Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2012., 23:38   #41
L'Erbolario parfemi - kvaliteta daleko, daleko nadmašuje cijenu, imaju taman onu parfemsku "puninu" koja kronično nedostaje precijenjenim i nemaštovitim šećernim vodicama iz parfumerija.

Babylove krema bez mineralnih ulja, konzervanasa i bojila - nježna, dobra podloga za šminku, lijepo se upija, odličnog je sastava i lice mi je poprilično smireno otkad ju koristim. U tu kategoriju bih stavila i Hipp baby kremu, ali Babylove mi je ipak trunku bolja.

Essence Cover stick - jako dobar korektor, solidno prekriva i i iako je mat, ne zateže i lako se blenda.

Alverde pjenasta umivalica za lice - nikakav spektakl, ali dobro rješenje za one koji ne koriste gelove za lice, ali im treba nešto blago za uklanjanje ostataka šminke.

Essence maramice za skidanje šminke od šipka (ovo je pohvala od moje sestre, ja ih nisam koristila) - godinama koristila Nivea maramice, otkad je ove randomly kupila, ne skida se s njih, fenomenalno joj skidaju šminku, prezadovoljna je, nikakve nuspojave.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:01   #42
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
L'Erbolario parfemi - kvaliteta daleko, daleko nadmašuje cijenu, imaju taman onu parfemsku "puninu" koja kronično nedostaje precijenjenim i nemaštovitim šećernim vodicama iz parfumerija.
Nikad nisam ništa koristila od ove marke. I koje su cijene parfema? Jel se mogu kod nas negdje nać ovaj i ovaj?
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:01   #43


Sapunotekini sapuni - jeftini, ručna izrada, prirodni sastojci, univerzalna upotreba. 50 g 13 kn, 100 g 25 kn. moja preporuka: Pivski, Bolje zob nego rob i Mala vještica.



hladno prešana ulja iz Kemiga - također jeftina, multipraktik (fkt imaju puno puno načina primjene), apsolutno prirodna i zdrava. možete ih i jesti, no najbolje ipaku kozmetičke svrhe. pakunzi za kosu (ricinus + orah + makadamija), mješavine za lice, za ruke, pojedina se mogu sama umjesto krema i losiona za tijelo (suncokret), neke umjesto okoloočnih kremica (pšenične klice), možete ih miksati s drugim tvarima za priravke poput maska za lice ili pilinga, etc. 50 ml i 100 ml bočice, cijene od 15ak kn do 90ak kn, kako koje ulje.
također, u Kemigu se nalaze i razni maslaci, dodatci mješavinama za aromaterapeute, za hobiste, brdo raznoraznih posudica za uzorke i mješanje, uglavnom jedna od meni najdražih lokacija u gradu
(Kemigova ulja možete pronaći i u Lavanda Mia ljekarnama)

također Oshadhi ima dobru ponudu ulja, njihovo od makadamije mi je bolje od Kemigovog.



Terra Naturi kozmetika (Muller) - nedavno sam ih počela koristiti, fkt je jako dobra marka, a jeftini. najbolji gel za tuširanje ikad (badem i ruža) 250 ml 13 kn, kremice za lice 23-35 kn, imaju i kreme za ruke, losione za tijelo, deziće. sve maksimalno 30ak kn. veganski proizvodi
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:34   #44
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Nikad nisam ništa koristila od ove marke. I koje su cijene parfema? Jel se mogu kod nas negdje nać ovaj i ovaj?
Cijene parfema su do 130-140 kn, a mislim da se oba parfema mogu kupiti u L'Erbolariovu dućanu u Arena centru. L'Erbolario proizvodi se mogu naći u manje-više svakoj apoteci, samo je daleko siromašniji izbor nego u Arena centru, gdje imaju dućan na L'Occitane foru i gdje mislim da stvarno ima sve.

Mislim, to je individualno, ali meni su njihovi parfemi stvarno više nego zadovoljavajući, em nisu skupi, em ovi redovito sezonski izbacuju nove linije i stvarno im ne fali kreativnosti, em sam zadovoljna trajnošću na koži. Kozmetika mi je ono, prosjek ali zato su plaže pune njihove "marmelade" za samotamnjenje svako ljeto. Ja čekam neku BIO liniju.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:43   #45
Super, ma nisam imala uopće pojma gdje ima najbolji izbor tih proizvoda. Sad bar znam da se moram zaletit u Arenu. Ta dva moram probat i udomit ih ako se sprijateljimo.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:46   #46
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Super, ma nisam imala uopće pojma gdje ima najbolji izbor tih proizvoda. Sad bar znam da se moram zaletit u Arenu. Ta dva moram probat i udomit ih ako se sprijateljimo.
Ajme, sjećam se s one parfemske teme da ti voliš pačuli, pa da te ona jedna zayebala nezapamtivši recept za prirodno parfemsko ulje što ti smućka. Aj, držim fige.

Stvarno ću pogledat taj Zarin asortiman, baš gledam sad, ima zanimljivih notica.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:47   #47
potpis na njihove parfeme, rijetko gdje ćeš naletiti na tako jednostavni sastav od jedne ili dvije note. jedino me ljuti postojanost
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:56   #48
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Ajme, sjećam se s one parfemske teme da ti voliš pačuli, pa da te ona jedna zayebala nezapamtivši recept za prirodno parfemsko ulje što ti smućka. Aj, držim fige.
Sjetim je se dva tri put na mjesec i takoć' dok ne crknem. A kad ću crć opet ću je se sjetit.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 02:02   #49
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post

Babylove krema bez mineralnih ulja, konzervanasa i bojila - nježna, dobra podloga za šminku, lijepo se upija, odličnog je sastava i lice mi je poprilično smireno otkad ju koristim. U tu kategoriju bih stavila i Hipp baby kremu, ali Babylove mi je ipak trunku bolja.

U žutoj je tubici, jel tak? Ima li zaštitni faktor?
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 02:13   #50
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
U žutoj je tubici, jel tak? Ima li zaštitni faktor?
Evo je:



piše "zaštitna krema sa suncokretovim uljem i avocadinom". Nema spf, nažalost.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 02:27   #51
Puder mi ima spf 15, sva sreća. Kupit ću ovu kremicu za probu, volim Babylove proizvode.
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 12:53   #52

Šampon, regenerator i serum za ispucale vrhove. Dovoljno dobri da sam odustala od dugogodišnjeg korištenja Toni&Guy-a, a kosa nikad zdravija i ljepša.[/QUOTE]

baš sam jučer gledala ove proizvode i sjetila se da je netko na ovoj temi predložio taj serum za ispucale vrhove. Pošto imam ispucale vrhove, a nikad nisam koristila serume, ne znam ni kako se kreću njihove cijene... iznenadila sam se kad sam vidjela da je oko 40 kn, jel to stvarno jeftino za serum?!
white orchid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 15:53   #53
Quote:
white orchid kaže: Pogledaj post

baš sam jučer gledala ove proizvode i sjetila se da je netko na ovoj temi predložio taj serum za ispucale vrhove. Pošto imam ispucale vrhove, a nikad nisam koristila serume, ne znam ni kako se kreću njihove cijene... iznenadila sam se kad sam vidjela da je oko 40 kn, jel to stvarno jeftino za serum?!
pa znam da su baleini serumi oko 20-25kn tako da u usporedbi s njima nisu, ali tony&guy su bili skuplji od prosjeka pa pretpostavljam da u usporedbi s njihovim cijenama 40kn za serum je sigurno jeftinije

ja bih na tvome mjestu probala s nekim baleinim za prvi put
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 16:47   #54
Još jedan potpis za Balea Aqua serum. Inače mi je koža mješovita, naginje ka masnoj,osjetljiva, proširene pore i miteseri. Na dosta skupljih kremica reagirala je prištićima, koje inače nemam (osim u pms-u), ali s ovom je sve kako treba. Lijepo hidratizira kožu, nije masna i što je najbitnije nije komedogena, barem meni
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 17:31   #55
ovaj cadeavera tonik za nečistu/problematičnu kožu je super i dođe 10kn/150ml u mulleru.
kupila sam ga još na ljeto kad sam imala nekih problema sa sitnim prištićima na leđima i rješio je problem u tjedan dana.
nekad ga stavim i na lice i pomaže kod mitesera - manje su vidljivi (ja imam mješovitu kožu).

divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 19:45   #56
my face maramice za skidanje sminke (roze) - super skidaju sminku, ne peku za oci sto mi je najvaznije
dontodent kaladonti - sasvim solidni za tu cijenu
jessa dnevni ulosci (zeleni) - ne odljepljuju se, ne cufaju se (za razliku od narancastih koji traju uvrh glave sat vremena)
afrodita rich care krema za ruke (smedja) - dusu dala za moje ruke zimi
balea soft creme - sve je vec receno u vezi te kreme
balea deo spray - dosta sam ih probala do sad, drze mi vise od pola dana
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 20:05   #57
Duchesse (Mullerova marka) noćni ulošci-super su mi,a cijena oko 7-8 kn za 10 komada
Essence multi action maskara (ona u rozo-crnoj tubici)-obožavam maskare i stvarno sam ih puno isprobala i mogu reći da je ova za 20-ak kn stvarno super,meni baš jako produlji trepavice

Također potpisujem pohvale za Aveo (zeleni) odstranjivač laka, Babylove gel (meni odlično skida svu šminku), Zara parfeme i Balea kremu za stopala s 10% uree
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 20:06   #58
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
afrodita rich care krema za ruke (smedja) - dusu dala za moje ruke zimi
potpis! moja najdraža.

zaboravila sam još i:

famozne Nesura flastere za pore - 10 komada, 25 kn cca (eBay) - odlično mi odčepe pore, koža blista nakon njih, probala sam milijun stvari od peel off maska, vulgaris maska za ispiranje, odstalih flastera, obloga, pilinga i oni su mi najbolji. HG
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 20:09   #59
http://www.punmiris.com/parfem/L-Erb...sir-11238.html
Ja imam ovaj gore parfemčić, toliko miriši po Božiću, ne mogu to bolje objasniti....
Inače, super mi je Balein losion za tijelo s 5 posto uree. Imam užasno suhu kožu i ovo je super nahrani.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 20:52   #60
Pohvaljujem 2 proizvoda, prvi blaznice za skidanje šminke od Balee , plave su (bijele su s uljem a plave su bez). 50 komada 10 kuna, čiste šminku savršeno!!!

Kupujem ih konstantno!




Druga stver je ulje za jako oštečenu kosu od Balee (100ml- 35 kuna) , isprobala sam ga i tekstura mu je super. Kao serum , miriše na bademe..U svim DMima u Varaždinu je trenutno rasprodano ali čim stigne dajem šansu jednoj bočici


Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.