Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2012., 23:54   #21
Po ovoj novoj najavi kako sam shvatila Gulsah je namjerno dovela Hurrem krivu zenu? Pffffffffff .... nije valjda da opet kenja u gace od straha kad vidi Mahicu

Nadam se da ce ona nova baba prokuziti kakve su ove dvije vjestice .. radi njih umrla kriva zena
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 01.10.2012., 23:55   #22
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Po ovoj novoj najavi kako sam shvatila Gulsah je namjerno dovela Hurrem krivu zenu? Pffffffffff .... nije valjda da opet kenja u gace od straha kad vidi Mahicu

Nadam se da ce ona nova baba prokuziti kakve su ove dvije vjestice .. radi njih umrla kriva zena
Nije je Mrkva morala ubit ,mogla ju je jednostavno otjerat iz harema
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 02.10.2012., 00:24   #23
Ne vrijedjaj mi Hurrem Ja ne mogu docekati dan kad ce Suljo koknuti ti besramnicu Firuze kojoj nikad necu oprostiti sto je izdala Ezela

I nije Hurrem kriva.. krivi su oni koji su je poslali njoj
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 02.10.2012., 01:23   #24
Možda se Hurrem i Nigar ponovo udruže?
Amelie is offline  
Old 02.10.2012., 01:54   #25
Ja vise ne vjerujem Nigar ni A .. dvolicna ku*ka!!!

A Ibro nam se nazvao sultanom... mislim da se uskoro blizi njegov kraj......
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 02.10.2012., 13:25   #26
Prevedena druga najava!

http://www.dailymotion.com/video/xu0...ava_shortfilms
halitmy is offline  
Old 02.10.2012., 15:06   #27
odlični video clipovi!

Muhteşem Yüzyıl (Magnificent Century) - This is War
(song by 30 seconds to Mars)

Nigar & Ibrahim - Love The Way You Lie
(song by rihanna)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.10.2012., 15:09   #28
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Pogledaj druge clipove tog korisnika... Nigarin Fan klub inače pravi super titlove.
halitmy is offline  
Old 02.10.2012., 15:14   #29
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
Pogledaj druge clipove tog korisnika... Nigarin Fan klub inače pravi super titlove.
taman gledam! odlični su!!!

----------------------------------------------------
ovi gifovi su bili na OFF topic temi, ne znam jesu bili i tu, od viška glava ne boli!
uglavnom, skinuti su sa tumblr.com
hurrem je ROFL !!!



__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.10.2012., 17:39   #30
Opis 67. epizode

[spoiler]Prepoznaje li Hurem u Firuze konkubinu , koju traži ? Kvari li se odnos između Ibrahima i Sulejmana ?

Sultanija Hurrem pokušava ubiti nevinu djevojku, misleći da je to ona koja je išla na halvet. Iako Afife i Hatidže pokušavaju zaštiti Firuze, Sulejman naredi da se ona preseli među miljenice.

Ibrahim paša, koji postiže uspjehe u pohodu na Istok, kreće upravljati vojskom s više ambicioznosti što izražava potpisivanjem dokumenata kao Sultan Ibrahim.

Iskender Čelebi ne propušta priliku te o tome obavještava Sulejmana.

Dok je Sulejman na pohodu, Mustafa iz Manise dolazi u Istanbul te tamo obnaša dužnost Sultanova zamjenika.

Hurrem je uvjerena da je džarija koju je uhvatila baš ona što je išla na halvet, no u posljednjem trenu dolazi Afife hatun i spasi džariju. Budući da još uvijek ne shvaća da je žrtva šale, Hurrem i dalje traži način da se oslobodi te robinje.

Sulejman obavlja posljednje pripreme prije pohoda. Prije samog odlaska, poziva Afifu i naređuje da se Firuze premjesti među miljenice. Hatidže, Mahidevran i Afife smišljaju novi plan, kako bi Firuze ostala skrivena.
Džihangir se jako razboli, što još uzrujava Hurrem. Postoji samo jedna osoba koja može pomoći Džihangiru, a to je Firuze. Ne znajući da je upravo ona halvet-djevojka, Hurrem ju zove u vlastite odaje.

Mustafa prije polaska u Istanbul posjećuje Elenu, govoreći joj da je ratnik i da ide u pohod što ju jako uzruja. Rastanak u njima pobuđuje ljubav.

Ibrahim putuje od Vana ka Tabrizu kako bi se susreo sa Tahmaspom. Vojska je uznemirena te želi Sultana Sulejmana na čelu. Sulejman je na putu i stiže do Konje, želi posjetiti Mevlanin mauzolej, tada primi Iskenderovo pismo.

Hoće li Hurrem prepoznati robinju koju traži u Firuze?
Što će se dogoditi s odnosom između Ibrahima i Sulejmana?
halitmy is offline  
Old 02.10.2012., 18:33   #31
Prevedena je 66.epizoda.
Linkove za skidanje saljem na pp.
pozorištance is offline  
Old 02.10.2012., 19:01   #32
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Po ovoj novoj najavi kako sam shvatila Gulsah je namjerno dovela Hurrem krivu zenu? Pffffffffff .... nije valjda da opet kenja u gace od straha kad vidi Mahicu
Ma... i ja mislim... to će na kraju biti... Nigar ide nazad Hurrem, a Gulšah ide Mahidevran...
halitmy is offline  
Old 02.10.2012., 19:44   #33
Naša Xavi je prevela 66. epizodu!
Ukoliko ju želite pogledati, javite mi se u PP...
halitmy is offline  
Old 02.10.2012., 22:19   #34
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
Ma... i ja mislim... to će na kraju biti... Nigar ide nazad Hurrem, a Gulšah ide Mahidevran...
Gulšah bi mogli da skrate za glavu Čekam to već 60 epizoda.

Hatidže mi je postala nepodnošljiva, a ne verujem da će joj se išta desiti, makar do Ibrahimovog pogubljenja.
Amelie is offline  
Old 02.10.2012., 22:58   #35
Nigar jako volim,ljudska je,topla,draga.Ibrahima očima ne mogu vidjeti,to se čisto zlo uvuklo u njega.Deset puta je gori od Hurem. Hurem voli Ljubi svim srcem.. I nije baš da cilj opravdava svako sredstvo,ali uzmimo u obzir da je to bilo takvo vrijeme,a ona PRVA žena koja se kako tako ,kao obična ropkinja pobunila protiv slavne tradicije i kako stvarna povijest kaže prilično jako utjecala na Sulejmana i njegove odluke. Dokaz kako jedna žena može u stvari upravljati svijetom(ako uspije upravljati muškarcem-hehe). I zato ju volim. Ono što je Ibrahim učinio jednom Leu,to je prekostrašno. Jadnik,zločesti,ambiciozni,podmukli.Dokaz što vlast čini od čovjeka.
Ana Milano is offline  
Old 02.10.2012., 23:02   #36
e ,ako mi netko slučajno može pomoći,molim vas,vidjela sam negdje(mislim da nije ovaj topic) jednu sliku,na kojoj Hurem kaže:"Što će meni jedan harem,ja ću upravljati svijetom"."Ali nikako ju opet naći.Ajde molim vas ,može li mi tko pomoći? Hvala
Ana Milano is offline  
Old 02.10.2012., 23:05   #37
a što vi to gledate,ja došla do 38.ep preko "Iza ogledala"http://izaogledala.com/velicanstveno-stoljece- .....nadam se da će Selima glumiti Kivanic.
Ana Milano is offline  
Old 03.10.2012., 01:25   #38
a mi smo sad pogledali 66 epku.. sutra je 67

Polako i stici ces nas

Ja se ne mogu sjetiti kad je to Hurrem rekla

Jos se nista ne zna tko ce glumiti Selima I ja bi voljela da dodje neki poznat... govorili su i da ce Kenan nekoga glumiti,ali nista od toga... mada mogao je on glumiti Rustem pasu ...a nista od njegovog gostovanja u seriji kad sad snima novi projekt
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 03.10.2012., 01:30   #39
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post

Ja se ne mogu sjetiti kad je to Hurrem rekla
U poslednjoj sceni druge sezone. Mada mislim da je više rekla nešto u stilu "Ne vladam samo haremom, već čitavim svetom."
Samo što se posle ispostavilo da ne vlada ni haremom. Ne znam da li mi se samo čini da je Mahidevran imala više autoriteta onda kada je kratko upravljala haremom (što je bilo nebulozno samo po sebi) nego Hurrem sada. Opet, nigde logike.
Amelie is offline  
Old 03.10.2012., 08:39   #40
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
a mi smo sad pogledali 66 epku.. sutra je 67

...
di vi to gledate?

ja gledam na onom serije biz kakosezove siteu, zapeo sam na 65. čekam 66. kao ozebao sunce...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.