Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2023., 18:19   #1
Trebas potpisati dokument, a neces dobiti primjerak

Ima li bilo koja drzavna sluzba pravo traziti da potpises neki dokument, ugovor, zapisnik... bilo sto i da ti uskrate primjerak potpisanog dokumenta? Ili zakon o obveznim odnosima propisuje da sve na sto stavljad autogram imas pravo dobiti primjerak.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 10:34   #2
Ako ti ne daju tvoj primjerak, zašto bi uopće potpisao?
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 10:39   #3
Ni na sudu nećeš dobiti primjerak potpisanog zapisnika. A probaj ga nepotpisati. Ni na jednom sudu nikad nisam dobila primjerak.

Btw.pitah zašto se ne dobije primjerak, ali sam kao službena osoba dobila objašnjenje da je sramota da to ne znam. Pa sam rekla da me evo jako sram, pa pitam da znam za ubuduće, ali ništa...Zaključak: ni oni ne znaju. Zna netko?
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 11:29   #4
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
Ni na sudu nećeš dobiti primjerak potpisanog zapisnika. A probaj ga nepotpisati. Ni na jednom sudu nikad nisam dobila primjerak.

Btw.pitah zašto se ne dobije primjerak, ali sam kao službena osoba dobila objašnjenje da je sramota da to ne znam. Pa sam rekla da me evo jako sram, pa pitam da znam za ubuduće, ali ništa...Zaključak: ni oni ne znaju. Zna netko?
Ako skola trazi da potpises neki dokument ili zapisnik sa sastanka, a ne daju ti primjerak, da li je to po zakonu?
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 12:14   #5
Zapisnik možeš zatražiti da pošalju poštom?
Tako su meni par puta. Doduše čeka se mjesec i više.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.