Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2015., 11:24   #521
vivian- da li smočiš lice i četkicu od clarisonica ? možeš ga koristiti tako da gel sama umasiraš na mokro lice pa ideš sa mokrom četkicom ili da ga staviš na mokru četkicu (malo protrljaš po četkici prstom da se prije stvori pjena-tak ja radim)
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 14:36   #522
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Meni su ti dosad najboljim pokazali Avene Cleanance Gel i Balea rozi gel (ne znam tocno ime), potrosila sam ne znam koliko pakiranja jedne i druge. Od nedavno koristim Biobazu Clean-It-All, odlicna je, ne isusuje, lice je poslije fino njezno i mekano, koristim ga i na dane kad ne koristim Clarisonic, jedna pumpica skida sve. Mislim da cu se sad neko vrijeme i zadrzati na njoj.
hvala. gledam već dugo Avene Cleanance ali nikako da se odlučim, a sad me i ta Biobaza zainteresirala
meni je inače najbolji gel koji sam dosad imala bio Nelsons Pure & Clear (http://www.feelunique.com/p/Nelsons-...ial-Wash-125ml), ali mi je postalo mrsko naručivati otkad pošta naplaćuje dostavljanje paketa pa mi poštar samoinicijativno donosi isključivo žute papiriće...

Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
vivian- da li smočiš lice i četkicu od clarisonica ? možeš ga koristiti tako da gel sama umasiraš na mokro lice pa ideš sa mokrom četkicom ili da ga staviš na mokru četkicu (malo protrljaš po četkici prstom da se prije stvori pjena-tak ja radim)
da, smočim, radim isto kao teta na njihovoj demonstraciji pokušat ću ovo drugo, tnx
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 22:39   #523
Cure, di ima kupiti Clarisonic? Bila sam uvjerena da ima u Mulleru u CCO i onom na trgu. Jučer odem u CCO i nema je na policama. Pitam dvije prodavačice, nemaju pojma o čemu pričam.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 13:31   #524
Pozdrav tete, prošla sam cijelu temu i definitivno odlučila naručiti neku od spomenutih spravica. S obzirom da je Magnitone Lucid trenutačno na 35 funti na HQHair i Lookfantastic, brzo sam riješila dilemu E sad, upisujem raznorazne kodove na obje stranice, ali ništa mi ne priznaje - navodno na električnu opremu ne idu discount codes. E sad, netko je ranije spominjao da je uspio provući kod, pa me zanima je li stvarno uspjelo...
justy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 14:12   #525
Evo meni jucer doputovao moj Magnitone Lucid narucen prije 2 tjd na Looku. Bio je
35 funti i prosao mi je kod za 10% popust koji im je taj vikend vrijedio.
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 10:05   #526
jel prosao ikome kakav kod za magnitone? ja bi si ga danas narucila, ovo je bas odlicna akcija.
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:25   #527
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
jel prosao ikome kakav kod za magnitone? ja bi si ga danas narucila, ovo je bas odlicna akcija.
Probaj na hqhair kod beauty20, ili na looku SEPT12, te kodove sam dobila na mail... Meni je prije 2 vikenda prosao kod koji sam dobila na mail na vec snizeni magnitone,pa mozda prodje i sad
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:34   #528
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Probaj na hqhair kod beauty20, ili na looku SEPT12, te kodove sam dobila na mail... Meni je prije 2 vikenda prosao kod koji sam dobila na mail na vec snizeni magnitone,pa mozda prodje i sad
ma kakvi, nista ne prolazi ali dobro, snizen je vec 50%, mislim da bolje svakako ne ide
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:40   #529
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
ma kakvi, nista ne prolazi ali dobro, snizen je vec 50%, mislim da bolje svakako ne ide
Steta...ja kad sam kupovala isto je bio snizen 50% tj.na 35f, i prosao mi je kod pa sam ga platila 31,50f
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:55   #530
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Steta...ja kad sam kupovala isto je bio snizen 50% tj.na 35f, i prosao mi je kod pa sam ga platila 31,50f
valjda su sad nesto naucili bas nijedan kod koji je na netu ne prolazi, ni na jednoj stranici
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 15:37   #531
Ja sam par postova iznad isto napisala da sam uzela za 35 funti + 10% popust mozda sad ne prolazi ali i tih 10% i nije neki veliki iznos tako da je i ovih 50% super

Sent using Tapatalk
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 15:10   #532
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Cure, di ima kupiti Clarisonic? Bila sam uvjerena da ima u Mulleru u CCO i onom na trgu. Jučer odem u CCO i nema je na policama. Pitam dvije prodavačice, nemaju pojma o čemu pričam.
Ima u CCO West, ja sam upravo danas tamo kupila svoju Miu 2 u boji Bleached denim!
FuneralForMyFat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:29   #533
Jel budu kakvi popusti na Clarisonic u Mulleru? Planiram kupiti, ali nije mi hitno pa bih radije pričekala nižu cijenu
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:21   #534
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Jel budu kakvi popusti na Clarisonic u Mulleru? Planiram kupiti, ali nije mi hitno pa bih radije pričekala nižu cijenu
Do kraja godine utorkom u Mulleru imaš popust od 10% na kupovinu Diners karticom. Za buduće popuste na Clarisonic ne znam...
FuneralForMyFat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 16:00   #535
Možda bude nešto oko Božića
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 19:58   #536
Bem ti Muller, dignuli su cijenu Clarisonic četkica
Zadnji put sam je kupila za cca 155kn, danas dođem kupit cijena 195kn
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 00:07   #537
Dvoumim se oko clarisonica i philipsovog visapure....

definitivno uzimam i phillips visacare, pa ako tko ima iskustva, molim dojmove

S obzirom na procitano, vise naginjem clarisonicu, ali ako je tko koristio oba, moze usporedba s visapureom...

Sto se clarisonica tice - razmisljala sam uzeti plus, jer mi je prednost cetka za tijelo...pretpostavljam da pro i smart profile nema kod nas...

Koja cetka je najblaza za lice - cashmere, satin, delicate ili sensitive....koza mi je uzasno osjetljiva + alergicna sam na sunce, pa ne bih htjela pogrijesiti i dugotrajno ista lijeciti..

Koju bi cetku preporucile za tijelo i zasto...

Jel se jos uvijek moze clarisonic kupiti u mulleru i po kojoj cijeni...ili negdje drugdje...ista info i za philips visacare...

Hvala na svim info
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 22:28   #538
Nitko vise ne koristi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 23:01   #539
evo bar da na dio odgovorim

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post

Sto se clarisonica tice - razmisljala sam uzeti plus, jer mi je prednost cetka za tijelo...pretpostavljam da pro i smart profile nema kod nas...

Koja cetka je najblaza za lice - cashmere, satin, delicate ili sensitive....koza mi je uzasno osjetljiva + alergicna sam na sunce, pa ne bih htjela pogrijesiti i dugotrajno ista lijeciti..

Jel se jos uvijek moze clarisonic kupiti u mulleru i po kojoj cijeni...ili negdje drugdje...ista info i za philips visacare...
Clarisonic smart profile ima u mulleru i cijena je 2069 kn. Mislim da je Mia 2 bila oko 1200 kn kad sam je kupovala.

što se tiče četkica, cashmere je blaža od delicate i sensitive. Satin je najblaža, ali ona nije namijenjena za cijelo lice, nego za područje oko očiju, usne i sl. Nisam probala pa ne znam da li bi očistila lice.
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 08:23   #540
Da li je tko kupio Lidlovu,punjiva,222kn? Zanimaju me dojmovi?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.