Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2015., 12:15   #761
[QUOTE=charlizeos;55439011]Koji su to parfemi u originalu?[/Q

Moram potražiti popis na netu.Nemam više ni jednog letkića jer ne šalju.
reklamexxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 12:16   #762
Quote:
Žućak kaže: Pogledaj post
Ovisnica sam o parfemima. Probala sam jako puno kopija, ali niti jedne me nisu oduševile, dok nisam probala Economic, pa Marie, a nedavno i Santini. Mogu reći da sam prezadovoljna. Naravno, nisu svi parfemi dobro skinuti, ali velika većina je. Uvijek sam naručivala preko FB stranice Economic parfemi Hrvatska i stvarno su profesionalci u svemu - od savjeta, ljubaznosti, preporuka, brzine dostave...
Moji Economic favoriti su: 17, 202, 281, 290; Marie: 508, 509, 515.
Santini još nema u Hrvatskoj, nadam se da će uskoro biti jer su odlični.
I ja sam probala te santini i mogu ti reći jako zadovoljna.Da se bar pojave u hrvatskoj.
reklamexxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 00:05   #763
Quote:
reklamexxl kaže: Pogledaj post
I ja sam probala te santini i mogu ti reći jako zadovoljna.Da se bar pojave u hrvatskoj.
Meni ih je donijela sestričn iz Beograda i Bvlgari Rose Essentielle i Armani Code Ice su izvrsni. I ja se nadam nekom skorom pojavljivanju u Hrvatskoj. A do tada ne preostaje mi drugo nego maltretirati sestričnu da ih šalje poštom. No i dalje planiram puniti svoju kolekciju Economica.
Žućak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 14:08   #764
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 14:09   #765

slabo se vidi, na žalost - malo zumirajte
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 10:24   #766
Meni su najbolji economic ne zato šta ih prodajem već probala i mnoge ali najdugotrajniji su mi economic
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 13:28   #767
Meni Economic ima jako dobrih ali ima i loših...
Npr neki dan sam skužila da mi je jedan parfem promijenio boju u žuto, vjerojatno je pokvaren?
A kupljen je prije manje od godinu dana

Lijevo je nov kupljen nedavno
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 13:47   #768
A koji je to parfem?
Ja imam njihova 3 parfema, jedan je isto žut ali zato što je i original žut. U pitanju je Poeme.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 14:08   #769
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
A koji je to parfem?
Ja imam njihova 3 parfema, jedan je isto žut ali zato što je i original žut. U pitanju je Poeme.
Aha, moj je Armani Si (303)
Iskreno ne sjecam se bas kakav je bio otpocetka, al mislim da nije bio ovako zuto-narancasti
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 14:14   #770
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Aha, moj je Armani Si (303)
Iskreno ne sjecam se bas kakav je bio otpocetka, al mislim da nije bio ovako zuto-narancasti
Možda da ga poneseš sljedeći put kad budeš išla u kupovinu pa da usporediš. Od moja 3 parfema svaki je druge boje Već sam rekla da je Poeme žut-žut, Omnia Crystalline mi je prozirna, a Naomagic je već malkice žući od Omnie.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 14:18   #771
Dobra ideja, tnanx
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 14:25   #772
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Dobra ideja, tnanx
Ma nema na čemu, i drugi put
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 16:00   #773
Ja imam 3 njihova parfema i od pocetka su sva 3 različite boje
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 16:19   #774
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja imam 3 njihova parfema i od pocetka su sva 3 različite boje
Uopće nisam obraćala pažnju na to..
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 14:25   #775
Isti problem i kod mene i to duze vrijeme
Ja sam primjetila da se jako puno zale jer ja ih prodajem i ja primjetim razlike.249 je koma.Kupila sam 8 komada i svi su mi vratiki.Ali nesto se cudno dogadja
reklamexxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 15:42   #776
A jesu li promijenili i miris ili samo boju?
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 14:36   #777
[QUOTE=Sarah Walker;55795041]Meni Economic ima jako dobrih ali ima i loših...
Npr neki dan sam skužila da mi je jedan parfem promijenio boju u žuto, vjerojatno je pokvaren?


NIje pokvaren, ta promena boje zavisi od esencijalnih ulja u parfemu, pa kada je izlozen svetlosti menja boju. I meni se to desava da promeni boju ali miris ostaje isti.
Ana201508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 14:39   #778
Quote:
reklamexxl kaže: Pogledaj post
Isti problem i kod mene i to duze vrijeme
Ja sam primjetila da se jako puno zale jer ja ih prodajem i ja primjetim razlike.249 je koma.Kupila sam 8 komada i svi su mi vratiki.Ali nesto se cudno dogadja
Meni se uopste ne podudara sa originalom i ne uzimam ga, neki su identicni 100% dok su neki promaseni. Mada neki economic u odnosu na original izgledaju kao esencijalni parfem tako da original parfem izgleda kao toaletna voda u odnosu an economic Da li je to jos neko primetio ?
Ana201508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 15:17   #779
Quote:
Ana201508 kaže: Pogledaj post
Meni se uopste ne podudara sa originalom i ne uzimam ga, neki su identicni 100% dok su neki promaseni. Mada neki economic u odnosu na original izgledaju kao esencijalni parfem tako da original parfem izgleda kao toaletna voda u odnosu an economic Da li je to jos neko primetio ?
Economic po meni dodaje nešto što guši i tim parfemi mijenjaju miris.Ja ih i dalje prodajem ali mi se jako ljudi žali na glavobolju pojedinih parfema.I njih neki guše.Previše stavljaju po meni esencije parfema i nema druge.Probala sam neke druge parfeme i nisu tako zagušujući.Oni koje ja koristim nisu tako jaki pa podnosim.
reklamexxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 15:22   #780
Quote:
reklamexxl kaže: Pogledaj post
Economic po meni dodaje nešto što guši i tim parfemi mijenjaju miris.Ja ih i dalje prodajem ali mi se jako ljudi žali na glavobolju pojedinih parfema.I njih neki guše.Previše stavljaju po meni esencije parfema i nema druge.Probala sam neke druge parfeme i nisu tako zagušujući.Oni koje ja koristim nisu tako jaki pa podnosim.
KOje bi parfeme preporučila? Da su postojani,a ne guše?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.