Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 20:32   #10061
Quote:
hakkler kaže: Pogledaj post
Zna hakkler gdje je kaj išlo na kojem modelu još prije nego si ti kupio svoju škodicu..nego si vješto izbjegao pitanje.

Možda da sam napisao..spot..place ili where is a hidden radio antene..now?
Ako nije na krovu?

A..ha? Znaš/ne znaš? Google bri skoda...

Mala digresija sa više educiranosti..pripremljenosti modela koji prezentiraš i uspoređuješ te javno komentiraš sa manje űűů...nice..i dont now what is this...i sve pet.


Mislim da ni u doplati osvjetljena zrcalna sjenila nisu mogla u octaviu (kao što je to normalno za audi i folciku..Polo imal još 2005..al sva sreća da u vagu su kataloški i elementi slični pa se da tak nešto izkemijati ako ti je tolko srcu drago)
Nego..ledice u ručkama/kvakama..za otvaranje vratiju..nisam prijmjetio na videu?

Ima li to koja? A..ha?

ako su ono na videu zadnja super led C svjetla koja idu u doplati za mačje oči u vratima ili eventialno winner plus paket..nije nešto.

I nisi se pohvalio ili nisi ni pitao na servisu za swap 10tak ks u plus..na svojoj? Što su to rekli?
Kao što si napisao par strana prije..
Iskreno ovo sam zaboravio za podizanje snage pitati.

Ostalo ha jos se ucim. Ali video je iskren a ne fejl wow ovo je super. Ledica nema ako misliš na ambient svijetla u onim lajsnama na vratima unutra. Barem nije bilo takvo opremljenog modela. I mislim da u tom slučaju dolaze srebrne, a ne crne.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Old 17.03.2017., 21:35   #10062
da nije antena oko grijača zadnjeg stakla?
frenchkey is offline  
Old 17.03.2017., 22:43   #10063
@oss svaka cast na klipovima od skode, napokon sam nasao rewieve koji imaju normalnu rezoluciju , samo steta sto nije na hrvatskom.
Btw ti imas elegance 1.6 ili 2.0? I rekao si da te izasao oko 15000 i koliko je bio star kad si ga kupio?
razor1 is offline  
Old 18.03.2017., 12:18   #10064
Quote:
razor1 kaže: Pogledaj post
@oss svaka cast na klipovima od skode, napokon sam nasao rewieve koji imaju normalnu rezoluciju , samo steta sto nije na hrvatskom.
Btw ti imas elegance 1.6 ili 2.0? I rekao si da te izasao oko 15000 i koliko je bio star kad si ga kupio?
Imam 1.6 TDI sa DSGom. Godinu i sedam mjeseci stara ako se ne varam.

Recenzije su na engleskom jer ciljam na širu publiku. Mogao bi napraviti jednu na Hrvatskom, ako ima interesa. Ali mene gleda cijela Europa, Rusija, podosta zemalja u ostatku svijeta gdje se prodaje Škoda. Australija, Indija, zemlje sjeverne Afrike...

Planiram raditi recnezije i drugih brendova. Treba imati veza i poznanstva probiti se. Jer naši trgovci ne kuže potencijal YouTubea i društvenih mreža. Ja sam donesem barem 1K pogleda u par dana i kako radim više to raste. Kad ta broja naraste sva vrata ti se otvaraju.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Old 18.03.2017., 14:39   #10065
Di su pare, oss?
atoni is offline  
Old 19.03.2017., 12:56   #10066
savjetujes ljudima u Australiji na engleskom da svoje ratkape kupljene na jakusevcu uvezu plasticnim vezicama?

i kod njih ima jakusevac?
kojim danima radi?

savjetujes li im da idu u ovlasteni na izmjene ulja?
a jedan poisljivi senzor si 3 mj popravljao i isao cijelom briskoda na zivce...

eto otkrio si toplu vodu...

ajde bar si poduzetan..to ti priznajem..steta sto decki to ne kuze ovdje...
i oparit ces se sigurno od yubitoa pa mozemo ocekivati da ces za jedno 10 god kupiti octaviu 2,0 sa dsg mjenjacem...

jer velik je korak iz tatinog p206 u 1,6 tdi dsg (prvog vlasnika doktora iz francuske,s reklamom na vratima,kupljenog u svetoj njemackoj od turcina)

a zamisli kad budes 2,0tdi vozio
ima internet da padne
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Old 19.03.2017., 15:31   #10067
Tema je promašila 10 000 postova te se otvara nova tema Vol. 2

Link na novu temu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.