Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 20:50   #61
Quote:
iva1505 kaže: Pogledaj post
ovaj je jedini organski: http://www.iherb.com/organic-india-o...1?rcode=bkz582 bitno je da je organski, jer su te ljuskice spricane pesticidima koji se zadržavaju u njima!
Hvala ti na preporuci, uzimam onda ovog!

Jel ga i ti koristiš? Kako ga piješ?
Esthelle is offline  
Old 02.04.2014., 21:29   #62
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci Jel ti bolja probava otkako ga piješ?

Daj mi još samo reci, jel ti to piješ svaki dan, i u koje doba dana piješ, pr. ujutro ili navečer ili više puta dnevno? I koliko psylliuma staviš u taj čaj, jednu veliku žlicu ili žličicu? Sori na gnjavaži, ali svaka informacija mi dobro dođe
Nije nikakva gnjavaža.
Najbolji mi se pokazao kad ga uzmem na prazan želudac, može i neposredno prije jela.
Stavim 2 krcate žličice 2 puta dnevno, više ne stignem.
Nakon par dana baš se izregulira probava.
I zaboravih reći, kad se uspostavi dobra probava, koža bude prekrasna.
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 22:19   #63
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
znam da je hrpa cura hvalila ovu derma e kremu za oči
imam par pitanja.
trenutno mi treba malo jača hidratacija, imam jednu dublju boru koju inače nemam. pa me zanima koliko je masna kremica, jer mi od masnih krema izbijaju milije, u biti odskoro svih kemica mi izbijaju milije, bez obzira koliko hidratne bile. da li ju možete usporediti s nekim drugim kremama, da su slične teksture.
koliki joj je rok trajanja, s obzirom da ne koristim kreme za oči baš često.
da se nadovežem i ja na komentare .
Na duge staze me razočarala, čak i isušivala ,pa sam je vrlo brzo zamjenila sa ovom - s kojom sam jako zadoovoljna

Sibu Sea Buckthorn
http://www.iherb.com/sibu-beauty-age...2?rcode=qln684

popust za kupnju : http://www.iherb.com/?rcode=QLN684
lusy is offline  
Old 02.04.2014., 22:24   #64
Novi Brands of the week-snizeni 20%:
Mamma Chia

Out of Africa

Siddatech

I nemogu reci "novi freebie" jer su ih ukinuli ali novi trial za 0,50$ je ZOI Research, Vitamin B12 Methylcobalamin

I btw. ima li tko preporuku za nesto od Out of Africa,već duže hocu probati nesto od tog brenda,a sad kad je na popustu vrijedi iskoristiti...?!


Moj kod za popust: HPN986
Ili jednostavno klik ovdje!
Gigi24 is offline  
Old 02.04.2014., 22:30   #65
molim prijedlog.

imam 32 godine, koža mi je mješovita, "debela", brzo se zasjaji, sklona je miteserima i traži dosta hidratacije, a pojavile su se i prve bore, najviše mi smetaju nazolabijalne i one između obrva. trebam nešto za noćnu njegu. znači, za noć mi nije bitno matiranje, ali mi je jako bitno da to nešto ne bude komedogeno.

želim serum ili kremu s kojom ću se ujutro probudit sa novom kožom.

anyone?
santana333 is offline  
Old 02.04.2014., 22:39   #66
Nije iherb,ali ja sam prije par tjedana dobila par ovih Kiehls bocica i odusevljena sam
Imas na netu i youtubu dosta recenzija gdje ga cure hvale...otprilike istog sam misljenja...poboljsao mi je tonalitet koze,lijepo hidratizira i divnog je lavanda mirisa,sto je jako opustajuce prije spavanja,a koza ujutro bude prekrasna,glatka i nekako zdrava.Koncentriran je pa ga malo treba.Ugl.sve preporuke!
Gigi24 is offline  
Old 02.04.2014., 23:07   #67
nova narudžba :
malo veganskih multivitamina, malo neem -a ,losin za tijelo sa ovotjedne akcije i sapuni sa trialsa

http://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=OR...2&rcode=QLN684
lusy is offline  
Old 02.04.2014., 23:15   #68
Quote:
Gigi24 kaže: Pogledaj post

I btw. ima li tko preporuku za nesto od Out of Africa, već duže hocu probati nesto od tog brenda,a sad kad je na popustu vrijedi iskoristiti...?!
Imam ja, ovo mi je najdraži labelo više od godinu dana, vanilija (ima različitih okusa još)

Out of Africa, Organic Shea Butter Lipbalm, Tropical Vanilla, 0.25 oz (7.0 g)

Ima i manji Out of Africa, Pure Shea Butter Lip Balm, Tropical Vanilla, 0.15 oz (4 g)

A imam i ovaj paket, svi unutra su super (naranča ) i super je za poklon

Out of Africa, Pure Unrefined Shea Butter Lip Balm with Vitamin E, 3 + 1, 4 Sticks, 0.15 oz (4.2 g) Each
Madison Avenue is offline  
Old 02.04.2014., 23:16   #69
Quote:
Gigi24 kaže: Pogledaj post
Nije iherb,ali ja sam prije par tjedana dobila par ovih Kiehls bocica i odusevljena sam
Imas na netu i youtubu dosta recenzija gdje ga cure hvale...otprilike istog sam misljenja...poboljsao mi je tonalitet koze,lijepo hidratizira i divnog je lavanda mirisa,sto je jako opustajuce prije spavanja,a koza ujutro bude prekrasna,glatka i nekako zdrava.Koncentriran je pa ga malo treba.Ugl.sve preporuke!
ima gdje za nabaviti povoljno?
mislim, ima ducan kod mene al nije to to
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 02.04.2014., 23:43   #70
Madison Avenue taman sam gledala taj paketic i sad definitivno ide u kosaricu. hvala ti

chiasm hhahha,stvarno ne bih znala...znam za ove "normalne" puteve (ducan,net i to..)
Gigi24 is offline  
Old 02.04.2014., 23:46   #71
Evo cure link za hormonalna pitanja
http://www.saragottfriedmd.com/
Čini mi se pametna dr. Sara, prodaje i suplemente pa pogledajte što možete nabavit preko iherba.

Ciao
pale blue is offline  
Old 03.04.2014., 00:34   #72
Hvala Esthelle
Jel još tko isprobao nešto sa iHerba vezano za poboljšanje imunološkog sustava?
thinkpinky is offline  
Old 03.04.2014., 00:51   #73
I mene zanima ovo za poboljšanje imuno sustava, pogotovo beta glukan. Hvala unaprijed
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Old 03.04.2014., 01:13   #74
Ja sam po preporuci odavde,za imunitet narucila Solgarov beta glukan,samo nikako da stigne..
Gigi24 is offline  
Old 03.04.2014., 02:54   #75
Quote:
Gigi24 kaže: Pogledaj post
chiasm hhahha,stvarno ne bih znala...znam za ove "normalne" puteve (ducan,net i to..)
pa gdje na netu osim sluzbene stranice i ebaya ako znas
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 03.04.2014., 08:01   #76
Quote:
Samantha Jones1 kaže: Pogledaj post
Nije nikakva gnjavaža.
Najbolji mi se pokazao kad ga uzmem na prazan želudac, može i neposredno prije jela.
Stavim 2 krcate žličice 2 puta dnevno, više ne stignem.
Nakon par dana baš se izregulira probava.
I zaboravih reći, kad se uspostavi dobra probava, koža bude prekrasna.
Hvala na odgovoru I zanima me ima li psilium kakvih nuspojava, jesi štogod primijetila na sebi? Neki navode napuhnutost kao posljedicu uzimanja psiliuma a to mi stvarno ne bi trebalo
Esthelle is offline  
Old 03.04.2014., 08:24   #77
Quote:
Gigi24 kaže: Pogledaj post
Nije iherb,ali ja sam prije par tjedana dobila par ovih Kiehls bocica i odusevljena sam
Imas na netu i youtubu dosta recenzija gdje ga cure hvale...otprilike istog sam misljenja...poboljsao mi je tonalitet koze,lijepo hidratizira i divnog je lavanda mirisa,sto je jako opustajuce prije spavanja,a koza ujutro bude prekrasna,glatka i nekako zdrava.Koncentriran je pa ga malo treba.Ugl.sve preporuke!
hvala, gigi, pogledat ću. a, kakva je tvoja koža?
santana333 is offline  
Old 03.04.2014., 08:48   #78
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Jel netko kupovao psyllium ljuskice preko iherba? Ima kakva preporuka?

PSYLLIUM


Whole:

Now Foods, $9.16, 340 g

Frontier Natural Products, $13.30, 453 g


Powdered:

Now Foods, $9.16, 340 g

Frontier Natural Products, $13.93, 453 g



Kod za popust: DPD027 ili KLIK
torrey is offline  
Old 03.04.2014., 08:52   #79
Vezano za popust na Out of Africa, mogu preporučit ovo dvoje:

Out of Africa, Hand Lotion, Vanilla - u početku mi je jedino smetao miris (inače obožavam vaniliju, ali ovdje mi je djelovala baš nekako fejk), al sam se navikla. Super je praktično s obzirom na pumpicu, dovoljno je pola pumpice, sa jednom cijelom sam se namazala skroz do laktova i ono zbog čega mi je fantastičan je to što se upije u roku minute skroz, znači nema onih masnih ruku, super za one koji nemaju živaca čekat da se upije... Sljedeći put uzimam s mirisom limuna i verbene za ljeto

Out of Africa, 100% Pure & Unrefined Shea Butter with Vitamin E, Unscented - sirovi karite maslac, koristim ga za oko očiju pred spavanje i kao labelo, mažem suhe dijelove kože. Malo je miris tak tak, al nije problem, odličan! I bome mi traje dugo jer ga malo treba


I da, trebala sam se prije potužit da mi paket kasni jer je odmah jučer stigao nakon cca mjesec dana

I da, jeste vidle da odsad na paketima piše što je sve točno u paketu, lista stvari, onako kako Vitacost radi? Mislim, nije bed, samo ne znam jel nešto možda zabranjeno uvest il ne


P.S.- kad se već priča o beta-glukanu, evo moje iskustvo. Pila sam zbog općeg zdravstvenog stanja i ginekoloških problema onaj Transferpoint glukan 3 mjeseca, svaki mjesec po cca 600 kn i nula! Što se mene tiče uvijek bih prije izabrala Imunosal, em ima beta glukana plus cink, vitamini, minerali, sve! I djeluje. Eto
sally_1211 is offline  
Old 03.04.2014., 08:57   #80
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru I zanima me ima li psilium kakvih nuspojava, jesi štogod primijetila na sebi? Neki navode napuhnutost kao posljedicu uzimanja psiliuma a to mi stvarno ne bi trebalo
U početku dok se nije uspostavila redovna probava, malo me napuhavao, ali za par dana je prestalo. Nikakvih štetnih nuspojava nisam primjetila. Od pozitivnih sam već pisala da mi koža bude super, čišća, ljepše boje,...eto koliko je dobra probava važna za ljepotu.
Samantha Jones1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.