati vece macho muskarcine jer im to nije potrebno u zivotu. Mozda je tvoje drustvo takvo, ali moje nije.
isuse bože. ne mogu vjerovat da si ti muško, al fakat ne mogu vjerovat..
nije samo do ispadanja muškarcina, nego muskarci drze to u sebi, dok će cure očajno tražit, i to je to. različito se nose sa tom, najvišom!, ljudskom potrebom za ljubavi

samo se muskarci teze zaljube, manje su skloni iluzijama, ali i dalje žele tu jednu, kao i mi cure, i mi ipak zelimo samo jednog, ali njega ćemo trazit i vidjet u svakome
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:54   #22
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ako muskarci obavljalju "muske poslove" koji se tradicionalno smatraju muskim (popravljanje pipa, premjestanje ormara, farbanje.....karikiram) i od njih se ocekuje da obavljaju i dio "zenskih poslova" zasto bi onda muskarci bili u vezama ?
mislim da ti cijela teorija pada u vodu bas zbog ove recenice. muskarci te 'muske' poslove ne obavljaju svaki dan nego mozda jednom, dva put u mjesecu. znaci da ako ne pomazu zeni u kucanskim poslovima svaki dan, nista drugo ne rade. tako da je logicni zakljucak podijela poslova i svi ce raditi jednako.
samonesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:58   #23
Quote:
Matilda_ kaže: Pogledaj post

Muškarci traze od vecina zena sex, ali istodobno, paralelno, traže i Nju. Tako da ti teorija ne drzi vodu, hoće oni "samo" sex, ali i dalje zele tu jednu posebnu. Dok mi zene u silu zelimo da je svaki slijedeći "taj".
Sto ce ti reci, muskarci nemaju nista protiv seksa
A zene traze vezu....

A muskarci u danasnje vrijeme bas ne zele u vezu. Mislim da je balans malo poremecen.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:59   #24
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Sto ce ti reci, muskarci nemaju nista protiv seksa
A zene traze vezu....

A muskarci u danasnje vrijeme bas ne zele u vezu. Mislim da je balans malo poremecen.
ma ne zele vezu sa drugima, samo sa jednom. i to je to. ne vjerujem da je prije bilo puno drugacije.
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:01   #25
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
mislim da ti cijela teorija pada u vodu bas zbog ove recenice. muskarci te 'muske' poslove ne obavljaju svaki dan nego mozda jednom, dva put u mjesecu. znaci da ako ne pomazu zeni u kucanskim poslovima svaki dan, nista drugo ne rade. tako da je logicni zakljucak podijela poslova i svi ce raditi jednako.
Da, ali.....

Ako dijelimo poslove, meni (uzet cu svoj primjer da ne pocnem sa frendovima) nije onda problem odraditi i sve "zenske poslove" i onda trazim zenu samo za seks. Jer mi ne treba....

Nema bas toliko puno "zenskih poslova" da ih jedna osoba ne stigne sama napraviti a ni "muskih poslova" nema toliko. Prema tome, svatko od nas moze biti samodostatan.
Muskarcim fali seks, zenama fali veza. Dijamanti i zlato.
Samo, muskarci dobijaju puno lakse zlato nego zene dijamante. Barem mi se cini u danasnjem drustvu.
Jel imam krivo ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:03   #26
Quote:
Gospođa M kaže: Pogledaj post
Ako je zlato sex,a dijamanti emocije, šta su onda kućanski poslovi i kako se oni uklapaju u teoriju "kamenja i zlata"?
Meni se čini da su i muškarci i žene postali presebični.
Apsolutno se slazem da smo svi postali presebicni.

Kad zena dobija dijamante i daje zlato onda su svi zadovoljni.

Kucanski poslovi....ako muskarac obavlja kucanske poslove, za sto on treba zenu ?
Muskarcima veze nisu na vrhu popisa zelja...seks je.

Zasto muskarci trebaju zene ? Koja je vrijednost zena u njihovim zivotima ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:04   #27
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Da, ali.....

Ako dijelimo poslove, meni (uzet cu svoj primjer da ne pocnem sa frendovima) nije onda problem odraditi i sve "zenske poslove" i onda trazim zenu samo za seks. Jer mi ne treba....

Nema bas toliko puno "zenskih poslova" da ih jedna osoba ne stigne sama napraviti a ni "muskih poslova" nema toliko. Prema tome, svatko od nas moze biti samodostatan.
Muskarcim fali seks, zenama fali veza. Dijamanti i zlato.
Samo, muskarci dobijaju puno lakse zlato nego zene dijamante. Barem mi se cini u danasnjem drustvu.
Jel imam krivo ?
U krivu si, lako je nać dečka za vezu, jednako lako kao tebi curu za sex. Teško je naći ljubav, a to traze i muski i zenske.
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:05   #28
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Zasto muskarci trebaju zene ? Koja je vrijednost zena u njihovim zivotima ?
ma nikakva brate, baš nikakva.
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:06   #29
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja sam u onom maleckom postotku zena koja razmislja kao musko...valjda zato im se dopadnem,hehe.meni je muskarac opcenito(u vezi ili van veze)za sex i sve oko takvih igrica.ne patim da pegla,sprema,kuha,cisti ili sto drugo pedersko.
Carice

Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
..je,ok je da je tip uredan i da ako zivi za sebe zna popeglat si,da ne zivi u kocu ,dakle da si zna pocistiti,pa cak i da si zna skuhat nesto..ili ako smo skupa da pomogne ako bas ustreba...ali da mu je to neka dnevna rutina,boze nedaj.sta se tice popravaka pipa,struje,saltera i sl..ok je,zato bog stvori musko da uradi ono sto zena nezna ili ne moze...ali prvenstveno sex i ljubav.ako nema toga,onda mi i ne treba-kuhati znam,cistiti isto,peglati,usisavati,a bogme znam i zarulje promjeniti,cavel zabiti i sl..a za ono strucnije uvjek postoji 'prijatelj", sused ili pak neki rodak koji se razme u to....ja sam valjda staromodna...
I ja mislim da sam staromodan
Sto nije lose, morao sam se privici da zene meni ulecu

Iako, to mi je i dan danas cudno

No, kuzim sto hoces reci, tak nekak su stvari prije funkcionirale, cini mi se (mozda grijesim) da sad ne funkcioniraju.

Iako, sa druge strane puno je lakse uci u vezu bez obaveza nego prije, prije bi te zena pogledala i smrznula pogledom samo na spomen
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:08   #30
Quote:
Matilda_ kaže: Pogledaj post
U krivu si, lako je nać dečka za vezu, jednako lako kao tebi curu za sex. Teško je naći ljubav, a to traze i muski i zenske.
Ozbiljno ? O.K. moje frendice mi kazu da nije, to znaci da si sretna
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:11   #31
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ozbiljno ? O.K. moje frendice mi kazu da nije, to znaci da si sretna

Ma nisam sretna, kad zelim ljubav a ne samo vezu. Veza bez ljubavi je mučenje i obaveza.
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:14   #32
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Da, ali.....

Ako dijelimo poslove, meni (uzet cu svoj primjer da ne pocnem sa frendovima) nije onda problem odraditi i sve "zenske poslove" i onda trazim zenu samo za seks. Jer mi ne treba....

Nema bas toliko puno "zenskih poslova" da ih jedna osoba ne stigne sama napraviti a ni "muskih poslova" nema toliko.
ne znam kak ti to odradis sve 'zenske' poslove jer vidim da bas ne znas sto pricas.

usisavanje, brisanje prasinje, kuhanje, pranje sudja, ciscenje kupaonice, pranje podova, pranje vesa, peglanje.

ako to tebi nije toliko puno, onda svaka cast.
samonesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:21   #33
Quote:
Matilda_ kaže: Pogledaj post
Ma nisam sretna, kad zelim ljubav a ne samo vezu. Veza bez ljubavi je mučenje i obaveza.
nikad si nemoj dozvoliti da budes u vezi bez ljubavi, zbog sebe
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:22   #34
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
nikad si nemoj dozvoliti da budes u vezi bez ljubavi, zbog sebe
a ne znam..

šta misliš kako su se naši starci poženili i dobili nas, nisu se svi udali za ljubavi svog zivota , nisu se čak ni pretjerano zaljubili.

i nas to čeka neke većinu
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:24   #35
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
ne znam kak ti to odradis sve 'zenske' poslove jer vidim da bas ne znas sto pricas.

usisavanje, brisanje prasinje, kuhanje, pranje sudja, ciscenje kupaonice, pranje podova, pranje vesa, peglanje.

ako to tebi nije toliko puno, onda svaka cast.
Znas kak je, kad se mora nije tesko.

Naravno, kvaliteta trpi ali nista ne gmize (vise ) po podovima.

I ugavnom usisavam podove, ne volim ih prati
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:26   #36
Ajoj Wizard! Uzalud ti otvaranje vratiju, pridržavanje kišobrana i sl. ako je jedina vrijednost koju vidiš u ženi sex i obavljanje kućanskih poslova.
Gospođa M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:26   #37
Quote:
Matilda_ kaže: Pogledaj post
a ne znam..

šta misliš kako su se naši starci poženili i dobili nas, nisu se svi udali za ljubavi svog zivota , nisu se čak ni pretjerano zaljubili.

i nas to čeka neke većinu
Jesi pitala ikad ? ako nisi pitaj....

Ja vjerujem da bi se ljudi trebali zeniti zbog.....

magije

koja nastane izmedu njih.

Kad jednostavno znas da je to osoba sa kojom zelis provesti zivot. Pristati na ista manje bi te polagano ali sigurno ubilo kao osobu. Nakon nekog vremena bila bi mrtva iznutra.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:30   #38
Quote:
Gospođa M kaže: Pogledaj post
Ajoj Wizard! Uzalud ti otvaranje vratiju, pridržavanje kišobrana i sl. ako je jedina vrijednost koju vidiš u ženi sex i obavljanje kućanskih poslova.
Krivo smo se razumjeli

Ja sam jednostavno tako odgojen da to radim, sto bi se reklo, dresiran od malih nogu i na tome sam zahvalan mojim roditeljima.

Postavio sam temu malo drugacije, sa pitanjem sto je vrijednost koju zena unosi u danasnje veze ?

Ja znam da je muskarcima vazan seks (zlato) daleko vise od dijamanta (osjecaji, emocije).
Danasnji muskarci u osnovi mogu prilicno lako doci do seksa jer zene pristaju na veze bez emocija.
Sa druge strane, kad partneri ulaze u vezu, koje su vrijednosti koje oni unose u vezu ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:30   #39
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Jesi pitala ikad ? ako nisi pitaj....

Ja vjerujem da bi se ljudi trebali zeniti zbog.....

magije koja nastane izmedu njih.
Misliš dal sam svoje pitala zašto su se oženili?
moja mama mi je ponudila više odgovora - tako da ne znam koji je istina ne zna ni ona
ali prava ljubav nije..


Quote:
Kad jednostavno znas da je to osoba sa kojom zelis provesti zivot. Pristati na ista manje bi te polagano ali sigurno ubilo kao osobu. Nakon nekog vremena bila bi mrtva iznutra.
da, a to primjećujemo kod 90% 50-ogodišnjaka koji se na kauču debljaju, zapuštaju i ne žive.

ali ljudi pristaju, očito, jer zele djecu, i ne zele bit sami, pa makar bili sa nekim tko nije the one
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:32   #40
wizard, ti pričaš kao da je zena kad uspije naći nekog za vezu odmah ZADOVOLJNA, kao dobila je sta je htjela. A redovito neistina, nezadovoljna je u jednakoj mjeri kao i muskarac ako nema ljubavi.. samo zene traze aktivno u svakome ljubav, i podloznije su zabludama, muski nisu. to je jedina razlika.
ajde, dobro, jos i to da zenama skoro pa ne treba sex bez ljubavi
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.