Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2019., 04:43   #1
pokloni i turneje po dućanima

Forumaši, shopingholičari, antishopingholičari...i ostali

radim neko istraživanje u vezi dućana i asortimana, pa evo prilike da istresete svoje frustracije na temu kupovine poklona za sve mjesečnice, godišnjice, imendane, rođendane...

Zanima me:

-koliko dućana obiđete dok kupujete poklon ?
-šta najčešće kupujete za poklone ?
- do koje svote idete (za drage osobe) ?
- koliko vam je bitno da poslovnica pruža uslugu pakiranja poklona?

I sve vezano za tu temu, što vam padne na pamet slobodno pišite
nitaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 17:41   #2
1.najvise 3 ako trazim nesto specifično, treću radnju jedva preživim i tu ću sigurno kupiti nešto jer nema šanse da idem dalje.
2. najčešće kupujem knjige, korisne ali i neobične gadgete, manje, kozmetiku, garderobu, alkohol
3.ovisi o prilici ali ako naiđem na stvar za koju prepoznam da bi nešto značila, nebo je granica
4.zgodno je, no uopće mi nije bitno, volim jednostavna pakovanja i ponesto hipsterski
__________________
“When people see good, they expect good. I don't want to have to live up to anyone's expectations.”
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 18:14   #3
Quote:
nitaaaa kaže: Pogledaj post
pa evo prilike da istresete svoje frustracije na temu kupovine poklona za sve mjesečnice
Kupiti godišnju zalihu uložaka?
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 19:20   #4
Autorice ja san samo dosa da ti pozelin srecu u istrazivanju.

Sretno
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 20:43   #5
nikad ne kupujem zadnji cas, pamtim rodjendane svih bitnih mi osoba. vec par mjeseci unaprijed otprilike znam sto bih poklonila, rotiram u glavi jedno 3-4 ideje i odlucim se za onu koju mislim da ce tu osobu najvise razveseliti.

prvo provrtim ponudu po netu, informiram se o proizvodu i cijeni, poklanjam stvarno sve i svasta, rijetko kad se odlucim na neke “poklon pakete”, volim nekako dati svoj pecat poklonu. znaju tu biti proizvodi luksuzne kozmetike, karte za neki koncert, neki poseban alkohol,....
bozicne poklone kupujem tokom cijele godine, kad vidim nesto sto u glavi povezujem s osobom, kupim i cekam prosinac. plus je sto nemam stress u bozicno doba kao vecina, jer sve rijesim vec do studenog. a i financijski je lakse mic po mic nego odjednom svima.

cijena mi nije problem, jer unaprijed organizirana, znam ulovit poklon skombiniran s crnim petkovima/zutim srijedama i slicnim akcijama.

umatanje poklona - sama volim to upakirat, na neki neobican nacin, inspiraciju cesto potrazim na netu.

najvaznije mi je da je poklon pogodak - ono odusevljenje i radost onog koji ga prima. volim poklanjati, volim uveseljavati
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.