Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 20:12   #101
Quote:
murtela kaže: Pogledaj post
Predlažem ti da sačekaš proljeće kad se na placu pojave friški artičoki i onda isprobaš neke od gore predloženih recepata. Ove ukiseljenje, baš kao i ostalo ukiseljeno povrće jednostavno nemaju isti okus. Meni su, doduše, drage kao dodatak nekoj salatici, a znaju mi biti ok i na pizzi ali okus je definitivno drugačiji od onih friško spremljenih
Bavoooo Murtela! Nemreš u sijećnju pripremati savijaču od trešanja. Jel tako? Jeste! Svejedno na jugu, a i kod nas ima još uvijek zelenih listova artičoke, koji kao čaj liječe povišeni kolesterol. Garantirano!!! A i cynar bormeš, nije loš.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:44   #102
Quote:
murtela kaže: Pogledaj post
Predlažem ti da sačekaš proljeće kad se na placu pojave friški artičoki i onda isprobaš neke od gore predloženih recepata. Ove ukiseljenje, baš kao i ostalo ukiseljeno povrće jednostavno nemaju isti okus. Meni su, doduše, drage kao dodatak nekoj salatici, a znaju mi biti ok i na pizzi ali okus je definitivno drugačiji od onih friško spremljenih

ok, hvala ti na savjetu.

Inače, fanatični sam sakupljač kuharica i recepata (iako za 90% tog nemam niti ću ikad imati vremena isprobati, al nema veze )..i u tim kuharicama često srećem artičoke.. koje izgledaju taaak fino

najviše me zanimaju one punjene sa svime i svačime, a primarno s mljevenim mesom..

pričekat ću onda proljeće i sa friškima napraviti ove punjene.. i izvijestiti vas.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.