Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2022., 07:01   #10001
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Konačno 10.000
Priznaj koliko dugo si vrebao na ovaj post
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2022., 09:49   #10002
Ne znam da li se netko sjeća original Ofsajda i borbe i zajebancije oko 100.000. posta
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2022., 13:11   #10003
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Priznaj koliko dugo si vrebao na ovaj post
Pa zapravo i nisam, slučajno sam vidio da smo na 500. stranici i taman se potrefilo da je zadnji bio 9.999

Ali da, uvijek me čudilo kako ovdje nikad nismo ispucali 10k
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2022., 18:53   #10004
Pa dobro smo krenuli i onda smo prije dvije godine izgubili inspiraciju.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2022., 23:59   #10005
Triba vratit Jacoba
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2022., 17:04   #10006
Duhovit naslov.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2022., 20:49   #10007
Samo da ovim putem čestitam rojstni dan mladom korisniku Jonnyju
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2023., 22:01   #10008
što je, gleda li se Eurosong
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2023., 07:24   #10009
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
što je, gleda li se Eurosong
A kaj ti kažeš na tolku razliku u bodovima između žirija i publike? Mislim da su Let 3 po publici sedmi.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2023., 12:52   #10010
bilo je slučajeva razilaženja oko pobjednika, neritko je Švedska bila u takvim scenarijima, ali ovo da pobjednik ne dobije nijednu dvanajsticu od publike iskreno ne pamtim

svake godine san sve i više protivnik toga da žiri u finalu ima isti utjecaj ka publika, skalirati na 40-60 ili trećina žiri, a dvi trećine publika, ovo je previše bizarno ispalo

a za Let 3 ništa čudno, očekiva san tako nešto, sad baš da će biti samo 11 od žirija, to baš i ne, bija je Poljak 2016., dobija 7 od žirija, 222 od publike

e: opet, s druge strane, Loreen je bila druga po glasovima publike, tako da nije baš da nije bila omiljena, samo je očito svima bila druga najbolja

ja bi zabranija kladionice i zabranija bi glasovanje priko aplikacija pa ne bi ova dičurlija glasala za Izrael i takve stvari
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2023., 17:18   #10011
Od tih 11 je 8 došlo od Srbije, vjerojatno zbog susjedskih odnosa, vraćanja lanjskih dugova... Tak da je ustvari jedino Portugal nešto dao.
Ne znam kak ti žiriji funkcioniraju, ali su valjda ipak nekako glasali sami po svom nahođenju, pa je teško reći da su se baš 34 žirija udružila protiv Let 3.
A kladionice će se tamo ukinuti isto kad i u sportu.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2023., 19:34   #10012
ma najgore je kod žirija jer je samo pet ljudi, optika tog svega nije baš najbolja da pet ljudi ima iste ukuse ka i publika

onda druga stvar što ne gledaju iste nastupe ka i mi, žiri daje bodove večer prije na generalnim probama, ispada da neko more tamo kiksati, biti super na večeri kad publika glasa i onda nastane jaz u glasovima

treće - žiri bi triba biti sastavljen od ljudi koji su ka nekakvi profesionalci, znaju nešto o glazbi, imaju neke kriterije pomoću kojih se glasa itd itd, a onda u nekakvom idealnom svemiru ne bi niti tribalo biti situacija da bude različitih mišljenja; valjda bi svaka zemlja tribala glasovati za iste države

ali onda opet imaš scenarije susjedskih glasovanja zbog kojih je, ironično, žiri i ubačen u glasovanje, da ne govorin da nema teoretske šanse da će npr Armenija dati bodove Azerbajdžanu i obrnuto

četvrto, i ovo je stoposto sigurna informacija, naši žiriji (a ne sumnjan da je drugačije i u stranim) imali su u prošlosti upute za koga glasovati pa ni to nije skroz legitimno
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.