Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2015., 16:11   #721
Nosila sam Guess platnenu sa koznim i metalnim dijelovima, kombinacija to troje. Samo su je tamo htjeli primiti, inace nisam iz V.G. Tkanina je promijenila boju, iz sive u zelenu.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 16:31   #722
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Nosila sam Guess platnenu sa koznim i metalnim dijelovima, kombinacija to troje. Samo su je tamo htjeli primiti, inace nisam iz V.G. Tkanina je promijenila boju, iz sive u zelenu.
Hvala na savjetu
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:28   #723
Rađe pošalji mail ili upit u dučan u kojem si ju kupila. Moja prijateljica je nakon 4 mj. nošenja imala fleke kao da je boja promjenila intenzitet, rekli su joj da je od sunca ili nečeg na što je bila naslonjena. Ugl. vratili su joj novce u obliku čeka za njihov dučkas u zg.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:04   #724
Zaflekala sam svijetle traperice s ljutim umakom od kebaba (crvenkasti). Mrlje su se sasušile u tkaninu i ne miču se ni nakon 2 pranja u vešmašini, pranja na ruke i kuhanja, a ne pomaže ni Vanish

Ima još koja opcija za isprobat ili da priznam poraz i oprostim se od njih?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 14:30   #725
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zaflekala sam svijetle traperice s ljutim umakom od kebaba (crvenkasti). Mrlje su se sasušile u tkaninu i ne miču se ni nakon 2 pranja u vešmašini, pranja na ruke i kuhanja, a ne pomaže ni Vanish

Ima još koja opcija za isprobat ili da priznam poraz i oprostim se od njih?
Ako nije kasno: Lidl ima nekakav spray, zove se W5 PRE Wash spray. Meni otišle neke fleke koje s ničim nisu išle dolje.
__________________
Lily36
lily36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 14:50   #726
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zaflekala sam svijetle traperice s ljutim umakom od kebaba (crvenkasti). Mrlje su se sasušile u tkaninu i ne miču se ni nakon 2 pranja u vešmašini, pranja na ruke i kuhanja, a ne pomaže ni Vanish

Ima još koja opcija za isprobat ili da priznam poraz i oprostim se od njih?
zali sa Vanisom ali ostavi nekoliko sati ili cak cijelu noc- uz obaveznu provjeru jer kod manje kvalitetnih tkanina moze se dogodit da Vanish doslovno pregori tkaninu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 17:24   #727
Mrlje od omeksivaca na kosulji... materijal 100% viskoza. Kako ukloniti? Ima li spasa?
lesomeso is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 13:48   #728
imam svečanu haljinu s maturalne. kako je držati? nabavila sam ono od raida s lavandom da objesim oko vješalice da mi je moljci ne pojedu, a sad... staviti u najlon ili ne?
svaki savjet dobrodošao
iviv3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:03   #729
Oprala sam crne tenisice (ručno) i sad su na nekim dijelovima smeđe, je li to ikako moguće maknit ili je to izbljedjela boja
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 21:38   #730
s čime skinuti tragove/crte od onih markera s kojima se piše po ploči? bila sam namočila i natrljala sa sredstvom za mrlje ali čini mi se da neće otići sad u pranju to dolje
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 10:20   #731
nisu mrlje i fleke, ali mi treba savjet

imam nove sandale (nisu ove sa slike) i jako su me nažuljale na peti, označila sam na slici. kako da to rijesim? jel postoji neki nacin da smekšam tu petu na sandali ili neki drugi prijedlog?!

c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:29   #732
Možeš kupiti silikonski uložak za petu u dm-u.

http://img03.taobaocdn.com/bao/uploa...!768393834.jpg
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 18:24   #733
Pofarbale mi se nove bijele traperice sa narančastim.. Boja je primila srednje jako, na nekim mjestima su baš fleke..

Trapke su pamučne, sa malo elastina.

Da li se to čime izvući ili da nosim pankerski šareno?
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 16:10   #734
..primjetila sam da se na bijelom vešu...tipa majicama pojavljuju sitne žute točkice koje nikako ne idu dolje... :-S
Uopće mi nije jasno zašto i od čega se pojavljuju...

Čak ima već neki stari post o žutim točkicama...jedan od odgovora je bio da je od pegle...ali nije...jer te majice čak niti ne peglam..
Ako netko možda ima kakvu ideju
..
Nivy Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 15:02   #735
parfem? dezic? mozda od toga ostaju fleke, ako spricas po odjeci
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 08:11   #736
I meni se to događalo pa sam pročitala na netu da je to od nedovoljno ispranog omekšivača/deterdženta. On požuti i tako nastanu točkice. A nove veš mašine skoro uopće ne isperu odjeću.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 16:55   #737
na rozoj suknjici me netko proklet skurio cigaretom.
zadnja opcija mi je kupiti čipku slične boje i našit na suknjicu, ali ako postoji jednostavnije rješenje, molit ću odgovore
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 17:43   #738
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
na rozoj suknjici me netko proklet skurio cigaretom.
zadnja opcija mi je kupiti čipku slične boje i našit na suknjicu, ali ako postoji jednostavnije rješenje, molit ću odgovore


Kakvog je tipa suknjica?

Ako nije neka ozbiljna poslovna mozeš našiti dugme,ja sam imala sličnu nezgodu sa haljinom,netko mi je sa leđa pregorio i ja u Bagatu kupila krasan gumb,jedan veći i jedan manji i našila,nista se ne vidi i fora izgleda
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 22:53   #739
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Kakvog je tipa suknjica?

Ako nije neka ozbiljna poslovna mozeš našiti dugme,ja sam imala sličnu nezgodu sa haljinom,netko mi je sa leđa pregorio i ja u Bagatu kupila krasan gumb,jedan veći i jedan manji i našila,nista se ne vidi i fora izgleda
odlična ideja!
ma obična pamučna, za izlaske (tako je i stradala), i ovo ću definitivno napraviti! puno ti hvala
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:19   #740
S čime skinut mrlju od kemijske olovke na bijeloj hrapavoj jakni od umjetne kože?

Probala sam sa: octom, vodom, posebnim maramicama za čišćenje namještaja od umjetne kože, lakom za kosu, gumicom za skidanje mrlja s kože, parfemom, alkoholom i ništa od navedenog nije pomoglo.

Čitala sam da preporučuju aceton za nokte ali tako nešto ne bih ponovila jer sam već tako uništila jednu bijelu jaknu, skinuo je mrlju ali je i odljepio umjetnu kožu od tkanine

Imate li kakvu preporuku?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.