Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2009., 22:46   #81
Jel ima netko ovoga PHILIPS baby phone SCD 480/00??
Upravo mi javili starci da su mi taj kupili u sloveniji, pa me zanima jel ok..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 16:02   #82
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Jel ima netko ovoga PHILIPS baby phone SCD 480/00??
Upravo mi javili starci da su mi taj kupili u sloveniji, pa me zanima jel ok..

ima frendica od moje frendcie..njoj je super...
odlično se čuje, nema šumova....domet odličan
to je mislim ranija verzija od ovih 510,520,530 modela koji imaju mjuzu, temperaturu, vlagu....
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 19:26   #83
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
ima frendica od moje frendcie..njoj je super...
odlično se čuje, nema šumova....domet odličan
to je mislim ranija verzija od ovih 510,520,530 modela koji imaju mjuzu, temperaturu, vlagu....
Super..lijepo za čuti..
Ma mi imamo mali stan i stvarno nam treba samo zato kaj je ne čujem kad su zatvorena vrata i upaljen tv..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:00   #84
Samo da javim da smo napokon bili kod mojih i podigli baby phone i jako sam tuzna.. užasno krči .. pa zašto baš naš ... a nije bio ni jeftin
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:03   #85
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Samo da javim da smo napokon bili kod mojih i podigli baby phone i jako sam tuzna.. užasno krči .. pa zašto baš naš ... a nije bio ni jeftin
pa jeste probali rihtat kanale, stisat ga, maknut ga od nekih uredjaja tipa komp, tv...??
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:23   #86
Nažalost u toj sobi u kojoj boravimo su nam i tv i komp.. ali pokušali smo zgasiti tv, i isključili smo komp i adsl i ipak je krčao.. pokušali smo mijenjati kanale, imamo ih 16, i ipak krči čim je neki zvuk u drugoj sobi.. ljuta sam ko pas.. nisam htjela kupovati bubu baš zato kaj sam čula da krči, ali mislila sam da bi philips trebao biti ok.. a jel može biti da mu smeta to kaj je nosivi zid između soba?
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:30   #87
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Nažalost u toj sobi u kojoj boravimo su nam i tv i komp.. ali pokušali smo zgasiti tv, i isključili smo komp i adsl i ipak je krčao.. pokušali smo mijenjati kanale, imamo ih 16, i ipak krči čim je neki zvuk u drugoj sobi.. ljuta sam ko pas.. nisam htjela kupovati bubu baš zato kaj sam čula da krči, ali mislila sam da bi philips trebao biti ok.. a jel može biti da mu smeta to kaj je nosivi zid između soba?
hm... a jesi ga napunila ful??

meni ti je znao krcat kad mu se baterija pocela praznit.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:36   #88
ukljucen je u struju.. on se ne puni.. ili radi na struju ili na baterije ako nestane struje ili ako ga nosis dalje od uticnice..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:38   #89
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
ukljucen je u struju.. on se ne puni.. ili radi na struju ili na baterije ako nestane struje ili ako ga nosis dalje od uticnice..
moj se puni tako da ga ukljucis u struju i onda kad ga iskljucis iz struje i dalje radi.

hm... a ne znam... zid ne bi trebao biti problem... ja bi ga na tvom mjestu isla zamijenit.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:41   #90
Znam baš sam rekla mm-u da idemo sutra posuditi tomijev od frendice da vidimo jel će nam i on krčati, je li problem u aparatu, ili u nekim okolnim faktorima.. ma pas mater, ovaj je kupljen u ljubljani, ne znam kada će mi idući put netko ići u ljubljanu i hoće li me slovenci zajebavati ili će mi ga htjeti zamijeniti..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:46   #91
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Znam baš sam rekla mm-u da idemo sutra posuditi tomijev od frendice da vidimo jel će nam i on krčati, je li problem u aparatu, ili u nekim okolnim faktorima.. ma pas mater, ovaj je kupljen u ljubljani, ne znam kada će mi idući put netko ići u ljubljanu i hoće li me slovenci zajebavati ili će mi ga htjeti zamijeniti..
ajde,posudi pa javi kako je taj prosao...

a ne znam sta ti rec... bas mi je zao.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:51   #92
hvala.. javim.. nadam se da je ipak stvar u uređaju jer bum još više ljuta ako se radi o nečemu na što nikako ne možemo utjecati..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 17:25   #93
izgleda da je ipak stvar u betonskom zidu između soba.. u kuci od mojih staraca od 300 kvadrata radi savrseno, a u nasem malom stanu od 50 krci.. pa damn
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 18:45   #94
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Samo da javim da smo napokon bili kod mojih i podigli baby phone i jako sam tuzna.. užasno krči .. pa zašto baš naš ... a nije bio ni jeftin
baš mi žao...nama sve ok s phillipsom...

mi imamo i nosive zidovoe i kat je u pitanju...
ne znam zašto ne radi
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:33   #95
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
baš mi žao...nama sve ok s phillipsom...

mi imamo i nosive zidovoe i kat je u pitanju...
ne znam zašto ne radi
ma znam.. moji imaju tri kata i kod njih sasvim normalno radi.. ja imam doma taj neki betonski zid, i izgleda da kroz njega ne prolazi signal.. a ti ipak imas ovaj s dect tehnologijom, a moj je obican analogni.. mozda bi mi tvoj bolje radio, jer to je ipak modernija tehnologija.. nemam pojma, ne kuzim se pretjerano u tu tehnologiju.. ali sad je tak kak je, vec smo ga koristili, i vidi se da je koriste, tj. isla sam citati knjizicu s uputstvima prije koristenja, i na njoj se vidi da je zguzvana, pa ne mogu mijenjati, a i nitko mi ne ide u sloveniju.. ma nema veze..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:45   #96
Jel ga možeš staviti bliže vrata? Možda će bolje hvatati signal
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 13:37   #97
pokusala sam i blizu vrata i po citavoj sobi, ali svugdje je isto.. kad stavim na medium, a ne na sensitive, malo je bolje jer stvarno reagira na malo glasnije zvukove koje onda cujem, a kad je na sensitive onda samo cujem krcanje jer reagira na tise zvukove, i onda je krcanje glasnije od tih zvukova, pa ne znam jel se to ona glasa ili vani laje pas, ili se djeca igraju u susjedstvu, ili susjedi pustaju vodu u wc-u.. svaki cas se javlja sumovima jer reagira na sve i najmanje zvukove i to je bolje kod mojih jer nema toliko ''vanjske'' buke, pa cim cujem da se baby phone ukljucio znam da je ona budna... jer on se javlja i kad ona ne place nego samo malo mase rukama, ili glasnije dise, pa nekad nista ne cujem, samo vidim da se ukljucio i znam da je budna.. ma kod mojih stvarno super funkcionira.. i onda nam se svi cude kako ne cujemo bebu doma u drugoj sobi, kad je ta njezina soba atomsko skloniste
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 02:09   #98
evo cackam ja vec danima i pretrazujem monitore prije posjeta forumu (tuka ) sam kupila od joy care-a za 300 kn sto se ispostavilo kao cisto sranje, sva sreca pa su mi vratili pare. onda sam pretrazivala od tommie tippeea i zamalo narucila (preko ebay-a, dobila sam preporuku da kupim tamo), onda sam se opet vratila na ovu temu, pa sam nasla ovo sto me najvise zanima (da ne cujem nikakvo skripanje sa strane, samo svog bebana) za aventa. manje je bitno koji model 510, 520 ili 530. i nadjem ja ovo http://cgi.ebay.co.uk/New-Philips-AV...item2304950b38

pa zar je moguce da najbolji u toj klasi koji se kod nas prodaje za 1300 kn na ebayu potpuno novi dodje 710 kn sa postarinom
da ne ispadnem luda potvrdite mi ovo i odmah ga narucujem (par kom pa cu svercat )
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 15:57   #99
na ebayu se uvijek nađe dosta jeftinije ...ali ovaj seller što si linkala šalje samo u UK (nekad je zbog toga dosta jeftinije)...možeš poslat mail i pitat jel bi htjeli poslati tu i kolika je poštarina.

Jja masu stavri kupim tamo i da me i ocarine ispalo bi me dosta jeftinije nego kod nas ....Nekad ne nađem odma al zapišem si što tražim pa povremeno provjerim.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 23:23   #100
Bok!
Ja bi isto Aventov kupila...da li netko zna dal su neke velike razlike u cijenama?? Ili mogu odmah kupit tamo u rozu step!?
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.