Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 23:47   #61
Ja sam danas nosila Ruby... savrsen mi je
Samo trebala sam ispod staviti lip primer i zaboravila sam

Iz one jedne nove kolekcije highlighter je prekrasan ( ako je highlighter...sjaji se )
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 03:33   #62
I ja jučer nosila Ruby Woo i odličan mi je, mislim on je suh i ne mogu trljat usnu o usnu kao s drugim ruževima, ali meni to još bolje, onako uvijek pojedem ruž jer se ne mogu smirit
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 09:21   #63
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
I ja jučer nosila Ruby Woo i odličan mi je, mislim on je suh i ne mogu trljat usnu o usnu kao s drugim ruževima, ali meni to još bolje, onako uvijek pojedem ruž jer se ne mogu smirit
E vidiš meni se baš to ne sviđa. Imam osjećaj kad god nesvjesno dotaknem gornju usnu donjom (a ne možeš to u potpunosti kontrolirati jer na kraju krajeva tijekom dana razgovaramo, gestikuliramo, smijemo se, ne stoje usne zabetonirane u ravnoj crti čitav dan), da mi s donje usne ruž jednostavno nestane. Ostanu polja bijele boje, odnosno boje usana, bez obzira na liner i korištenje kista koji bi ga kakti trebao fiksirati bolje nego direkt iz bulleta. Well, vjerujem da je problem u meni, daleko sam od stručnjaka u make up-u.
Vjerujem da će se naći netko tko će Rubycu znati nositi bolje nego ja.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 10:26   #64
curke, kakva su vam iskustva s njihovim kremastim rumenilima?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 12:33   #65
dragonladyx, meni odlicna. koristim samo Brit Wit vec negdje 2 tjedna svaki dan (imam te faze kad trosim samo neki proizvod dok mi ne dosadi) i odusevljena sam! nikakvi pristici od njega i blenda se kao san (probala sam s vise razlicitih bockalica, performans jednak), samo sto je meni kod svih MAC rumenila problem pigmentiranost (ali daju se nadograditi), navikla sam na jace, valjda sam od ranije razmazena i s puno jeftinijim rumenilima od njihovih, a da ne pricam koliko me tek razmazila Illamasqua (za cija mi se rumenila cini da ipak jesu komedogena ).
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:04   #66
Ja moram pohvalit blot, najbolji uvjerljivo! Uopce se ne sjajim uz njega. Matira odlicno, a da pritom ne izgledam 'zaguseno 'puderom
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:14   #67
zmajice, i meni su odlična kremasta rumenila, imam brit wit i something special. meni odgovara to što nisu prejako pigmentirana s obzirom da nisam baš spretna.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:45   #68
https://www.facebook.com/24903718510...type=1&theater

want, a nemam vremena
(nije reklma, slučajno sam vidla na fb)
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:03   #69
Nema vise Dive, a za brow marker kad sam pitala nudili su mi olovke za obrve, al dobro, valjda dode za desetak dana s novom robom
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:02   #70
Žene drage, Ana i ja smo popisale sve moguće cijene MACa za sve koje nisu u mogućnosti ići osobno u MAC pa da više ne bude nedoumica, sve smo tu sabrale i napisale još drugih informacija koje će vam možda koristiti
http://www.ogledaloonline.hr/make-up...udera-back2mac
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:23   #71
Wow cijene kistova su poprilicne.. a ostalo mi se cini ok.

nego, u mogucnosti sam narucit nesto mac stvarcica pa moze preporuka za neki highliter?
U nedoumici sam, svidja mi se strobe cream, naked pigment, lightscapade.. nzn sama...nc20 sam. Samo da nije rozo ili puno bijelo
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:24   #72
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Žene drage, Ana i ja smo popisale sve moguće cijene MACa za sve koje nisu u mogućnosti ići osobno u MAC pa da više ne bude nedoumica, sve smo tu sabrale i napisale još drugih informacija koje će vam možda koristiti
http://www.ogledaloonline.hr/make-up...udera-back2mac

Aaaaaaa, ovo je presuper ! Puno hvala! Ja tamo nisam pola cijena uspjela pročitati jer su presitne, a ja ništa ne vidim. Tnx
Beautybeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:24   #73
Lightscapade je onako prirodan highlighter. Ja sam nc15/20 i od njihovih mi je najdrazi Soft n Gentle - iako je pink ne izgelda na licu pinj
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:24   #74
lightscapade trenutno nema, ali im dolazi
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:51   #75
Lightscapade ne ostavlja bijeli trag jel? A kakav vam je strobe cream
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:56   #76
Quote:
aurora01 kaže: Pogledaj post
Lightscapade ne ostavlja bijeli trag jel? A kakav vam je strobe cream
Strobe cream veliko razočaranje, od sjaja ni s. Možda koža mrvu bolje izgleda, ali to je stvarno nešto što vidim samo ja i nitko drugi, izbliza.

Lightscapade imam, svijetao je, ne ostavlja jak sjaj i po meni odlično stoji na moju put NW10, pa 15, a za 20 sam uvjerena da bi ljepše izgledao Soft&Gentle iako možeš isfurat i ovaj prvi

Pigment Naked ne znam kakav je uživo i koliko baš daje sjaja, ne znam na koju jačinu ciljaš, ali pigment Vanilla ti je ono, šljašti
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 00:19   #77
meni je lightcapade odličan
nc 20 sam
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 00:38   #78
Quote:
aurora01 kaže: Pogledaj post
Lightscapade ne ostavlja bijeli trag jel? A kakav vam je strobe cream
Ne ostavlja bijeli trag, "proziran" je sto se boje tice, a sjaj mu nema boju, tvoja koza s odsjajem :-D. Nema sljokice u strukturi (SG kao da ima poneku sljokicu). Jako je dobar, meni je bio malo razocaranje nakon Mary Lou Manizera jer je znatno suptilniji. Ali, definitivno se vidi razlika s i bez njega. I na ocima zgodno izgleda.

A strobe sam imala doma za probati i nije mi valjao. Bio je slocan ono Lorealovom Lumi primeru. Kao highlighter nije funkcionirao. Jednostavno je bio prerijedak tako da kad bi ga izblendala, nista se nije dogodilo. A ako ga stavis ispod pudera - kao da ga nisi stavila.
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 10:49   #79
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
dragonladyx, meni odlicna. koristim samo Brit Wit vec negdje 2 tjedna svaki dan (imam te faze kad trosim samo neki proizvod dok mi ne dosadi) i odusevljena sam! nikakvi pristici od njega i blenda se kao san (probala sam s vise razlicitih bockalica, performans jednak), samo sto je meni kod svih MAC rumenila problem pigmentiranost (ali daju se nadograditi), navikla sam na jace, valjda sam od ranije razmazena i s puno jeftinijim rumenilima od njihovih, a da ne pricam koliko me tek razmazila Illamasqua (za cija mi se rumenila cini da ipak jesu komedogena ).
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
zmajice, i meni su odlična kremasta rumenila, imam brit wit i something special. meni odgovara to što nisu prejako pigmentirana s obzirom da nisam baš spretna.
hvala vam curke.
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 12:03   #80
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Strobe cream veliko razočaranje, od sjaja ni s. Možda koža mrvu bolje izgleda, ali to je stvarno nešto što vidim samo ja i nitko drugi, izbliza.

Lightscapade imam, svijetao je, ne ostavlja jak sjaj i po meni odlično stoji na moju put NW10, pa 15, a za 20 sam uvjerena da bi ljepše izgledao Soft&Gentle iako možeš isfurat i ovaj prvi

Pigment Naked ne znam kakav je uživo i koliko baš daje sjaja, ne znam na koju jačinu ciljaš, ali pigment Vanilla ti je ono, šljašti
Pola noci guglala sve moguce highlitere, uglavnom da, za strobe cream ima vise negativnih komentara nego pozitivnih.
Soft and gentle mi je prekrasan ali previse mi je jak nzn, zelim highliter bez puno shimmera. Mrzim kad me sunce lupi u glavu a ja cila sjajim.
Nekako mi lighrscapade se cini najbolji. Koliko je on nadogradiv? S obzirom da je blag.
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.