Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 17:51   #61
ok help, želim što prije probati svoju MIA 2 sa feelunique, no iznenadio me punjač eng.
Kupila adapter, pitala za eng.uređaj i sad čitam ta čuda i piše na adapteru da uređaj nije namjnjen za pretvaranje napon između 125V I 250V, a na MIA 2 čitam da je kompatib.s 100-240 V.
Ja luda i nerazumijem ništa i ne znam da li smijem to čudu uštekati u adapter.
Jel ima tko iskustva s tim, koji ste adapter kupile, meni to sve potpuna novina, nisam ni znala da su različite utičnice kod nas i njih.
Puno hvala svima an odgovorima.

P.S.
Jednom ću kupiti uvezeni kisik samo ako ga negdje netko po blogovima dobro pohvali
zaposlenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 22:14   #62
Quote:
zaposlenica kaže: Pogledaj post
ok help, želim što prije probati svoju MIA 2 sa feelunique, no iznenadio me punjač eng.
Kupila adapter, pitala za eng.uređaj i sad čitam ta čuda i piše na adapteru da uređaj nije namjnjen za pretvaranje napon između 125V I 250V, a na MIA 2 čitam da je kompatib.s 100-240 V.
Ja luda i nerazumijem ništa i ne znam da li smijem to čudu uštekati u adapter.
Jel ima tko iskustva s tim, koji ste adapter kupile, meni to sve potpuna novina, nisam ni znala da su različite utičnice kod nas i njih.
Puno hvala svima an odgovorima.

P.S.
Jednom ću kupiti uvezeni kisik samo ako ga negdje netko po blogovima dobro pohvali
Samo ti ustekaj Miu u adapter pa u struju i kreni sa upotrebom bez frke.

Taj adapter ti pase zato sto je od Mie uticnica kompatibilna a da nije kompatibilna onda bi ti trebao adapter sa pretvaracem.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 08:09   #63
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Samo ti ustekaj Miu u adapter pa u struju i kreni sa upotrebom bez frke.

Taj adapter ti pase zato sto je od Mie uticnica kompatibilna a da nije kompatibilna onda bi ti trebao adapter sa pretvaracem.
hvala ti puno,ti volti su me skroz zbunili,ustekala sam i funkcionira sve.
ma nije mi se dalo gnjaviiti nikoga da mi kupuje u zg,na ovo sam bila skroz zaboravila,volila bi da ima normalni punjac.
zaposlenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 11:30   #64
Quote:
zaposlenica kaže: Pogledaj post
hvala ti puno,ti volti su me skroz zbunili,ustekala sam i funkcionira sve.
ma nije mi se dalo gnjaviiti nikoga da mi kupuje u zg,na ovo sam bila skroz zaboravila,volila bi da ima normalni punjac.
jedino je zaheb ako ides na put npr na more pa zaboravis uzeta adaper.. ja imama Philips Lumeu kupljenu u Engleskoj al mi je stalno uz nju adapter pa nemrem fulat ali ju ionako ne nosim za sobom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 08:49   #65
Cure, s kojim umivalicama koristite Clarisonic?
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 08:51   #66
nemam tu stvar, ali oćem pa pratim....ja mislim da ti to dođe s nekom njihovom umivalicom
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 09:04   #67
Da, mislim da dodje s nekim mini pakiranjem, ako sam dobro vidjela. Pretpostavljam da je svejedno s kojom koristim, ali sam procitala da neke znaju biti agresivne u kombinaciji s Clarisonicom (cak i one koje to inace nisu), pa zato pitam
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 09:23   #68
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
nemam tu stvar, ali oćem pa pratim....ja mislim da ti to dođe s nekom njihovom umivalicom
ja se bas danas spremam u Muller po svoj aparatic, skicam ga vec valjda dvije godine pa rekoh danas je -10% na diners pa sto ne iskoristiti
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 09:25   #69
Na feelunique imas kod za 20% off, tako da je u tom slucaju stvarno ok cijena. Ako ti se da narucivati online.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 09:27   #70
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Na feelunique imas kod za 20% off, tako da je sad stvarno ok cijena. Ako ti se da narucivati online.
uuuuu nisma znala, thanks..idem trazit kod

Ubodeno: Clarisonic Mia 2 Sonic Skin Cleansing System & Lancôme Set za 100 Funti
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje Wedding : 15.07.2014. at 09:43.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 16:28   #71
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Cure, s kojim umivalicama koristite Clarisonic?
nakon što sam potrošila njihovu, koristila sam razne umivalice
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:42   #72
dobila na mejl feel ima novu pulsirajuću četku magnitone e sad ne znam jel to nešto novo ili samo ja to do sada nisam uočila
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 06:14   #73
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
dobila na mejl feel ima novu pulsirajuću četku magnitone e sad ne znam jel to nešto novo ili samo ja to do sada nisam uočila
Meni se cini da je ovo nova.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 14:22   #74
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
dobila na mejl feel ima novu pulsirajuću četku magnitone e sad ne znam jel to nešto novo ili samo ja to do sada nisam uočila
na looku ti je 50funti
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 08:57   #75
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Na feelunique imas kod za 20% off, tako da je u tom slucaju stvarno ok cijena. Ako ti se da narucivati online.

ok sad cu da šiznem, ja i moja brzopletost!!!
Od kada je taj kod za 20% ja naručila clarisonic krajem 6 mj, samo sam uspiejla naći 10% off za nove korisinke starnice.
Gdje sam pogriješila?

I d dojde 20 ml (čini mi se) njihovog gela, i ja vjerujem da će neki bit too agresive, zato škicam nuxe miel.
zaposlenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 09:12   #76
Ja isto planiram uzeti Nuxe. Ovaj kod ti je svjezi, par dana da je izasao, ali mislim da sad vise ne vrijedi, da je sinoc istekao. Ja sam skoro uzela 2-3 dana prije za 15% i onda kao ajde sacekat cu jos koji dan, jer je taj za 15% duze vrijedio. I u medjuvremenu izasao ovaj za 20%
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 09:30   #77
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Ja isto planiram uzeti Nuxe. Ovaj kod ti je svjezi, par dana da je izasao, ali mislim da sad vise ne vrijedi, da je sinoc istekao. Ja sam skoro uzela 2-3 dana prije za 15% i onda kao ajde sacekat cu jos koji dan, jer je taj za 15% duze vrijedio. I u medjuvremenu izasao ovaj za 20%
Super za tebe

Inače u subotu čekam u redu u Mulleru u Splitu i na moje veliko čuđenje vidim da je gospođa ispred men kupila Clarisonic Mia 2.
Ja sam mislila da je i dalje samo exsl. u dva Mullera u Zagrebu.
Nisam nigdje pročitala info da je i u ostalim Mullerima a nije mi bilo palo napamet pitati jer kontam znalo bi se, iako mi ni Split nije blizu znala sam da idem a put i ne bi naručivala.
Možda nekome bude koristila i ova info.
I skroz off topic ubit će me blogovi 516 puta kupim više stvari čitajući iste užasss, bankrot me ne gine
zaposlenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 09:33   #78
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Ja isto planiram uzeti Nuxe. Ovaj kod ti je svjezi, par dana da je izasao, ali mislim da sad vise ne vrijedi, da je sinoc istekao. Ja sam skoro uzela 2-3 dana prije za 15% i onda kao ajde sacekat cu jos koji dan, jer je taj za 15% duze vrijedio. I u medjuvremenu izasao ovaj za 20%
da super i za mene, lakše mi je kad znam da nije mojom greškom.

Neznam kako drugim curama ali meni su nos i brada problematičniji, čelo mi skroz ok.
Tako da se ja zadržim nekih 30 sec na bradi i nosu a samo cca 10na čelu, jer mi se 20 sec na apsolutno ok celu čini too much, nadam se da ne griješim.
zaposlenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 09:48   #79
ja si sad nešto razmišljam, onaj braun epilator ima četku i kažu 30 000 oscilacija, jel ja to nebih mmogla i lice s tim? i onda sam poklopila 2 muhe jednim udarcem od 1000kn
a ima i onaj braun komplet s nekom četkom za lice, jel i ona oscilira ili se samo vrti?
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 09:56   #80
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
ja si sad nešto razmišljam, onaj braun epilator ima četku i kažu 30 000 oscilacija, jel ja to nebih mmogla i lice s tim? i onda sam poklopila 2 muhe jednim udarcem od 1000kn
a ima i onaj braun komplet s nekom četkom za lice, jel i ona oscilira ili se samo vrti?
Ta Braunova oscilira ali mislim da ce ti biti ipak pregruba za lice ........s obzirom da Braun ima u asortimanu posebno i aparat za ciscenje lica koji vrti i izgleda kao Olay
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.