Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2008., 02:10   #1
Ispis s fakulteta

Koja je procedura kad se ispisujete s faxa i koliko se placa?

I pitanje 2.:
Ako je smjer na kojem sam studirao prestao postojat u 12. mjesecu prosle godine,a ja se iz odredjenih razloga nisam mogao ispisati,i kako izgleda necu moci nego tek u 6. mjesec,sto ce bit s mojim dokumentima,svjedodzbom i to... Ono,kvragu valjda su ih duzni cuvat,stavit u arhivu a ne bacit il stajaznamsta sve ne . Utjesite me
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 18:25   #2
Ne znam za tvoj faks, ali ja sam svojedobno došla na agronomiju i to u vrijeme prijemnih (gužva do bola) i samo rekla: "Ja bi se ispisala." Teta uzela index, malo sam pričekala, dobila svjedodžbu natrag i ostale papire i to je bilo to. Ne znam zašto bi se to trebalo plačat....?
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 18:39   #3
platiš 1 kunu za molbu koju moraš napisat.
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 18:41   #4
dokumente ti sigurno nisu bacili
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 19:02   #5
imam i ja jedno pitanjce u svezi toga.naime,trenutno sam na jednom faksu,međutim namjeravam ponovo upisati drugi.sad me zanima moram li se ja prvo ispisati s faksa koji trenutno pohađam da bi mogla pristupit prijemnom?
ana-marija_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 19:42   #6
imam pitanje pa ako mi netko moze pomoci bilo kakvom informacijom bila bih jako zahvalna. ispisala bi se s trenutnog fakulteta. e sad postoji li mogucnost prebacivanja na drugi fakultet? cula sam da postoji ako su srodni fakulteti. moze li se prebaciti s prava na ekonomiju, s obzirom da sam redovni student prve god bez placanja ili ponovno moram ici na prijemni?
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 20:10   #7
Quote:
ana-marija_19 kaže: Pogledaj post
imam i ja jedno pitanjce u svezi toga.naime,trenutno sam na jednom faksu,međutim namjeravam ponovo upisati drugi.sad me zanima moram li se ja prvo ispisati s faksa koji trenutno pohađam da bi mogla pristupit prijemnom?
to i mene zanima

i još: ako ne treba ispisati sa faxa, kolko treba da se ispišemo, dal se to može u 1 danu?
__________________
Out of my mind [~~~~back in 10 minutes~~~~]
Skater is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:25   #8
Quote:
ana-marija_19 kaže: Pogledaj post
imam i ja jedno pitanjce u svezi toga.naime,trenutno sam na jednom faksu,međutim namjeravam ponovo upisati drugi.sad me zanima moram li se ja prvo ispisati s faksa koji trenutno pohađam da bi mogla pristupit prijemnom?
ne.

Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Ne znam za tvoj faks, ali ja sam svojedobno došla na agronomiju i to u vrijeme prijemnih (gužva do bola) i samo rekla: "Ja bi se ispisala." Teta uzela index, malo sam pričekala, dobila svjedodžbu natrag i ostale papire i to je bilo to. Ne znam zašto bi se to trebalo plačat....?
ista priča na filozofskom.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:34   #9
Zašto bi se uopće netko ispisao ? Svako mjesto je dragocjeno i ima ljudi koji bi dali sve da upadnu i koji znaju da to stvarno žele. I trebalo bi se plaćati nešto barem radi reda, za one kojima je faks zajebancija pa se ono...odluče ispisati pa opet sljedeće godine upisati.

Prebacivanje je druga stvar.
turd12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:44   #10
placa se na nekim faksevima. ja pmf platila ispis 250 kn, koma!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:44   #11
Quote:
shit-happenz kaže: Pogledaj post
Zašto bi se uopće netko ispisao ? Svako mjesto je dragocjeno i ima ljudi koji bi dali sve da upadnu i koji znaju da to stvarno žele. I trebalo bi se plaćati nešto barem radi reda, za one kojima je faks zajebancija pa se ono...odluče ispisati pa opet sljedeće godine upisati.

Prebacivanje je druga stvar.
aj ne seri, koji ku*rac si tu da moraliziraš ili? get a life.
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:58   #12
Pa nisam ti ništa rekao. uglavnom . . .
turd12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 22:26   #13
Quote:
shit-happenz kaže: Pogledaj post
Zašto bi se uopće netko ispisao ? Svako mjesto je dragocjeno i ima ljudi koji bi dali sve da upadnu i koji znaju da to stvarno žele. I trebalo bi se plaćati nešto barem radi reda, za one kojima je faks zajebancija pa se ono...odluče ispisati pa opet sljedeće godine upisati.

Prebacivanje je druga stvar.
ha. pa što nije normalno da se ne treba ništa platiti, jer ako si upisan na neki faks, a zapravo ne studiraš onda država bezveze daje novce za tebe? onda bolje da se takvi ispišu, besplatno.
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 22:51   #14
Quote:
shit-happenz kaže: Pogledaj post
Zašto bi se uopće netko ispisao ? Svako mjesto je dragocjeno i ima ljudi koji bi dali sve da upadnu i koji znaju da to stvarno žele. I trebalo bi se plaćati nešto barem radi reda, za one kojima je faks zajebancija pa se ono...odluče ispisati pa opet sljedeće godine upisati.
neki ljudi žele na drugi faks, a neki uopće više ne žele studirat. a ovi što bi sve dali da upadnu i koji znaju da to stvarno žele nek se pripreme za prijemni.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 23:11   #15
Quote:
umorna__ kaže: Pogledaj post
placa se na nekim faksevima. ja pmf platila ispis 250 kn, koma!!!!
Nemoj zezat?! Pa, koji su ti to trošak kao naveli da ga moraš platit? Stvarno prvi glas..

ana-marija_19 & Sk8er boy, slobodno pristupite na prijemni. Čak i ako traže original neki dokument na prijemnom, a taj je na prvom faksu, može se "izvuć" i zamjenit sa kopijom dok prijemni nije gotov.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 01:18   #16
Quote:
shit-happenz kaže: Pogledaj post
Zašto bi se uopće netko ispisao ? Svako mjesto je dragocjeno i ima ljudi koji bi dali sve da upadnu i koji znaju da to stvarno žele. I trebalo bi se plaćati nešto barem radi reda, za one kojima je faks zajebancija pa se ono...odluče ispisati pa opet sljedeće godine upisati.

Prebacivanje je druga stvar.
kako da se pobogu prebacim s ekonomije na filozofski

anyway, nekim čudom ja imam origanlne dokumente kod sebe jer sam ih donio naknadno pa su ih samo poštambiljali i vratili, nego mene najviše zanima: ako upadnem na prijemnima na drugi fax stignem li se onda ispisati sa ovoga jer ne znam kolko ta procedura vremenski traje( dal je moguće ispisati se u 1-2 dana )?
__________________
Out of my mind [~~~~back in 10 minutes~~~~]
Skater is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 01:26   #17
Quote:
umorna__ kaže: Pogledaj post
placa se na nekim faksevima. ja pmf platila ispis 250 kn, koma!!!!
Jebote. 250kn za ispis. Pljacka.
Inace, vidim, neki trebaju pisat molbe, neki ne, valjda svaki fax ima svoja pravila.
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 01:29   #18
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Ne znam za tvoj faks, ali ja sam svojedobno došla na agronomiju i to u vrijeme prijemnih (gužva do bola) i samo rekla: "Ja bi se ispisala." Teta uzela index, malo sam pričekala, dobila svjedodžbu natrag i ostale papire i to je bilo to. Ne znam zašto bi se to trebalo plačat....?
Znaci to se odmah obavi, ne treba cekat. I uzeli su ti index, a od nekih sam cuo da poniste pa vrate i index.
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 01:31   #19
Quote:
sara tancredi kaže: Pogledaj post
dokumente ti sigurno nisu bacili
E, hvala, ali ti si 'naivni idealist' pa ne znam treba li ti vjerovat.
A i meni se cini da ih ne bi trebali 'zametnut' ipak su to moji dokumenti.
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 01:36   #20
Quote:
ul7 kaže: Pogledaj post
E, hvala, ali ti si 'naivni idealist' pa ne znam treba li ti vjerovat.
A i meni se cini da ih ne bi trebali 'zametnut' ipak su to moji dokumenti.


dobra
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.