Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2010., 16:06   #2001
hej,ja sam zvala fax,rekli su da od ove godine sve se obavlja u zg.i za pet.i za čk.i naravno zg.za upise znam,ali jel se mora doći osobno za prijavu ovu što je od 17-19.06,jel to znate možda.ja sam zvala ali nitko se nejavlja,a prije sam zaboravila pitati.
hvala
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 00:23   #2002
pozdrav svima!
bila bih jako zahvalna kada bi mi netko odgovorio da li se može završetkom prometnog fakulteta polagati razlika ispita na učiteljskom da bi se moglo raditi u školi kao nastavnik fizike, matematike ili tehničkog? i ako znate koliko bi to otprilike bilo ispita?
janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 20:42   #2003
Vi koji ste prijavili predškolski kao prvi izbor ili vam je pri vrhu liste,, polazete li visu ili nizu razinu jezik i matematiku?
dea14andrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 22:27   #2004
Nižu jer nižu i traži, a hrvatski višu..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari...
mali-anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 22:43   #2005
Ej, jel ima tko da će ići izvaredno?
Neferuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 07:38   #2006
ja bih izvanredni,a di bi ti?zg?jel i dalje ostalo na izvanrednom predavanja po cijele dane recimo 2-3 dana??nema ih svaki dan, tj.često jako
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 08:08   #2007
Quote:
mali-anđeo kaže: Pogledaj post
Na njihovoj stranici ništa nemogu nać..
Dakle prijava je od 17.tog do 19.tog?
To moramo doći osobno na fakultet sa onim obrascem ili?
A prijemni je 21.6. baš na učiteljskom u zagrebu pa vrijedi za sve ostale? ( čk i petrinja )-tako je ako sam ja dobro skužila njihovu stranicu.

Mene recimo zanima dali moramo doć na one upise osobno jer ja neću moć.
Ono 19.7. i onaj razgovor sa zaduženim nastavnikom.. Šta ako je netko spriječen dolazit svaki drugi dan njima?
Te upisi , te razgovori, te ovo , te ono.. šta nisu to mogli stavit sve u jedan dan?
hej,ja isto upisujem uciteljski i za to prijavu od 17 do 19 jbg ja sam iz slavonskog broda 200 kn mi je provratna karta i onda opet 200 kn 21.6. a dane spomijem da sam prijemne ove godine platila 950 kn....sve zajedno uciteljski zg,ri i jos jedan.
mislim da je to sve prekomplicirano
nije problem onima iz zga ili okolice a nama drugima je....
isto kad sam zvala kao jos ne znaju mora li se doc osobno ili ne....ja cu pokusat mozda nekog drugog poslat....jer stvarno nemam novaca....

a za ri prijemni jel ko zna gdje mozemo naci vise inf o tim likovni,motorickih i glazbenih....ono sto je na njihovoj stranici je jako malo.....
kakvu pjesmu da odaberem?....itko ista zna??????????????....
celestinasb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 09:38   #2008
hm...kakva pjesmica za rijeku,to moram naučiti i tamo odpjevati ili...jel zna tko kako izgledaju te provjere,pred svima ili neke grupice ili kako...ako znate nesto pomozite.
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 10:43   #2009
Quote:
Kika-46 kaže: Pogledaj post
ja bih izvanredni,a di bi ti?zg?jel i dalje ostalo na izvanrednom predavanja po cijele dane recimo 2-3 dana??nema ih svaki dan, tj.često jako


Ja ću u Zg. Predavanja su u petak i subotu, ali ne znam koliko sati. Jesi sve naučila?
Neferuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 13:29   #2010
Quote:
Neferuri kaže: Pogledaj post
Ja ću u Zg. Predavanja su u petak i subotu, ali ne znam koliko sati. Jesi sve naučila?
što jel sam naučila??misliš za test informiranosti??ili što drugo moram učiti?
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 13:32   #2011
što mislite jel ima puno ljudi koji planiraju predškolski izvanredno?da vidimo koliko nas je,hehe
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:34   #2012
ja sam prijavila učiteljski i predškolski, redovno i izvanredno, u zg-u i petrinji..hh već sam propustila dvije godine pa sam se sad osigurala kolko tolko
_JustMe_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:53   #2013
evo i ja planiram predškolski, prijavila redovno i izvanredno i Čk, i Zg, i Os, i Sl.Brod, i Petrinju nek se nađe! nekak bi najradije izvanredno u Čk, to mi je nabliže obzirom da sam iz Kc, al vidjet ćemo ... i također se nadam da se ne mora ić osobno na prijavu 17. jer mi se ne daje 100kn za kartu radi tih par minuta posla, ko i za engleski ovaj drugi dio
__________________
http://public.fotki.com/Grga1207/ --> svašta lijepo ... vintage sako, vintage torba, ručno rađene majice ... našnice ...
koka1207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:56   #2014
a jel vam prioritet redovno ili izvanredno?ni meni se ne ide u zg.zbog toga, a jbg ako cemo morati
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:57   #2015
jel zna netko kako izgledaju provjere sposobnosti.što moram znati iz likovnog i glazbenog i motoričkih.jel to moram unaprijed doma nesto nauciti pjevati i crtati ili tamo.jel se to odvija u grupama ili svi u dvorani nekoj.
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:21   #2016
meni je prioritet redovno, ako uspijem..
pa ja sam ti išla prošle godine isto ali se nisam baš dobro pripremila jer sam paralelno još i radila i tako..ugl to ti je test opće informiranosti znači ne treba ti ni likovni ni glazbeni, to ćeš morat izabrat jedan instrument koji ćeš učit na faksu a za "prijemni" se piše samo test opće informiranosti
_JustMe_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:32   #2017
kako se piše samo opća infarmiranost?? Meni su na faksu rekli da je na prijemnom opća informiranost, opća kultura i hrvatski
Neferuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:37   #2018
Quote:
Neferuri kaže: Pogledaj post
kako se piše samo opća infarmiranost?? Meni su na faksu rekli da je na prijemnom opća informiranost, opća kultura i hrvatski
nije li opća informiranost i kultura isto? i za koji to faks ide još to sve?!?! pa piše na stranici da treba samo dodatni test opće kulture!!!
__________________
http://public.fotki.com/Grga1207/ --> svašta lijepo ... vintage sako, vintage torba, ručno rađene majice ... našnice ...
koka1207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:42   #2019
opća kultura i opća informiranost je isto... to treba polagat za Zg, a za Rijeku još treba neke glazbene sposobnosti il nešto slično...
ja sam isto kandidatkinja za redovni studij, po mogućnosti u Zg
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:51   #2020
pa da isto ti je to, a hrvatski nije od ove godine u prijemnom jer se piše u maturi..tako su mi bar rekli kad sam nazvala (govorim za Zagreb, za Rijeku ne znam )
_JustMe_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.