Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2008., 09:00   #81
Quote:
acimacija kaže: Pogledaj post
upravo sam poslala upit na www.La Redoute pa čekam odgovor, frendica mi je dobila na poklon vreću za svoju curicu ( 2 god i 3 mj. stara) od te franc. marke i rekla je da je prva liga
molim te javi kad nešto saznaš...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 11:49   #82
Jel stvarno imaju te vreće sa nogavicama???
Ajme to bi nas spasilo, stalno se otkriva.
Prošlu zimu ( od rođenja) je spavala u vreći. Po ljeti smo je izbacili jer je i ona najtanja njoj predstavljala sauna- vreću, a sada kako vršlja po krevetu, nema šanse da bude u njoj.
Cijeli jeb... tjedan smo joj je stavljali i budila se po noći svakih pol sata, tako da sam odustala, jer je i ona ( i mi skup s njom) bila neispavana i živčana.
Info dobrodošle!
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:05   #83
Quote:
Pia B. kaže: Pogledaj post
Kakva je to vreća bez nogavica???

Moja bebolina obožava vreću, u njoj je kada je imala 2 mjeseca. Vreća je zakon.
vreća za spavanje sa nogavicama izgleda kao tutica dok klasična vreća je jednostavno "vreća" i recimo moja dvogodišnja kćer koja ne spava mirno već se 100 puta okrene po krevetu dok spava, naravno da joj smeta i to je probudi.
acimacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:16   #84
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
molim te javi kad nešto saznaš...
poslati će mi katalog pa javim kad dobijem
acimacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:30   #85
Quote:
acimacija kaže: Pogledaj post
vreća za spavanje sa nogavicama izgleda kao tutica dok klasična vreća je jednostavno "vreća" i recimo moja dvogodišnja kćer koja ne spava mirno već se 100 puta okrene po krevetu dok spava, naravno da joj smeta i to je probudi.
Jel bi ti bio problem staviti neku slikicu ili uputiti me na neki site gdje mogu vidjeti tu vreću sa nogavicama
__________________
Ako želite da dijete posluša vaš savjet, najprije doznajte što zapravo želi, a onda mu savjetujte da to i učini - by Harry S. Truman
Pia B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 15:32   #86
ja sam ocekivala probleme i fazu privikavanja na vrecu, ali jednu noc smo ga stavili i jednostavno je prihvatio (ima 6mjeseci)...
nama je u spavacoj sobi temp uvijek cca 5stupnjeva niza nego u ostatku stana, volimo spavati u hladnijem , a tako zelim i dijete nauciti
sad ga stavljamo spavati - bodi kratkih rukava, majica dugih rukava, hlacice sa nogavicama, preko toga svega (ona deblja) pidjama kao tutica, i vreca (ljetna)...
sad trazim vrecu dugih rukava , zimsku, di to mogu naci?
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:09   #87
Svaka cast onome tko je izmislio vrecu za spavanje. Koristimo je dvije noci (ima 7 mjeseci) i guzonjica spava super.
Bojala sam se da je nece dobro prihvatiti jer ce mu ograniciti pokretanje u krevetcu ali je se proslo i vise no odlicno.
Obicno, cim se malo probudi, skoci na sve 4, pocne puzati, penje se na nogice i naravno odmah se razbudi. Sada nemoze pa spava
Sanjchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 22:22   #88
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
ja sam ocekivala probleme i fazu privikavanja na vrecu, ali jednu noc smo ga stavili i jednostavno je prihvatio (ima 6mjeseci)...
nama je u spavacoj sobi temp uvijek cca 5stupnjeva niza nego u ostatku stana, volimo spavati u hladnijem , a tako zelim i dijete nauciti
sad ga stavljamo spavati - bodi kratkih rukava, majica dugih rukava, hlacice sa nogavicama, preko toga svega (ona deblja) pidjama kao tutica, i vreca (ljetna)...
sad trazim vrecu dugih rukava , zimsku, di to mogu naci?
A od kuda si?
__________________
Ako želite da dijete posluša vaš savjet, najprije doznajte što zapravo želi, a onda mu savjetujte da to i učini - by Harry S. Truman
Pia B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 23:03   #89
ZG
ali ako znas di ima kupit vrecu u ST samo reci
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 10:12   #90
Ja sam kupila zimsku vreću dugih rukava koji se skidaju na drukere u Nami na Kvatriću. Od Mtč-a je. Pamučna, super sam zadovoljna. Imali su i štand na Dječjem sajmu pa sam vidjela da imaju i raznih boja i od pliša. Imali su i neko odjelce, ko skafander samo pamučno, meni se čini da je to super za vas koji tražite vreću s nogavicama. Njihov dućan Leptirić imate i u Importane galeriji, a u Samoboru sam neki dan vidjela da piše 50% popusta.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 00:06   #91
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
ZG
ali ako znas di ima kupit vrecu u ST samo reci
Imas veliki izbor u Babarina na Gripama
__________________
Ako želite da dijete posluša vaš savjet, najprije doznajte što zapravo želi, a onda mu savjetujte da to i učini - by Harry S. Truman
Pia B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:45   #92
Quote:
acimacija kaže: Pogledaj post
poslati će mi katalog pa javim kad dobijem
Acimacija, jesi li što saznala?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 23:53   #93
La redoutte nama takvo što... zvala sam ih ali sam pronašla u quelle-u
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:06   #94
ovo mi se čini super http://www.quelle.hr/hr/q4r/kinderwe...ZXc9bGlzdGVy/#
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:32   #95
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
zar nije malo predebela..imam vreću bez rukava i deblju ali ne ekstra debelu i ispod toga ima pidžamu i opet joj bude mokra glavica od znojenja...

dali bi je trebala pokrivati ili samo vreću mislim da je pokrivam još bi se više bila mokra - pričam o ovome trenutnom vremenu
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:56   #96
mislim kad bude hladnije i moj je sad u tanjoj vreći
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 14:59   #97
pink, upravo sam na to mislila.
meni to ne izgleda predebelo. djeluje mi tanje od popluna. i bit će nam taman dok naručimo. kod nas ionako nije prevruće i noću se stan ohladi....
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 19:01   #98
možda ti stigne do proljeća. Prije cca mjesec dana sam naručila skafander i još čekam..
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 20:47   #99
možda ga nemaju na lageru pa ti zato ne šalju. baš ću sutra naručiti jer ionako ovo ne mogu nigdje naći....
javim kad stigne
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 10:34   #100
kako quelle stoji s veličinama? jesu manji ili veći modeli?
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.