Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 10:50   #8141
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
baby ulje za oči

ponekad s tim, a ponekad s micelarnom
Ne bi li bolje bilo uzeti bademovo, suncokretovo, mareličino ulje ako voliš ulja? Sastav baby ulja je više manje očajan, a s obzirom na to nije ni isplativo što se cijene tiče
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 01.07.2015., 14:59   #8142
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Ne bi li bolje bilo uzeti bademovo, suncokretovo, mareličino ulje ako voliš ulja? Sastav baby ulja je više manje očajan, a s obzirom na to nije ni isplativo što se cijene tiče
I ja nisam fan tih baby ulja zbog sastava! I kaj je najgore to žene kupuju za djecu, a baš su sve samo ne divna! (da ne bi bilo ne krivim žene jer neke ni ne prate sastave, nego kompanije koje ih proizvode)
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 01.07.2015., 22:07   #8143
Loko Oko - mazala sam 2 tjedna, jedino što sam primijetila je da je masnije. Iako sam držala u hladnjaku, jučer mi je izbila alergija oko lijevog oka, ne znam da li se pokvarilo ili što...

U svakom slučaju, nije za mene.

Vraćam se na Podočnjaković od Miyu, koji se pokazao kao solidan i vječan. Preživio je cijeli volonterski kamp, da ne spominjem posuđivanje...
Felidae is offline  
Old 02.07.2015., 14:40   #8144
Meni su ove maramice očajan proizvod, ne znam jesu li mi podvalili prošlogodišnje mada sumnjam jer se uvijek rasprodaju sve odmah, ali probala sam ih prije 10ak dana na nogama i trebalo mi je čak 3, jer su nekakve presuhe, čim povučem par poteza osuše se uzbuđeno čekala svoj ten, sljedeći dan ista kao što sam i bila Pokušam opet sinoć, sa jednom pređem ruke,prsta i vrat, ova se nije baš tako brzo osušila, ali opet se budim jutros i nigdje efekta. Baš šteta, jer mi je ovo bio najlakši način nanošenja i taman sam mislila da sam našla nešto jednostavno za samotamnjenje.
Nevjerna is offline  
Old 02.07.2015., 22:14   #8145


Nažalost. Nadala sam se da neće doći do toga ali...
Dakle, moram prijaviti Corine de Farme mlijeko za čišćnje
Nije da se nešto puno šminkam u zadnje vrijeme jer mi je faca katastrofa i nisam baš uvijek sa time lice čistila, ali zadnjih par dana sam koristila i sada mi je faca prepuna gadosti bolnih. Inače mi je odlično i sve naj naj, ali eto, izgleda da mi ne odgovara
Najžalosnije mi je što imam još dva neotvorena
rinche is offline  
Old 03.07.2015., 07:37   #8146
Quote:
rinche kaže: Pogledaj post


Nažalost. Nadala sam se da neće doći do toga ali...
Dakle, moram prijaviti Corine de Farme mlijeko za čišćnje
Nije da se nešto puno šminkam u zadnje vrijeme jer mi je faca katastrofa i nisam baš uvijek sa time lice čistila, ali zadnjih par dana sam koristila i sada mi je faca prepuna gadosti bolnih. Inače mi je odlično i sve naj naj, ali eto, izgleda da mi ne odgovara
Najžalosnije mi je što imam još dva neotvorena
Meni je odlično.

Kakva ti je koža inače, sklonija masćenju??? Moja je suha. -.-
Afro Dita is offline  
Old 05.07.2015., 11:14   #8147
Avon supreme oils sprej, prejak miris, meni osobno prezagušljiv i preslatkast (iako su me svi pitali ajme što to tako dobro miriši ), učinak na kosu baš nikakav osim tog mirisa, dapače isušio mi je kosu, bila mi sva metlasta.
Mislila sam da je možda i do šampona i regeneratora, ok djelomično je, ali kad sam oprala sa šamponom koji ne isušuje, sprej ju je opet isušio. Spasilo me Balea mlijeko, Avon prosljeđujem dalje.
Tict Tac Toe is offline  
Old 05.07.2015., 12:01   #8148


Balea totes meer losion za tijelo
Losion je gelaste teksture, pri mazanju se ne upija, a kasnije kad se osusi, lijepo se oruli dolje. I malo pecka na mojoj nezahtjevnoj kozi tijela, iako je ultra sensitive. Dakle, potpuni promasaj!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 05.07.2015., 13:27   #8149
Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Avon supreme oils sprej, prejak miris, meni osobno prezagušljiv i preslatkast (iako su me svi pitali ajme što to tako dobro miriši ), učinak na kosu baš nikakav osim tog mirisa, dapače isušio mi je kosu, bila mi sva metlasta.
Mislila sam da je možda i do šampona i regeneratora, ok djelomično je, ali kad sam oprala sa šamponom koji ne isušuje, sprej ju je opet isušio. Spasilo me Balea mlijeko, Avon prosljeđujem dalje.
meni se miris svida, ali ga koristim rijetko jer ima alcohol denat na 3. mjestu pa
mi malo isusi kosu
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 05.07.2015., 16:11   #8150
Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Avon supreme oils sprej, prejak miris, meni osobno prezagušljiv i preslatkast (iako su me svi pitali ajme što to tako dobro miriši ), učinak na kosu baš nikakav osim tog mirisa, dapače isušio mi je kosu, bila mi sva metlasta.
Mislila sam da je možda i do šampona i regeneratora, ok djelomično je, ali kad sam oprala sa šamponom koji ne isušuje, sprej ju je opet isušio. Spasilo me Balea mlijeko, Avon prosljeđujem dalje.
Baš to, nikakve koristi samo lijepo miriši, Gliss sprejevi su neusporedivo bolji i povoljniji od njega
mmiaa is offline  
Old 06.07.2015., 20:48   #8151
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
ne mogu, mrzim ulja, moram mazat trbuh radi strija i svako jutro mi se zeludac preokrece. jednostavno mrzim osjecaj ulja na sebi, na rukama, ne daj boze po faci. al zato ga stavljam u kavu, tu mi odgovara jer nestane ona uljna nota
Zeno ti si genije!

Ponukana ovim postom ubacila i ja zlicicu u kavu, prefino je. I zdravo
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Old 06.07.2015., 21:04   #8152
???
fluffy16 is offline  
Old 06.07.2015., 21:25   #8153
kokosovo ulje u kavi.
hellie is offline  
Old 06.07.2015., 22:20   #8154
Jesu se to njih dvije krivo razumjele il je u meni problem?
Krekushka is offline  
Old 06.07.2015., 22:23   #8155
mislim da su se dobro razumjele. čitala sam prije da dosta cura stavlja kokosovo ulje u kavu.
hellie is offline  
Old 06.07.2015., 22:33   #8156
Vidiš, to nisam znala. Hvala na pojašnjenju.
Krekushka is offline  
Old 06.07.2015., 22:57   #8157
nismo se krivo razumjele, pijem ga u kavi (konkretno dolce gusto) svako jutro vec dugo, procitala negdje na netu da moze u kavu a kako obozavam kokos reko probat cu kupila sam ga primarno zbog pasa i njihovih probavnih tegoba jer sam nasla da pomaze pa reko ako je dobro njima bit ce i meni
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 07.07.2015., 00:30   #8158
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
nismo se krivo razumjele, pijem ga u kavi (konkretno dolce gusto) svako jutro vec dugo, procitala negdje na netu da moze u kavu a kako obozavam kokos reko probat cu kupila sam ga primarno zbog pasa i njihovih probavnih tegoba jer sam nasla da pomaze pa reko ako je dobro njima bit ce i meni
I ja sam ga jedno vrijeme stavljala u kavu i to crnu tursku, nezašećerenu. Probava mi je bila Znam da je malko off,unaprijed sorry, ali kakve tegobe su ti psi imali da si im davala kokos? Ja svom dam malo tu i tamo u hranu, namažem ga sa kokosovim pa se on kasnije sat vremena liže.
Raštika is offline  
Old 07.07.2015., 08:20   #8159
sad smo vec totalno off ali evo da odgovorim, mozda kome bude od pomoci - kujica je imala problema s kraljeznicom pa je bolilo kad bi isla kakit pa nije htjela kakit sto je izazivalo jake bolove i nekakve napadaje kod nje. plus je hrana koju su oboje jeli radila to da im je govance pretvrdo i jedva izlazi pa su se oboje mucili. uvela sam kokos da omeksa i natjera pogotovo kujicu da mora kakit htjela ili ne. na kraju sam za njih nasla lososovo ulje koje savrseno odradjuje dio "kakit ces htio ili ne" a ja sam na kokosovom i probava je i meni ko i njima
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 07.07.2015., 08:25   #8160
Rofl, hvala puno za ovaj savjet s lososovim uljem. I ja cu mom starom pokusat davat, on se pati kad mora kakat kao da mu cavle dajem za jest, a svi jedu isto, nije mi jasno. Inace, i ja sam koristila kokosovo ulje isto tako u kavu po zlicu da bi izregulirala probavu i jednostavno nije djelovalo. Pila sam nekih 3tjedna - mjesec i odustala kad sam vidila da ne radi.
Akvarela is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.