Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 19:50   #81
Quote:
Đeneral kaže: Pogledaj post
Etnos=Narod...
Je, to znači narod, tj. prije su bili jednostavno Slaveni, no uslijedila je podijela na zapadne, istočne i južne, formirali su se današnji narodi, današnji jezici, iako su prije svi govorili istim (staroslavenskim), kasnije se razlikuju i po vjeri itd.
 
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:55   #82
Quote:
Greta kaže: Pogledaj post
Je, to znači narod, tj. prije su bili jednostavno Slaveni, no uslijedila je podijela na zapadne, istočne i južne, formirali su se današnji narodi, današnji jezici, iako su prije svi govorili istim (staroslavenskim), kasnije se razlikuju i po vjeri itd.
Nikad nisu pričali staroslavenskim.
Ymir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:57   #83
Quote:
Ymir kaže: Pogledaj post
Nikad nisu pričali staroslavenskim.
Ma nemoj. Što misliš, na kojem su ih jeziku Ćiril i Metod opismenjavali???
 
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:02   #84
Quote:
Greta kaže: Pogledaj post
Ma nemoj. Što misliš, na kojem su ih jeziku Ćiril i Metod opismenjavali???
Rekla si da su Slaveni tim jezikom pričali prije odvajanja. Ne, pričali su praslavenskim jezikom. Staroslavenskim se nikad nije govorilo.
Ymir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 20:28   #85
Quote:
AP1929 kaže: Pogledaj post
Moj DNA pokazuje da ja nisam slaven a to sto trubi HRT je totalna izmisljotina. Idi, plati, i nek ti netko napravi nalaz na krv, meni jesu, nisam slaven, govorim slavenskim jezikom jer su Hrvati to prihvatili za vrieme velike migracije, ali nikako nisam slaven.
izvadili mi krv i vele da sam pijanac...mislim da su rekli da imam više promila...sad gledam po karti koja bi to bila država gdje žive Pijanci ili Promili...doktorica se čudila da su imali več 56 ljudi koji su došli vaditi krv... svi imali uputnice s foruma...pa me zamolila da stavim na forum da se ne treba vaditi krv da vidiš dal si Slaven...ko ima osobnu iskaznicu tamo piše točno ime i prezime...več sam se pribojao da sam Slaven,znate on nosi naočale,pa sam mislil da sam ih izgubil
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.