Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2008., 16:37   #81
To su srbojugočetnici.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:51   #82
Koje se nebuloze ovdje pišu, za ne povjerovat!

Zašto bi mi u državi u kojoj živim i plaćam porez vlast krojili oni koji ovdje možda nikad nisu ni bili?
SDPovci preziru Hrvate i Hrvatsku (???) hahaha!
 
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:54   #83
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
.Što bi to konkretno SDP mogao učiniti da nam bude med i mlijeko?NIŠTA!....
A što HDZ čini??? NIŠTA...
osim što pljačkaju državu
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:58   #84
Nie važno tko je za HDZ, može biti i za HNS samo ako je anti-SDP... o bože... pa ebem vam HDZ... zaobiđite to.

A bio sam u Liepoj našoj. Plaćajte vi porez, a ja ću glasovati. Valjda smiem glasovati za državu za koju mi se otac borio i stric... jel'tako?!

Hah!

Ja vam biram vlast!
Do daljnjega, Ćuš!
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:59   #85
Quote:
Brankovac kaže: Pogledaj post
Ti se nalaziš u prvom patološkom stanju,kolega s foruma...Potraži pomoć psihologa dok još nije kasno
Ne, ne nalazim... ne beri brige. Imao sam ja psihologiju u srednjoj. Tvoj odgovor je tipičan znak za ovo:

-Niesi u stanju da vratiš boljim odgovorom. Ali ozbiljno. Ljudi pođu vrieđati kada im nestane izvora.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 17:08   #86
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
A Milanovićevo političko neiskustvo je tome doraslo, pa me ne čudi ta njegova izjava. U dubini duše svi SDP-ovci preziru Hrvate i Hrvatsku. Gospodin Milanović i ostala gospoda i gospođe iz SDP-a ne gledaju nacionalne interese ove zemlje, već samo gledaju kako doći na vlast i kako strpati koji novčić u džep.!
HDZ je cijelo vrijeme na vlasti izuzev SDP koji je bio 4 godine.
Pljačka naroda, pljačka države je bila za vrijeme HDZ...jako puno firmi je uprošašteno,banke su uništene, sanirane te prodane za 1 kunu, ljudi su izgubili radna mjesta i došli do ruba egzistencije i sve to pod palicom HDZ-a. Oni nisu strpali novčiće u džep, oni su strpali milijarde u džep.

Nisam ja za SDP, nisam ja ni za HNS, nisam za nikoga...ali prezirem HDZ jer su banda lopovska.
Pljačkaju gdje god stignu.
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 17:10   #87
Svi mi ANTI-SDP, ne anti-hdz...

Ja kao dubrovački trubadur... trubim nitko me ne ebe 5%
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 17:15   #88
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
SDP-ovska propaganda o neglasanju Hrvata iz dijaspore je nastala zbog ovoga: Zoran Milanović želi vlast u Hrvatskoj, i uvidio je to da ima 50% Hrvata, što je tužno, osim toga dalo se uviditi to da zbog dijaspore gubi glasove. !
Neka se vrate u našu Hrvatsku i glasaju. Ja bi ih sve primio natrag i našao im radna mjesta. Zašto ne!

Zašto se neće vratiti!!! Hmmmm... ipak im je draži novac od povratka.
Ali zato Hrvatsku vole svima srcem.

I ja bi volio ADZ da radim u Njemačkoj i imam plaću par tisuća eura. I busao bi se na forumu da sam najveći Hrvat
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 17:21   #89
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Svi mi ANTI-SDP, ne anti-hdz...
Evo recimo da SDP ne postoji i da nikada nije postojao. Što bi sada bilo drugačije.

Da li bi bilo neviđenje pljače od strane HDZ-a ? Uh itekako
Da li bi bilo rasprodaje državnih firmi? Itekako
Da li bi vanjski dug bio 35 milijardi eura? Svakako
Dali Hrvatski narod bio osiromašen? Naravno
Da li bi bilo plana o 200 bogatih obitelji? Naravno

Da li bi se nastavila pljačka koja i sada traje? Znate odgovor

Zaključak. Adezenjare bi bile najsretnije kada ne bi bilo političkih stranaka osim njih te bi mogli nesmetano pljačkati bez da im itko puše za vrat!
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 03:24   #90
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
Jao koje gluposti pišeš,čovječe!
Ako sam se,znači,deklerirala kao desničar/ka to je onda nešto negativno?
Ma zamisli,tko bi to rekao?!

Evo,ja jesam desničarka i apsolutno mi je svejedno što tko o tomu misli!
Mammi što ti nije jasno?
Meni je samo žao što ovakvi poput njega dijele sa mnom istu stranu političkog spektra, a nama samo nanose štetu i pogoduju njima.
Evo, na ovom topicu sam pisao nešto o tome
https://www.forum.hr/showthread.php?t=386359
pa pročitaj, i onda se nadam da češ bolje razumjeti što sam ja zapravo htio reći.
marasovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 10:35   #91
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
To su srbojugočetnici.
Ne, to su sjeveroeskimojugoarapoistokjapanozapadportorikosoc ijalkapitalističkioliberalno...bla bla...daj ohladite od takvih besmislenih etiketiranja...
satroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 10:41   #92
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Niesu Iranci teroristi, već "afagnistanče" jungen. A kakve veze ima što su znanstvenici pod navodnicima? Pa ne bave se znanstvenici povješću, ali sam ih stavio pod navodnike jer ostale grane poviesti, ne znam kako se zovu, pa su mi oni znanstvenici... A ne mogu se sprdat. Mi nismo ovi sada Iranci, već oni stari, što su prie živjeli u Iranu, pa otišli su u Europu. Eto. A mi možemo srbima ovo nabijat u kompleks:

-Srbi imaju ime od lat. rieči sluga (servi)
-Srbi neimaju niti jedan vojni podvig (pobjedu)
-Srbija je manja od Hrvatske
-Srbi kradu jezik englezima (đeneral, atak, defenziva, januar, mart, kolor, brovn...)
-Srbi su ukrali grb od starog Bizanta

Ima tog još, pa što ako smo i teroristi (mada niesmo), što njima fali? Vidi, cieli ih sviet zna, svatko ih mrzi, a nitko im ništa ne može.
Ajde ne lupetaj gluposti previše u veze jezika. Znaš li ko je Bogoslav Šulek? Hrvatski jezikoslovac iz 19. st. Ajd prouči koliko je hrvatskih riječi posuđeno zapravo iz češkog ili drugih riječi, ali naravno, i udomaćile su se. Januar, mart dolaze iz latinskog, kao i đeneral itd. itd. Udomaćile su se u hrpi svjetskih jezika. Ne soli pamet ako je nemaš o nekoj temi.
satroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 17:50   #93
Quote:
satroman kaže: Pogledaj post
Ajde ne lupetaj gluposti previše u veze jezika. Znaš li ko je Bogoslav Šulek? Hrvatski jezikoslovac iz 19. st. Ajd prouči koliko je hrvatskih riječi posuđeno zapravo iz češkog ili drugih riječi, ali naravno, i udomaćile su se. Januar, mart dolaze iz latinskog, kao i đeneral itd. itd. Udomaćile su se u hrpi svjetskih jezika. Ne soli pamet ako je nemaš o nekoj temi.
Duže tito, ljubičice biela... ajde ti mene poslušaj...
Evo ti posuđenica u hrvatskom jeziku iz slovačkog:
Vodik
Kisik...
Iz mađarskog
Vitez
Bunda
Gulaš...
Iz njemačkog niti jedna, samo se u zagorju koriste kao lokalizmi
Ziher
Šprehati
Šporet (i u hercegovni mojoj)
...

Ali Hrvati zamjenjuju to sve sa svojim rječima, no Srbi kradu iz engleskog a za tu istu englesku rieč imaju svoj zamjenicu...
Pa i poljaci isto korsite rieči siečanj, veljača, ožujak... ajde ti malo prolistaj knjige na poljskom, gledaj poljsku tv... pa de vidi...
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:47   #94
Zato nam se "HIT" po novome i zove "uspješnica"!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 09:44   #95
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Ali Hrvati zamjenjuju to sve sa svojim rječima, no Srbi kradu iz engleskog a za tu istu englesku rieč imaju svoj zamjenicu...
Pa i poljaci isto korsite rieči siečanj, veljača, ožujak... ajde ti malo prolistaj knjige na poljskom, gledaj poljsku tv... pa de vidi...
Ma engleski je bio prije latinskog jel?!
Znači svi koji govore recimo veljača- february (eng),febrraio (ita),februar (srb),fevrier (fra).
Znači i talijani i francuzi koriste riječi od engleza? krajnja neinformiranost....

Prouči podatke prije nego počneš pljuvat
__________________
I won't say no how could I?
revolution909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 09:49   #96
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Nie važno tko je za HDZ, može biti i za HNS samo ako je anti-SDP... o bože... pa ebem vam HDZ... zaobiđite to.

A bio sam u Liepoj našoj. Plaćajte vi porez, a ja ću glasovati. Valjda smiem glasovati za državu za koju mi se otac borio i stric... jel'tako?!

Hah!

Ja vam biram vlast!
Do daljnjega, Ćuš
!
Koja prepotencija.Ispada da si ti najpametniji od svih nas zato što živimo u Hrvatskoj.
PLAĆAJTE VI POREZ?????
Takvim ljudima s takvim stavovima bi trebalo doživotno zabraniti ulazak u hrvatsku jer ovakva količina arogancije ne viđa se često
__________________
I won't say no how could I?
revolution909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 09:54   #97
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Duže tito, ljubičice biela... ajde ti mene poslušaj...
Evo ti posuđenica u hrvatskom jeziku iz slovačkog:
Vodik
Kisik...
Iz mađarskog
Vitez
Bunda
Gulaš...
Iz njemačkog niti jedna, samo se u zagorju koriste kao lokalizmi
Ziher
Šprehati
Šporet (i u hercegovni mojoj)
...

Ali Hrvati zamjenjuju to sve sa svojim rječima, no Srbi kradu iz engleskog a za tu istu englesku rieč imaju svoj zamjenicu...
Pa i poljaci isto korsite rieči siečanj, veljača, ožujak... ajde ti malo prolistaj knjige na poljskom, gledaj poljsku tv... pa de vidi...
Je, išlo se mijenjati koješta, od helikoptera do zrakomlata i slične nebuloze. A ostani tamo, molim te, kad ni svoju zemlju ne pišeš velikim slovom.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:01   #98
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Masa je glupa. Činjenica. Ti si uvijek masa. Ja imam svoj mozak i razmišljam njime. Ako kažem da sam govno - govno sam, ako kažem da sam kralj - kralj sam. Briga mene što će reći 6 milijardi ljudi ako ja kažem da sam desno orjentiran. Još ću im u inat bit desničarskiji. Savjet od mene za tebe:

-Budi jedan od sto!-

Rece lik koji temi dade naslov: "Svi mi...".
Noirod is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 15:19   #99
Pozdrav svima!

Za početak vidim da malo brkamo pojmove pa bi volio da definiramo osnovnu stvar a to je ŠTO JE TO SOCIJALDEMOKRACIJA? znade li to itko tko je ovdje protiv socijaldemokrata ili nezna?. neki se ovdje deklariraju kao desničari znači protiv jednakosti i socijalne pravde znaju li oni zašto su desničari ?
pomoć1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.