Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2009., 12:35   #221
da,da to su te ampule bile... i ja imam suhu kosu, i probala sam ih neki dan stavit pa mi kosa nije bila masna.,..ne znam sta se onda bilo dogodilo
a zanima me jos nesto...jel itko probao neki proizvod za ubrzani rast kose?
imala sam dugu kosu,ali mi je bila ispucana malo pa sam ju osisala na malo duze od ramena...a ja obozavam dugu kosu pa...ako itko zna ili je probao nesto za rast, neka javi...
sarah... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 12:47   #222
jos samo jedno pitanje nevezano uz ovo...kako mogu "urediti" profil? dodati sliku,mjesto...? hvala
sarah... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 23:42   #223
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Jeli tko od vas provao njihovu Lecitol masku u zadnje?

Ja sam je koristila prije nekih 10-tak godina kad mi je kosa bila u katastrofa stanju i spasila me

Sad me zanima jeli još uvijek tako dobra?

http://www.keune.com/Lecitol%20Cream-360.html


ja ju kupila u splitu prije možda 2 godine i nije me se bas dojmila,, morala sam je razrijeđivat sa vaodom zbog njene jacine i nema nikakav miris tj. loše miri. nisam primjetila nekog učinka na bolje...... nedaj 100 kn bez veze..... 2 puta mjesecno izmuti žumanjak sa maslinovim uljem, drži pola sata na kosi pa ces vidjes sto je maska i njen učinak
danny0310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 18:42   #224
Quote:
sarah... kaže: Pogledaj post
jos samo jedno pitanje nevezano uz ovo...kako mogu "urediti" profil? dodati sliku,mjesto...? hvala
korisničke opcije
Kissing the Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 18:19   #225
jel netko možda probao ?
__________________
And the she'd say it's OK I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry
jesenja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 01:32   #226
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Danas sam oprala kosu u silver šamponu i nisam očekivala da je taj šampon crn,kao crnilo od sipe.Kako sam prala kosu,on se pretvarao u onu ljubičastu nijansu za neutralizaciju žutila.Šokirala sam se kada sam vidjela nokte i kožicu oko noktiju,cri i prljavi,kao da sam automehaničar.Mislila sam da se neće skinuti,ali nakon pranja suđa sve je otišlo.Ili stavljati rukavice kad perem kosu ili je prati prije pranja suđa.Pramenovi malo pobijele,a kako će mi biti na duže staze vidjet ću.Ovaj šampon mi djeluje više kao neka farba za kosu.
Meni je nakon Kerastasea od ovih jeftinijih Keune najbolji,posebno serumi,maske,ampulice..Imam jako dugu kosu do guze,tako da joj konstantno moram njegovati regeneratorima koji se ne ispiru,serumima,a njihovi su stvarno o.k...preporučam!!
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 03:49   #227
..meni je najbolji proizvod od keune-a njihov serum.. kupila sam ga pred ljeto prošle godine, onaj s UV zaštitom i nakon godinu dana korištenja kod skoro svakog pranja imam ga još pola! fakat je savršen, stavlja ga se jako malo, na vrhove, kosa je mekana, miriši po kokosu i ljetu....
mislim da je nekih 130 kn, al se stvarno isplati

Lucija_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 11:53   #228
jel itko probao neki proizvod za rast kose?
sarah... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 21:15   #229
evo ja danas kupila silver šampon...i ništa ..nema nekog učinka..kosa iste boje, tj pramenovi.pjenu nisam našla, jel šta bolja? tj učinkovitija?
electrogriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 02:43   #230
zna li netko moze li se serum iz onih ampulica naci u vecem pakiranju?
shminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 11:49   #231
Quote:
electrogriz kaže: Pogledaj post
evo ja danas kupila silver šampon...i ništa ..nema nekog učinka..kosa iste boje, tj pramenovi.pjenu nisam našla, jel šta bolja? tj učinkovitija?
Neznam koja ti je bazna boja.
Ako je skroz svjetla: operi kosu, zašamponiraj sa silverom digni kosu u kopču i drži 7-10 minuta.
Ako si srednje ili tamno plava: isti postupak, samo drži 20-ak minuta.

Vidit češ učinak.
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 13:11   #232
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Neznam koja ti je bazna boja.
Ako je skroz svjetla: operi kosu, zašamponiraj sa silverom digni kosu u kopču i drži 7-10 minuta.
Ako si srednje ili tamno plava: isti postupak, samo drži 20-ak minuta.

Vidit češ učinak.

ok, hvala, probam pa javim jel šta napravilo! )
electrogriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 21:19   #233
Quote:
electrogriz kaže: Pogledaj post
ok, hvala, probam pa javim jel šta napravilo! )
ja taj šampon već duže koristim i dosta mi suši kosu..ali ja ga držim skroz kratko tj prvo operem običnim šamponom, pa onda sa njim i odma isperem i bude mi učinka..tako mi je frizer reka..i također mi je reka da ga koristin jednom tjedno, a ne pri svakom pranju..javi svoje iskustvo
cura fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:21   #234
planiram se iz svoje srednje smeđe malo baca na crveno obojat u svijetlosmeđu ,pa mislim uzet neku keune boju,koj ubiste preporučili da ne ispadne narančasta
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 21:39   #235
Quote:
cura fina kaže: Pogledaj post
ja taj šampon već duže koristim i dosta mi suši kosu..ali ja ga držim skroz kratko tj prvo operem običnim šamponom, pa onda sa njim i odma isperem i bude mi učinka..tako mi je frizer reka..i također mi je reka da ga koristin jednom tjedno, a ne pri svakom pranju..javi svoje iskustvo
evo, već sam otprilike 3 puta oprala s njim kosu (svaki puta kad perem (oko 2 puta tjedno do 3) i ne koristim drugi šampon uz to)), imam kovrčavu s pramenovima i nije mi dodatno isušio kosu! držim ga oko 10 min , boja je malo ljepša ali ne vidim nekakvu znatnu razliku..tražila sam i pjenu ali nigdje je ne vidim za kupiti..
electrogriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 20:36   #236
trebam pomoć!!

razmišljam da isprobam keune farbu za kosu- ona koja bude u maloj kutijici. Ali me brine što ta farba nema ništ sa sobom... uopće mi nije jasno kako to treba staviti- trebam li kupiti hidrogen, koji, koliko ga ide?? jel moram još šta smješati???

i kakve su uopće te boje? jel boja ispadne dobra? koliko traje..? jel mi dosta jedna tuba za kosu do ramena??

please help::..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 21:24   #237
zaboravila sam napisati, da bih si htjela uzeti čokoladno smeđu.. pa ak je netko probao- zanima me jel baš i ispadne čokoladno smeđa ili vuče na crno? zanima me jel ima i crvenkasti odsjaj, htjela bih to izbjeći..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 21:27   #238
Quote:
shminkerica kaže: Pogledaj post
zna li netko moze li se serum iz onih ampulica naci u vecem pakiranju?
moze samo preko dobavljaca za friz salon
ja sam kupila od jednog ,frendica mi imala salon 30 kom oko 80 kn
danny0310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 21:28   #239
kakve su keune boje svijetlo plavih nijansi, dali valjaju cemu
danny0310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 21:37   #240
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
trebam pomoć!!

razmišljam da isprobam keune farbu za kosu- ona koja bude u maloj kutijici. Ali me brine što ta farba nema ništ sa sobom... uopće mi nije jasno kako to treba staviti- trebam li kupiti hidrogen, koji, koliko ga ide?? jel moram još šta smješati???

i kakve su uopće te boje? jel boja ispadne dobra? koliko traje..? jel mi dosta jedna tuba za kosu do ramena??

please help::..
nitko???
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.