Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2009., 18:35   #441
Dobro je to, neka se gradi đamija. Muslimanski Hrvati moraju imati mjesta duhovne obnove. Katolik sam i cjenim jako muslimane.
adamus is offline  
Old 28.09.2009., 19:14   #442
ova tema pokazuje koliko su Hrvati ksenofobični,rasisti,zatucani i konzervativni. svi vi koji ovako pišete ne razlikujete se nimalo ni od usaša što su rušili sinagogu nit od Komunista što su rušili crkve...

uglavnom mladost (ako je mladost ovo što piše) nam je debelo zatucana i nazadna....
Mishko Pishko is offline  
Old 28.09.2009., 22:22   #443
Zaista sam iznenadjen sa kolicinom primitivizma nekih clanova.

Ali shvatam. Dosta ima djece, maloumnika, iskompleksiranih likova na forumima tako da nisam iznenadjen.

Ono sto zelim da kazem, da zivim u Bihacu, gradu gdje ima Srba, naselje gdje su Srbi vecinom, dva velika naselja Hrvata, cak ima i nekioliko Zidova. Muslimansko stanovnistvo je vecinsko.

U Bihacu imaju sve crkve, obnavlja se jevrejsko groblje. Sa komsijama se lijepo zivi, normalno i niko nikome ne smeta. Ima pacenika i psihopata kao ovdje i pacijenata sa teskih psihickim oboljenima, koji ce se javiti nakon ovoga komentara.

Sta hocu da kazem, pitanje vjere je tako privatna stvar, i svako to treba da upraznjava na svoj nacin. Hrvatska je pretezno katolicka zemlja u kojoj se ja kao musliman osjecam kao kod svoje kuce i predivno mi je. Ako kupim vikendicu zelim da mogu upraznjavati svoju vjeru. To nikome normalnom ne bi trebao da smeta.


Bit zivota je jednostavnost, veselje a ne opterecivati se glupostima.
AnelBihac is offline  
Old 28.09.2009., 22:39   #444
@AnelBihać

Nemam ja kao katolik ništa protiv vaše vjere, ali ne možete vi praviti Džamije po Hrvatskoj, jer ste nacionalna manjina...ok u Zagrebu je imate kao europskoj metropoli i to je to...molim lijepo, ako vam je do Džamija pravite ih po svojoj Bosni...bujrum...
Ako mislite poislamiti Hrvatsku, budite sigurni da vam to neće uspijeti.
Ovaj slučaj u Rijeci, nema veze sa zdravim razumom...mislim stvarno zar vi mislite da pušimo te vaše priče da se islamski centar pravi prvenstveno radi vjere...

Ma daj smiješni ste do bola...glavni pokretači su Cerić i ostali bosanski talibani, koji vole da se šire diljem Europe radi islamizma...

Rijeka im odgovara, jer to je veoma značajna strateška točka...blizu Italija (nato baze) a nije daleko i Austrija...

Uglavnom pokvaren potez, koji ( ja se barem nadam) neće nikad zaživjeti onako kako ga oni planiraju!
felga is offline  
Old 28.09.2009., 22:44   #445
nacionalne manjine mogu radit crkve ili dzamije sinagoge...zasto da ne? mene jedino smeta da Saudijska arabija ne dozvoljava crkve na svojem teritoriju....reciprociteta radi...inače
Mishko Pishko is offline  
Old 28.09.2009., 22:48   #446
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
nacionalne manjine mogu radit crkve ili dzamije sinagoge...zasto da ne? mene jedino smeta da Saudijska arabija ne dozvoljava crkve na svojem teritoriju....reciprociteta radi...inače

Ja mislim da me nisi dobro shvatio...

Za jedan grad di muslimana ima 1.3%, da si pravi islamski centar ...heeej, nije to Džamija, to je jedan veliki kvart...van svake pameti...

Veliki idioti su im to dozvolili, malo je i to reći za takve glupe ljude!
felga is offline  
Old 28.09.2009., 22:54   #447
Velsanin

Ti ocigledno nisi ni pravi katolik. Citao sam bibliju i znam da ne podrzava nasilje i vrijedjanje. To bi ti kao deklarirani katolik morao znati, koji stuje Thopsona, a potajno slusa Seku Aleksic sala
Uglavnom, sa tobom ne zelim raspravljati. Moras jos odrasti.


Meni je bezveze sto bilo ko zabranjuje gradjenje crkvi dzamija. Postoje u islamu siti i suniti. Te dvije skupine da ih tako nazovem se razlikuju. Oni su dosta extremni sto ne podrzavam. Oni su tipa prisile, sto ne pise u Kuranu.
To je za mene totalno bezveze i zatucano.

Kako vi kazete islamizacija... Ne trebate se toga bojati. Ti ako vjerujes u Boga ako si katolik, tebi ne smeta nista. Ti imas svoj nacin zivota, svoja pravila.


Ono sto treba reci da dosta muslimanima stete tipovi poput ovoga Velsanin, kojih ima dosta kao muslimana. Sve idu na pristilu, hajku, agresivu sto ne predstavlja pravi cisti islam.


Da ne sirim dalje. Treba ziviti u miru i rahatluku, okaniti se budalestina i sranja
AnelBihac is offline  
Old 28.09.2009., 22:55   #448
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
@AnelBihać

Nemam ja kao katolik ništa protiv vaše vjere, ali ne možete vi praviti Džamije po Hrvatskoj, jer ste nacionalna manjina...:
Kaže lik koji niti ne živi u hrvatskoj... Lokacija: virutalna hercegbosna?

S obzirom na sve što si napisao ovdje, nestrpljivo čekam vijesti o tvojim poduhvatima u onemogućivanju gradnje... Pliz reci da će se graditi samo preko tebe mrtvoga...
__________________
Treći Entitet, hoće, sad će, ako Bog da će...
FIDEKTER is offline  
Old 29.09.2009., 16:15   #449
Quote:
FIDEKTER kaže: Pogledaj post
Kaže lik koji niti ne živi u hrvatskoj... Lokacija: virutalna hercegbosna?

S obzirom na sve što si napisao ovdje, nestrpljivo čekam vijesti o tvojim poduhvatima u onemogućivanju gradnje... Pliz reci da će se graditi samo preko tebe mrtvoga...

Ako hoćeš znati, poreznik sam u HR ...Herceg - Bosna rodna gruda u samoj blizini...al' za mene tu granice nema...ista država!
felga is offline  
Old 29.09.2009., 17:04   #450
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
ova tema pokazuje koliko su Hrvati ksenofobični,rasisti,zatucani i konzervativni. svi vi koji ovako pišete ne razlikujete se nimalo ni od usaša što su rušili sinagogu nit od Komunista što su rušili crkve...

uglavnom mladost (ako je mladost ovo što piše) nam je debelo zatucana i nazadna....
I od liberala ili demokrata koji davaju baneve kada se piše ono što im ne paše
luka lik is offline  
Old 29.09.2009., 17:09   #451
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ja mislim da me nisi dobro shvatio...

Za jedan grad di muslimana ima 1.3%, da si pravi islamski centar ...heeej, nije to Džamija, to je jedan veliki kvart...van svake pameti...

Veliki idioti su im to dozvolili, malo je i to reći za takve glupe ljude!


Bruto površina je 5 300 kvadratnih metara, nekih 75x75, ukljucujuci sve sadrzaje . Kakav crni islamski kvart.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Old 29.09.2009., 17:17   #452
Preverliko.Iako ovdje ima i onih kojima bi i 400 puta 400 bilo malo.I ne znam čemu posebni kafići vrtići škole... zar državne nisu dobre?Ilisu Muslimani nad klasa?
Neka mi netko objasdni svrhu kafića kraj dfžamije?Onaj tko ne pije alkohjol može ga ne pitzit nasred Korza,u starom gradu gdhje god.
Dućani?Što su muslimani građeni drugačije od nas?Pa im trebaju psoebni dućani?
Ova se džamija gradi kao zametak geta još ok da se gradi gradi samo džamija ali ovdje se potiče prava segregacija i to je piočetak geta.

Pitam se što bi bilo da katolička crkva sagradi jedan takav centar.
luka lik is offline  
Old 29.09.2009., 17:24   #453
Kakva paranoja to je strašno, glavno da nikoga ne zabrinjava ustaško a.k.a. nacistička priredba svake godine u Zadru, sto je prava odlika mediteranskog grada 21. stoljeća.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Old 29.09.2009., 17:32   #454
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Kakva paranoja to je strašno, glavno da nikoga ne zabrinjava ustaško a.k.a. nacistička priredba svake godine u Zadru, sto je prava odlika mediteranskog grada 21. stoljeća.
Kakva priredba?O čemu je riječ?Pita jedan potencijalni dobronamjerni turist sa nešto kuna viška i rado bi ih potrošio u vašem gradu ako me privuku lokalne festivalije.
torrio is offline  
Old 29.09.2009., 17:43   #455
Stvarno neki ljudi ovdje pretjeruju. Dižete strku oko ničega, koji vam je đava? Opustite se i bit će sve u redu. Živi i pusti druge ljude nek žive.
Kefal is offline  
Old 29.09.2009., 17:54   #456
Isuse, učini nešto ! Molimo te !!

"Sačuvaj me Bože, od hrvatske kulture i srpskoga junaštva" !! ( M. Krleža )
I ksenofobičnoga primitivizma... bilo koje vjere i nacije !! ( Lastovo )
Lastovo is offline  
Old 29.09.2009., 20:55   #457
Žalosno je što neki ne vider da su se tekovine Europe pa tzako i HR uništava radi kapitala.Sva ova laprdanja o jednakosti su licemjerština kakve nema.Radi se samo o tome da je jedan prosječni musliman daleko jeftinija radna snaga od kršćana i to je jedini prabvi i istinski razlog privlačenja muslimana na ove prostore.
To se prikirva kojekakvim floskulama i mantranjima preuzetih od wodstocka i sličnih gluposti i bezvezarija.
Treba reći istinu i stati tome licemjerju na kraj.
luka lik is offline  
Old 29.09.2009., 21:07   #458
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Žalosno je što neki ne vider da su se tekovine Europe pa tzako i HR uništava radi kapitala.Sva ova laprdanja o jednakosti su licemjerština kakve nema.Radi se samo o tome da je jedan prosječni musliman daleko jeftinija radna snaga od kršćana i to je jedini prabvi i istinski razlog privlačenja muslimana na ove prostore.
To se prikirva kojekakvim floskulama i mantranjima preuzetih od wodstocka i sličnih gluposti i bezvezarija.
Treba reći istinu i stati tome licemjerju na kraj.
a ti misliš da si "jednakiji", trolčiću?

ove nebuloze imaju veze s temom otprilike kao i da nastaviš svoja "razmišljanja" o Seki Aleksić na ovom topicu. smislenost upisa ne treba niti komentirati, naravno - sažme se u .

ako želiš biti pravi desničar, ugledaj se u dee-ja. s njim se ponekad (počesto) ne slažem, ali njegove upise mogu cijeniti i s njim pristojno diskutirati jer se služi nečim što se zove argument u raspravi. jasno, da bi se složilo validan argument treba koristiti ovo, te imati barem neko znanje iz ovoga. nadam se da sam ti barem malo bio od pomoći

edit: i poznavanje ovoga bi ti jako pomoglo
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Old 29.09.2009., 21:16   #459
Sva sreća pa si nepostojeći
luka lik is offline  
Old 30.09.2009., 00:17   #460
Ma treba pustiti ljude da se mole. Ja sam musliman al ne prakticiram vjeru, naravno da sam za izgradnju al ja bi bez minareta ipak je rijeka mediteranski grad
nil amstrong is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.