Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2006., 17:39   #1
nestrpljivost i kako je poslati u pičku materinu

Ja sam fakat nestrpljiva osoba. I hrpu sam grešaka napravila upravo zbog te osobine.
Npr, tako sam jednom prije 6-7 godina prišla tipu i rekla da mi se ful sviđa nakon mjesec dana međusobnog šmekovanja, jer mi je dopizdilo čekat da on napravi prvi korak.
Ispostavilo se da je tip samo naložen na lagani flert i da mu je do bilo kakvog odnosa samnom stalo kao do ciste na lijevom obrazu. Al da nisam probala ne bi znala.
No svejedno, eto imam jednu lijepu popušilicu-pošalicu za pričati unucima. To je bio samo ogledni primjerak, imam ih još na lageru što se nestrpljenja tiče.
Kažu da stečeno iskustvo pobija količinu nestrpljenja, no kod mene to budi i senzore za slom živaca.

Kako se skulirati kada je očito da sad neću moći ostvariti to što želim?
Alkohol mi trenutno nikako ne pomaže-dapače, odmaže. Duvanje pomaže, ali nemam trenutno jebi ga.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:41   #2
Ja vjerujem - da mu nisi prisla, na rit bi progovorila, jel tako?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:41   #3
Odrasti

Ozbiljno. Nestrpljivost je glavni znak nezrelosti.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:05   #4
Quote:
crtica kaže:
Odrasti

Ozbiljno. Nestrpljivost je glavni znak nezrelosti.
wizdome insence all arround
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:53   #5
Quote:
Bercana kaže:
Kako se skulirati kada je očito da sad neću moći ostvariti to što želim?
Alkohol mi trenutno nikako ne pomaže-dapače, odmaže. Duvanje pomaže, ali nemam trenutno jebi ga.
hm. odustani?
radi paralelno na 4-5 projekata?
nemaj vremena za pizdarije?
dodji meni pomogni spremit gomilu papira s poda po fasciklama?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 18:08   #6
Quote:
Bercana kaže:
Ja sam fakat nestrpljiva osoba. I hrpu sam grešaka napravila upravo zbog te osobine.
Npr, tako sam jednom prije 6-7 godina prišla tipu i rekla da mi se ful sviđa nakon mjesec dana međusobnog šmekovanja, jer mi je dopizdilo čekat da on napravi prvi korak.
Ispostavilo se da je tip samo naložen na lagani flert i da mu je do bilo kakvog odnosa samnom stalo kao do ciste na lijevom obrazu. Al da nisam probala ne bi znala.
No svejedno, eto imam jednu lijepu popušilicu-pošalicu za pričati unucima. To je bio samo ogledni primjerak, imam ih još na lageru što se nestrpljenja tiče.
Kažu da stečeno iskustvo pobija količinu nestrpljenja, no kod mene to budi i senzore za slom živaca.

Kako se skulirati kada je očito da sad neću moći ostvariti to što želim?
Alkohol mi trenutno nikako ne pomaže-dapače, odmaže. Duvanje pomaže, ali nemam trenutno jebi ga.

Nije nestrpljivost tipa ove opisane loša osobina. Ja sa svojom živim sasvim dobro. Nemam baš previše vremena za zajebavanje.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 19:04   #7
slažem se! takav tip nestrpljivosti nije nužno negativan. jer da npr. nisi progovorila možda bi se još danas zajebavala s tim tipom i gubila svoje dragocjeno vrime (i pritom se još ozbiljnije zapalila za njega), a ovako bar znaš na čemu si... ja sam slična, al meni je glavna osobina: što na umu, to na drumu! a viruj mi to ne završava uvik slavno. al eto živim i tješim se da sam jedna od rijetkih presotalih ljudi na ovom svijetu koji su iskerni i otvoreni!
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 18:09   #8
u principu se najvise palimo na najgluplje stvari, koje nam najmanje trebaju (zakon bridget jones).
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 18:35   #9
Quote:
Bercana kaže:
Duvanje pomaže, ali nemam trenutno jebi ga.
Ovo je zapravo poanta, priznaj
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:04   #10
Quote:
*_spike kaže:
Ovo je zapravo poanta, priznaj



Quote:
hm. odustani?
radi paralelno na 4-5 projekata?
nemaj vremena za pizdarije?
dodji meni pomogni spremit gomilu papira s poda po fasciklama?
Nema odustajanja.
Zadala sam si posla i radim. Sjebali su me jučer kad su mi dali slobodan dan pa sam nakon mentalnog puknuća olizala čitav stan sa jezikom i domestosom. To me malo smirilo.

Sad kad malo bolje pročitam što sam napisala...možda i nisam baš toliko smirena.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:39   #11
Quote:
Bercana kaže:




Nema odustajanja.
Zadala sam si posla i radim. Sjebali su me jučer kad su mi dali slobodan dan pa sam nakon mentalnog puknuća olizala čitav stan sa jezikom i domestosom. To me malo smirilo.

Sad kad malo bolje pročitam što sam napisala...možda i nisam baš toliko smirena.
aha, mislila sam da se radi o nekom tipu.
ili se radi?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:12   #12
Ma čekaj...kužim ja..pa tebi samo fali malo seksa
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:15   #13
Quote:
Kent kaže:
Ma čekaj...kužim ja..pa tebi samo fali malo seksa

Ma nije seks. Nema veze sa ikakvom vrstom snošaja, odnošaja i inih šajeva.
Da mi fali seksa ne bi sad tipkala na kraju krajeva
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:45   #14
Ajmo pogađati. Berc, sviđa ti se neki tip. Šacate se. I ti bi mu uletjela. Jer nemaš živaca čekati. Al ti je bed da ne ispadne kao s onim iz početnog posta. Jel to?
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:11   #15
Quote:
Kent kaže:
Ajmo pogađati. Berc, sviđa ti se neki tip. Šacate se. I ti bi mu uletjela. Jer nemaš živaca čekati. Al ti je bed da ne ispadne kao s onim iz početnog posta. Jel to?

A ti bi htjela neke sočne priče a?

Ma jok, nego bi se vratila doma u Zg a trebam tu još svašta porješavat pa sam nervozna i nadrkana jer ću morat još puno vesala sisat dok sve ne riješim.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:32   #16
Quote:
Bercana kaže:

Ma jok, nego bi se vratila doma u Zg a trebam tu još svašta porješavat pa sam nervozna i nadrkana jer ću morat još puno vesala sisat dok sve ne riješim.
Dakle, ti zapravo niš ne čekaš da se počne događat, nego ti se događa preveć toga, pa čekaš da završi
Nema ti to veze s nestrpljivošću
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:47   #17
Quote:
Bercana kaže:
Ja sam fakat nestrpljiva osoba. I hrpu sam grešaka napravila upravo zbog te osobine.
Npr, tako sam jednom prije 6-7 godina prišla tipu i rekla da mi se ful sviđa nakon mjesec dana međusobnog šmekovanja, jer mi je dopizdilo čekat da on napravi prvi korak.
Ispostavilo se da je tip samo naložen na lagani flert i da mu je do bilo kakvog odnosa samnom stalo kao do ciste na lijevom obrazu. Al da nisam probala ne bi znala.
No svejedno, eto imam jednu lijepu popušilicu-pošalicu za pričati unucima. To je bio samo ogledni primjerak, imam ih još na lageru što se nestrpljenja tiče.
Kažu da stečeno iskustvo pobija količinu nestrpljenja, no kod mene to budi i senzore za slom živaca.

Kako se skulirati kada je očito da sad neću moći ostvariti to što želim?
Alkohol mi trenutno nikako ne pomaže-dapače, odmaže. Duvanje pomaže, ali nemam trenutno jebi ga.
Jel da pričam onaj o starom i mladom biku ili ne treba?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:48   #18
Quote:
mwm kaže:
Jel da pričam onaj o starom i mladom biku ili ne treba?
kak to ide?
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:52   #19
Quote:
Kent kaže:
kak to ide?
Bili jednom. Živjeli sretno do kraja života, ako ne i duže.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 11:11   #20
Quote:
Bercana kaže:
Npr, tako sam jednom prije 6-7 godina prišla tipu i rekla da mi se ful sviđa nakon mjesec dana međusobnog šmekovanja, jer mi je dopizdilo čekat da on napravi prvi korak.
Ispostavilo se da je tip samo naložen na lagani flert i da mu je do bilo kakvog odnosa samnom stalo kao do ciste na lijevom obrazu. Al da nisam probala ne bi znala
meni ovo super priča, nije nestrpljivost nego pucanje u metu
Quote:
Duvanje pomaže, ali nemam trenutno jebi ga.
kad nabaviš javi pa ćemo malo dublje o ovom problemu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.