Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2019., 12:18   #1
Angry Bolovanje

Pozdrav prelistala sam sve u vezi teme 'bolovanja' no nigdje nisam naišla na konkretan odgovor. Dakle, zanima me sljedeće. Na bolovanju sam radi bolesti od 14.11 te sam odnijela potvrdu u bolovanju u traženom roku od 3 dana. Na potvrdi piše da mi je očekivano trajanje bolovanja 7 dana što i sama znam da se može produljiti. Danas opet imam kontrolu i zanima me može li moj obiteljski liječnik produljiti bolovanje sa završnim danom u subotu (23.11) s obzirom da jednom tjedno imam slobodan dan te da početak rada krene u ponedjeljak(25.11)? Prvi put sam na bolovanju te ne znam kako to funkcionira te se unaprijed ispričavam ako je pitanje malo glupo. Ne znam jel bitna informacija no radim u kafiću kao vanjski konobar / šanker, a razlog bolovanja je streptokok te sam dobila antibiotike ( Ospen) no na kontroli koja je bila 5 dana nakon otvaranja bolovanja doktorica nije vidjela pomak u ozdravljenju te mi zakazala još jednu kontrolu danas no ja se ne osjećam ništa bolje pa je radi toga i ustupilo moje pitanje pošto znam da pod šifrom A0 je bolovanje do 7 dana.
Unaprijed hvala na odgovorima
Cakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 17:36   #2
Može.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.