Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2006., 00:25   #21
vi koje stavljate bademovo na lice, znaci stavite samo to i nikakvu kremu ni nis?
koja je funkcija tog bademovog opce? hidratira? regenerira? vlazi? sta radi
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 00:27   #22
Quote:
hana kaže:
vi koje stavljate bademovo na lice, znaci stavite samo to i nikakvu kremu ni nis?
koja je funkcija tog bademovog opce? hidratira? regenerira? vlazi? sta radi
evo ja sam recimo danas bila na moru i kad sam se istusirala, stavila sam na MOKRU kozu mjesavinu aloa vera gela i bademovog ulja.
kad se to upilo, stavila sam normalnu nocnu hranjivu kremu.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 00:28   #23
Quote:
hana kaže:
sta radi
hrani.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 23:14   #24
drage cure, vidim da sve pricate nakon tusiranja stavim bademovo.. bademovo se obvezno stavlja na mokru kozu i lica i tijela. s ostatkom samo procesljas kosu. i upijes u kozicu noktiju. ja vec godinama koristim ono s dodatkom vitamina e. ima ga za kupit u sigetu.
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 23:26   #25
Quote:
hana kaže:
vi koje stavljate bademovo na lice, znaci stavite samo to i nikakvu kremu ni nis?
tako, da
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 11:32   #26
Quote:
sidora kaže:
drage cure, vidim da sve pricate nakon tusiranja stavim bademovo.. bademovo se obvezno stavlja na mokru kozu i lica i tijela. s ostatkom samo procesljas kosu. i upijes u kozicu noktiju. ja vec godinama koristim ono s dodatkom vitamina e. ima ga za kupit u sigetu.

Bila sam u tom dućanu u Sigetu i pitala za to bademovo ulje, međutim imaju ga samo u vrlo malim bočicama tako da bi trebalo kupiti jedno 10-ak tih bočica da se možeš trackati po tijelu.
Mislim da jedna košta 29kn, pa mi se to čini jako puno!
__________________
THE BITCH IS BACK!
zegerege is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:15   #27
u dm.a holiplant košta 33kn; onaj manji i bez pupmice.

i traje dosta dugo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 15:41   #28
TNX
__________________
THE BITCH IS BACK!
zegerege is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 00:12   #29
Quote:
tilla kaže:
u dm.a holiplant košta 33kn;
koja je razlika izmedju tog u dmu i recimo u aromatici?
osim u cijeni...u aromatici je oko 90 kn.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 10:16   #30
ne znam; ali za 33 kn dobiješ više nego korektan proizvod.
i nekako više mi je draži galenski laboratorij; nego aromatica.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 11:14   #31
Quote:
tilla kaže:
i nekako više mi je draži galenski laboratorij; nego aromatica.
slazem se
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 13:46   #32
volim bademovo ulje, ali mi nakon nekog vremena promijeni miris, onako kao da uzegne, i to ono holyplantovo uvijek. jel se to jos nekom dogada??
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 14:14   #33
zegerege
na to ulje sam i mislila. meni ta bocica traje mjesec dana. samo stavim malo na dlanove i predjem prstima preko mokre koze nakon tusiranja.
ne znam zasto mislis da se bademovo ulje treba nanositi u ogromnim kolicinama? ulje je dovoljno masno i ovo o kojem govorim doista kvalitetno da ti je dovoljna vrlo mala kolicina za nanjet na kozu. zao mi je sto nisi kupila jednu bocicu i probala.
meni je doista dovoljno pet sest kapljica toga
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 14:21   #34
Quote:
Lola kaže:
volim bademovo ulje, ali mi nakon nekog vremena promijeni miris, onako kao da uzegne, i to ono holyplantovo uvijek. jel se to jos nekom dogada??
ne znam; meni uvik ode prije bočica; ne stigne se užegnut.
plus; znam da holiplant ne stavlja preveć konzervansa; mogao bi i to biti razlog.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:12   #35
Quote:
sidora kaže:
zegerege
na to ulje sam i mislila. meni ta bocica traje mjesec dana. samo stavim malo na dlanove i predjem prstima preko mokre koze nakon tusiranja.
ne znam zasto mislis da se bademovo ulje treba nanositi u ogromnim kolicinama? ulje je dovoljno masno i ovo o kojem govorim doista kvalitetno da ti je dovoljna vrlo mala kolicina za nanjet na kozu. zao mi je sto nisi kupila jednu bocicu i probala.
meni je doista dovoljno pet sest kapljica toga
meni nikad nije dovoljno samo pet-sest kapljica necega. niti za one serume i ulja za kosu, a kamoli za citavo tijelo. imam suhu kozu i kosu i uvik mi treba vise.
hvala, tilla, sad cu malo brze trositi, samo me zanima jel ono holyplantovo u spreju isto gusto ili je suho?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:16   #36
gušće; neko je tu napisao da se nameže uljem i onda ode tuširat; jako fina koža bude onda.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 16:22   #37
Quote:
tilla kaže:
gušće; neko je tu napisao da se nameže uljem i onda ode tuširat; jako fina koža bude onda.

Ja ga tako koristim Ili ga naprosto stavim oko 1,5 dcl u kadu kad se idem kupati kao i kad se pedikiram, stavim u lavor. Koža je neopisivo drugačija nakon takvog "tretmana"
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 16:30   #38
tek sam to probala; vrlo jednostavno i ne moram čekat ako se mackam nakon tuširanja.

i meni nikad dovoljno 5-6 kaplica. ovog stavljam; onako pošteno, ali za tu lovu iskreno nit mi se da štedjet.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 23:07   #39
Ja sam danas kupila bademovo ulje u kozma..platila sam ga 17 kuna za 50 ml...jedva ga čekam isporbati.
Laetitia21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 23:10   #40
a čije je?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.