Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2011., 11:35   #121
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Želim crveno bijelu prugastu torbu iz Mane, onu što naramenice izgledaju kao pletena užad . Ovdje se prodala u sva 3 dućana Ima li koja dobra duša da bi mi to kupila pa poslala poštom? ako ima od 45 kn, negdje je snižena ali ne znam u kojoj Mani ni u kojem hr gradu
Pogledam ti ja u Rijeci sutra.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 21:12   #122
Quote:
nxa kaže: Pogledaj post
119/ 121/ 122/ 123/ 124/ 125/ 130/ 131/ 136/ 137

to ti samo jedna stanica, tak da možeš i prošetat se do tam
i da, savjetujem ti da rađe odeš do west gatea ili king crossa, u kustošiji nije baš neki izbor
a super, ja mislila da je puno dalje... tenks...
a rado, al ne znam dal ću nać tolko vremena za zaletit se do king crossa ili gatea... jel znaš možda koji u gradu ima najveći izbor?
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 10:00   #123
ja sam ti bila samo u ta 3 dućana i u importane centru.. u importaneu teška katastrofa (mislim, moja baka bi si uspjela nekaj kupit ).. u kustošiji nije preveliki neki izbor, al nađe se.. king cross nisam dobro ni pogledala sve jer sam ciljano išla po nekaj, al ima dosta toga kolko sam vidla.. po meni u west gate najbolji izbor.. sad ovisi kaj ti tražiš..
sretno
nxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 11:54   #124
Super ponudu imaju i u Dubravi kod super konzuma.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 15:47   #125
tenks. onda cu morat nac vremena i do west gatea. a kaj je s onim u šeferovoj?
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 00:28   #126
ipak odlučila riskirat sa šeferovom, sviđa mi se, našla dosta toga... al su mi razgrabili one žestoko zelene badiće na koje sam ciljala...
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 12:06   #127
Quote:
ancica_8990 kaže: Pogledaj post
ipak odlučila riskirat sa šeferovom, sviđa mi se, našla dosta toga... al su mi razgrabili one žestoko zelene badiće na koje sam ciljala...
jel ima još narančastih i rozih?
larA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 16:16   #128
Ja sam na krku kupila jucer inu crvenu torbu. Pitala sam na kasi dal imaju i zena mi ju je donjela iz skladista. Mogu kupit zeleni kupaci. Vidjela sam ga jucer
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:47   #129
Quote:
larA13 kaže: Pogledaj post
jel ima još narančastih i rozih?
ima, njih... našla zeleni u importanne galleriji, i tamo ima puno više rozih i narančastih...
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:08   #130
Trgovina Mana Moda Kaštela

Zanima me da li su se nekome javili nakon razgovora? evo vidim samo ovaj forum vezano za manu, pa ako ima netko da je bio, neka se javi. može i inbox
Mely007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:49   #131
Podižem temu koja je malo zamrla ali danas sam se baš razljutila u Mani!
Nisam od onih kupaca koji očekuju da se pleše oko njih...daleko do toga ali brate mili koliku neljubaznost i slobodno ču reći nadrkanost od jedne trgovkinje sam danas doživjela to je prestrašno...no neću pisati sad esej o njoj nije vridno mojih živaca.
No unatoč tome na vlastito sam čuđenje ipak nešto odlučila i kupiti, kad ono na računu šok naime oni naplačuju vrečicu 1,00 kn
Dal to samo meni nije normalno da ostaviš tamo par stotina kn za obleku i onda ti naplate šugavu vrečicu
Nije da cjepidlačim za tu kunu ali po meni bi bolje bilo da svim artiklima povise cijenu ako ih ta vrečica upropaštava nego se ovako blamirati
Mislim ono, odeš u neki no name butik i za bilo kakvu sitnicu dobiš vrečicu, a ovi ovako...
-Joanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 16:04   #132
Quote:
-Joanna kaže: Pogledaj post
... oni naplačuju vrečicu 1,00 kn
Dal to samo meni nije normalno da ostaviš tamo par stotina kn za obleku i onda ti naplate šugavu vrečicu
Nije da cjepidlačim za tu kunu ali po meni bi bolje bilo da svim artiklima povise cijenu ako ih ta vrečica upropaštava nego se ovako blamirati
Mislim ono, odeš u neki no name butik i za bilo kakvu sitnicu dobiš vrečicu, a ovi ovako...
Potpisujem. Iako tamo rijetko kupujem, ali ponekad naletim na nešto zgodno, baš sam danas uzela jedan pulover ... i mene svaki put razljuti ta 1 kuna ...
Obično u dućanima s robom (odjećom) ne naplaćuju vrećice, osobno ne znam ni jedan takav dućan osim Mane... pa to ispada još čudnije... jbt. u kineskom dobiješ onu malu vrećicu gratis...

Btw, zašto ove hlače nisam vidjela...?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:32   #133
koma od usluge u Mani u Križevcima!
dođe mi da ih prijavim(trgovkinje).
Plava,suha,starija vječito na mobitelj trkelja,s dečkom.pretpostavljam..
Stojim ko idiot i čekam da se gospođa odcereka s kolegicom,i to već X-ti put ista situacija!
dekliska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 14:58   #134
Pozdrav svima.
Ima li netko iskustva sa Manom kao poslodavcem. Zna li netko kako je raditi u Mani, place, uvjeti rada...? Pozvana sam na razgovor za poslovnicu u Rijeci.
Dodadoda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.