Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2010., 07:32   #1
Smile Gdje se nalaze second shopovi za bebe - pomoć molim?

FORUMAŠI i svi oni koji se tako osjećate,lijepo bih Vas molio za pomoć,jer danas je naj poželjnije za čovjeka da se zna snaći,pogledati oko sebe i zatražiti pomoć kada zatreba.Obraćam Vam se u nadi da ćete mi stvarno,svaki od Vas pomoći na bilo koji način i da ću se i sam u nekim stvarima pronaći i shvatiti da nisam jedini koji se nalazi u situaciji kojoj se nalazim.Novopečeni i samohrani roditelj,otac prekrasnog dijeteta,trenutačno bez posla(ali u potrazi,kao i svako od nas,za sada bezuspiješnoj),na pragu nove ere i borbe bez predaje,stazi trnja i neopisivog osjećaja,tog života kojeg sada stavljam na prvo mjesto i zbog kojeg ovo sve i radim....Htjeo sam Vas zamoliti da me uputite u Vaše znanje i pred znanje o second hand shopovima za bebe.Čuo sam za to i nisam siguran da li znam gdje se nalazi ni jedan,da li ih ima i koliko,gdje se nalaze i da li uopće da ih posjetim ,može li se čovjek na njih osloniti i šta se sve u njima nalazi.Nisam u mogućnosti kao ni većina od vas da kupujem stalno novo,a i sami znate kako ti naši terminatori rastu i prerastaju sve brzo.
.........SAMO RECI RIJEČ I OZDRAVIT ĆE DUŠA MOJA.....
HRVOJE SRTAŠNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 07:38   #2
imaš u Španskom baby boom. Ivane Brlić Mažuranić
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 07:52   #3
to sam baš ja htjela napisati, baby boom
imaš svega dobrog i lošijeg
mi kupili tamo chicco klokanicu,novu novcatu u orginalnom pakiranju za 250,00 kn a u dućanu je 690 kn takva
__________________
trebam sretne misli
BUBAMARA22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 07:54   #4
o Hrvoje strašni..
tamo imaš uglavnom

robice za dijete, kolica i AS
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 08:01   #5
ima i na kvatriću jedan (bar je bio prije nekog vremena)


nego, ovu subotu, 22.5. od 9 do 13 sati u paviljonu 7a na Zagrebačkom Velesajmu ti je rodina rasprodaja i možeš naći stvarno svega - od robice, opreme, igračaka.. pa se smisli unaprijed što ti treba i požuri odmah ujutro tamo..
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 08:14   #6
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
ima i na kvatriću jedan (bar je bio prije nekog vremena)


nego, ovu subotu, 22.5. od 9 do 13 sati u paviljonu 7a na Zagrebačkom Velesajmu ti je rodina rasprodaja i možeš naći stvarno svega - od robice, opreme, igračaka.. pa se smisli unaprijed što ti treba i požuri odmah ujutro tamo..
da
budi na vratima doslovno u 9 ujutro.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 10:19   #7
ima jedan sa robicom u Sermageovoj 4, to je kod kvatrića. ne znam od kojeg broja imaju, ali ima svašta i super je robica.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 10:37   #8
Imas i nasu forumsku burzu https://www.forum.hr/showthread.php?t=535687 a i temu o poklanjanju stvari https://www.forum.hr/showthread.php?t=522365
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 15:58   #9
...evo me na sekundu malo sam provjerio ima li kakav odgovor,HVALA svima na brzoj reakciji,a ima li kakvih saznanja o SHS ZA BEBE na ponešto bližim lokacijama,recimo da mi ZG i nije baš usput,što zbog posla,što zbog obaveza,živim u okolici Rijeke i sada sam malo na čudu....a ako stvarno nema druge morati ću do ZG....
HRVOJE SRTAŠNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:21   #10
forumska burza je zakon
puno je super cura sa finom povoljnom robicom
već 3 godine tako kupujem i prodajem i prezadovoljna sam
R & J is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:38   #11
i ja potpisujem forumsku burzu... ovu i na nekim drugim forumima, ali manje više sve smo ista ekipa

da sam znala za to prije

to je po meni najbolji second hand shop (i naravno treba pratiti pohvale i pritužbe) ne moraš nikud ići i nije bitno iz kojeg si dijela države, ili čak kontinenta.
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:44   #12
Quote:
Irra kaže: Pogledaj post
i ja potpisujem forumsku burzu... ovu i na nekim drugim forumima, ali manje više sve smo ista ekipa

da sam znala za to prije

to je po meni najbolji second hand shop (i naravno treba pratiti pohvale i pritužbe) ne moraš nikud ići i nije bitno iz kojeg si dijela države, ili čak kontinenta.
Potpisujem
__________________
~albumi~
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 10:37   #13
...i još jednom hvala svima na pomoci i strpljenju odgovaranja po ne znam koji put na ovakva pitanja....
HRVOJE SRTAŠNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 16:26   #14
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
forumska burza je zakon
puno je super cura sa finom povoljnom robicom
već 3 godine tako kupujem i prodajem i prezadovoljna sam
Kako doć na forumsku burzu?
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 20:27   #15
vjerojatno se misli na male oglase.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.