Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2007., 15:36   #41
da se javim i ja kao nesudjeni zacetnik ove teme.. MIJENJAM IH

imam vise od 50 000 kn i trujem redovito, ali da mi uvjetuju da moram imati transakcije ili... pa jos da oni odredjuju kada i kojim dionicama mogu trgovati?!!

ne znam tko ce tamo ostat a da je normalan.. evo ja cu oprobati PBZ investora umjesto toga.. 0,2% provizije razlike je na 100 000 kuna 400kn k/p

i tako par puta godisnje...

0 bodova PG
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:42   #42
Quote:
neobanned kaže: Pogledaj post
....imam vise od 50 000 kn i trujem redovito, ....
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:42   #43
Ja ostajem, zasad.
Mada ne vjerujem da će se išta poboljšati, niti da će uvažiti ikoje od ovih vaših primjedbi, koje su sve na mjestu.

Nadam se samo u bolje funkcioniranje IT sustava i podrške.
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:44   #44
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Sjetio sam se jos necega...

- Nema mogucnosti promjene naloga nego ga treba stornirati i zadati novi
FIMA = radi i promjena naloga!
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:45   #45
A šta ja da kažem:

Koristim ovu on-line uslugu Moj USPJEŠNI portfelj!!!

Fanatik/šekulant kao neki ovdje (da ih ne imenujem) NISAM da mi treba sve u seknudi i sve daj/ne daj - povuci/potegni - kupi/prodaj, mogu me zajebati tu i tamo po koju lipicu na nalogu (mada sam i na to osjetljiv, poznat kao takav), sve što kupujem čuvam (osim PODR koje sam se na vrijeme riješio), imam više od limita, ''tu i tamo'' nešto protrgujem na burzi, a budem i opet.
Jedino se nadam da će onima koji ostanu usluga biti dostupna od 10-16 non-stop, a ne kao u vrijeme HT-a banana svako malo!
Dakle, zaključak: mene ove promjene ne diraju toliko.
Za sada!

Ali da me smteaju ... DA! Jer pravda je ista za sve! I ''male'' i ''velike''!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:46   #46
evo da i ja nešto napišem o svom iskustvu - još kada sam kupovala određene dionice kod dotične brokerske kuće (cc 2 tjedna prije ipo tht-a) , nisam mogla nikako drugačije , nego osobno otići k njima!!! isto tako je i sa davanjem naloga npr. za tht , pratim cijenu doma cijeli dan ko budala , neznam što bih sama sa sobom i kad bih ih konačno poželjela prodati , prvo moram proći 15 km do njih jebote!! ma izluđuje me to!! i onda ja njih pitam zašto , pa veli da im je to naredila hanfa...ma nemem rijeći.I za svaki jebeni nalog opet tamo , jer oni uvijek iznova trebaju tvoj potpis , pa opet ponovo kopiraju osobnu i karticu tekućeg .. ma svašta.užasno sam nezadovoljna.. toliko od mene :Angry:
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:53   #47
Da mi je netko prije par mjeseci rekao da će oni (1G) napraviti salto mortale ošamario bih ga zbog neozbiljnih izjava. Prvo nisu 2 mjeseca uzimali nove klijente što je pohvalno, nadograđivali su se što je isto pohvalno, imaju taj Web mostich kojeg ljudi hvale no toliko se osilili i razbahatili, a prošle godine su sudjelovali u ukupnoj količini prometa na ZSE sa cca. 3,5%.

Ovih 50k kn je po meni pohvalno jer garantiraju kakav-takav red u količini klijenata, no obavezne transakcije uz prijetnju ukidanjem usluge, čekanje dok ne vide novac na svom računu, osobna hodočašća u 3 poslovnice (btw, osječka nije povezna sa Zagrebom nikakvim "hot line-om" nego telefonom vulgaris pa dok ti dođeš do njih, a oni telefonom dobiju Zagreb dođe iduća prijestupna godina).

Dobro da još nisu i naknade dignuli kada su već krenuli u revijalnom tonu ludog klobučara.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:04   #48
Quote:
inikaaaaaa kaže: Pogledaj post
evo da i ja nešto napišem o svom iskustvu - još kada sam kupovala određene dionice kod dotične brokerske kuće (cc 2 tjedna prije ipo tht-a) , nisam mogla nikako drugačije , nego osobno otići k njima!!! isto tako je i sa davanjem naloga npr. za tht , pratim cijenu doma cijeli dan ko budala , neznam što bih sama sa sobom i kad bih ih konačno poželjela prodati , prvo moram proći 15 km do njih jebote!! ma izluđuje me to!! i onda ja njih pitam zašto , pa veli da im je to naredila hanfa...ma nemem rijeći.I za svaki jebeni nalog opet tamo , jer oni uvijek iznova trebaju tvoj potpis , pa opet ponovo kopiraju osobnu i karticu tekućeg .. ma svašta.užasno sam nezadovoljna.. toliko od mene :Angry:
Jel to iskustvo sa 1.gen? Ili nekim drugim brokerom?
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:05   #49
prva generacija
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:10   #50
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
portfelj!!!

Fanatik/šekulant kao neki ovdje (da ih ne imenujem) NISAM da mi treba sve u seknudi i sve daj/ne daj - povuci/potegni - kupi/prodaj, mogu me zajebati tu i tamo po koju lipicu na nalogu (mada sam i na to osjetljiv, poznat kao takav), sve što kupujem čuvam (osim PODR koje sam se na vrijeme riješio),
Hehe, pravi investitor, kao Peter Lynch. S dionicom se živi, s dionicom se umire, dionica se ne prodaje
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:13   #51
Meni je freejevo prodavanje Podravke veća uzbuna na krah burze nego bilo kakav članak, analiza, izbori, i štajaznam...


plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:18   #52
A možda je to znak da bi se Podravku trebalo kupit?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:21   #53
Nepogresiv.

__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 00:44   #54
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Joj daj spy, ako ne žele trgovati takvim dionicama neka lijepo napišu "tim dionicama nije moguće trgovati", a ne ovakve bedastoće o dolasku u poslovnicu osobno, a imaju čak 3 poslovnice u cijeloj Hrvatskoj, od toga ona u Zagrebu na ne baš presretnom mjestu za radno vrijeme kad rade.
Šta se dešava ako fakat dođeš osobno u poslovnicu, ideš na razgovor s psihologom ili postoji neka druga metoda?
Nisu jedini, (da ne reklamiram druge) moj je složija priču da im je to HANFA uvjetovala
__________________
X
gibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 01:11   #55
Svaka cast ljudi, ovakve se informacije traze Nezadovoljstvo korisnika i konekretni nedostaci 1G. Mislio sam kod njih uloziti 500kn i da mi pomognu kreirati portfelj ali nakon o ovih informacija odustajem. Ne zelim dodatne zajebancije za svoje novce. Das im svoje novce, jos ti uzimaju provizije i natjeraju te da igras prema njihovim strogim pravilima. E to nece ici.
Kako vam se cini AUREUS i citao sam neki dan LIDER gdje su napisali clanak da neka dvojica otvaraju brokersku kucu. Ako netko vec ima neka iskustva sa njima molio bih da napisu. Naravno, ako nije problem
nix7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 07:29   #56
malo sam čačkala po web stranicama brokera i za sad sam najbliže odluci da se selim u Fimu.
Provizija od 0,9% nije tako strašna, a sve ostalo su im plusevi. Molila bih ako ovdje ima njihovih klijenata, da iznesu svoja konkretna iskustva i time mi pomognu u odluci.
Pbz investor za sad otpada.
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:06   #57
Ja sam protiv P.G. svojevremeno gunđao ali bio sam demantiran.
Mialim da je ovaj članak o radu P.G. OK.
http://business.hr/Default2.aspx?Art...ment=1#comment
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:30   #58
Ne pricati o drugim brokerima na ovom topicu.
Loni, pls, otvori ili pitaj na drugom topicu.

Hvala.

kLaZ, ti isto.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:33   #59
Primio na znanje!
Isprika; zato sam i dopisao da upite šalju na PM.
Budem C/P post loni na PM

EDIT: i prebacio ovdje
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:42   #60
Quote:
kLaZnAdAr kaže: Pogledaj post
Primio na znanje!
Isprika; zato sam i dopisao da upite šalju na PM.
Budem C/P post loni na PM
Prebaci na topic "brokeri" radje.
Tamo mu je mjesto a tamo je i dobrodosao.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.