Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Kako biste nazvali Trg maršala Tita?
Trg maršala Tita 56 53.85%
Trg žrtava komunizma 44 42.31%
Trg Poglavnika Ante Pavelića 4 3.85%
Glasovatelji: 104. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2008., 23:38   #201
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Sve samo da nema veze s mesom i Sarah Palin.
Ima veze s mesom, i riba je meso. A Sarah-gadan babac, dobro prođe. 5. beba je tvoja?

Quote:
Slobo - Slobodo kaže: Pogledaj post
Menjanje imena tog trga bila bi uvreda za sve antifašiste !
Ne samo uvreda, nego poništavanje svih antifa vrijednosti. Prvo bismo bili 1. jadna zemlja u svijetu, koja se izborila naočigled puno jačih, a da sama po sebi pljuje nakon toliko godina.

Zato svi nazi dobro prolaze u svim zemljama-pa gospodo, sad je čas, palice i koktele i idemo.

http://www.youtube.com/watch?v=JmPXq...eature=related
annerri is offline  
Old 10.11.2008., 01:36   #202
Kako biste nazvali Trg maršala Tita?

Kazalisni trg !
Koriolan is offline  
Old 10.11.2008., 01:40   #203
Quote:
Slobo - Slobodo kaže: Pogledaj post
Menjanje imena tog trga bila bi uvreda za sve antifašiste !
Mogao si slobodno napisati i za sve cetnike, s obzirom da ste ih sluzbeno izjednacili sa antifasistima, cime ste samo potvrdili ono sto se znalo, ali o cemu se moralo sutiti 45 godina! Tako da danas vise ni nema antifasista - kod vas jer se radi o cetnicima, a kod nas jer nema fasista !

Tako da ti je to samo jos jedan razlog radi cega ime trga u Zagrebu treba promijeniti, iako je pravo pitanje sto se to tebe tice ?
Koriolan is offline  
Old 10.11.2008., 01:43   #204
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Ima veze s mesom, i riba je meso. A Sarah-gadan babac, dobro prođe. 5. beba je tvoja?



Ne samo uvreda, nego poništavanje svih antifa vrijednosti. Prvo bismo bili 1. jadna zemlja u svijetu, koja se izborila naočigled puno jačih, a da sama po sebi pljuje nakon toliko godina.

Zato svi nazi dobro prolaze u svim zemljama-pa gospodo, sad je čas, palice i koktele i idemo.

http://www.youtube.com/watch?v=JmPXq...eature=related

Ovo ti bas ne stoji, bolje da se ni ne javljas, pogotovo ako glumis pravednicu !
Iako si u pravu kada kazes da smo se izborili naocigled puno jacih, jer je SRJ ili bolje receno Srbija 90-tih bila puno jaca od nas !
Koriolan is offline  
Old 10.11.2008., 11:10   #205
Promjeniti naziv trga .... malo morgen ... ahahahaha
Lili_ is offline  
Old 10.11.2008., 11:23   #206
I NAKON TITA TITO...ovaj...IVO
 
Old 10.11.2008., 14:23   #207
Kud god kreneš-Tito. Nije previše? Nije. Hajmo naći boljeg, sve bumo mijenjali.
annerri is offline  
Old 10.11.2008., 14:31   #208
Quote:
Koriolan kaže: Pogledaj post
Ovo ti bas ne stoji, bolje da se ni ne javljas, pogotovo ako glumis pravednicu !
Iako si u pravu kada kazes da smo se izborili naocigled puno jacih, jer je SRJ ili bolje receno Srbija 90-tih bila puno jaca od nas !
Volem te s 40-ak upisa, a sve znaš. Ne pravednicu ,komunjaru pravašicu.

Naravno da su bili jači, dvostruko ekipe. Srećom smo tebe imali.

http://www.youtube.com/watch?v=7jgN6IZl6Dc
annerri is offline  
Old 10.11.2008., 21:32   #209
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Volem te s 40-ak upisa, a sve znaš. Ne pravednicu ,komunjaru pravašicu.

Naravno da su bili jači, dvostruko ekipe. Srećom smo tebe imali.

http://www.youtube.com/watch?v=7jgN6IZl6Dc
Procitas postove (znas ono "nadji postove") pa ako ne sve, saznas puno toga.
Osium toga nekome je dosta i 40 postova da da sve zna, jer tebi ne bi bilo dosta ni 40.000 da nesto saznas !
Ne "da ste imali" (uosatlo tko to ?) mene, nego i slicne meni, jer s tobom i slicnima tebi Hrvatske nikada ne bi ni bilo !
A ti nisi ni pravednica (nick) niti ovo ostalo sto spominjes - ti si ustvari jedna mala frustrirana guska, koja o puno toga nema blagog pojma, ali misli da sve zna.
Koriolan is offline  
Old 10.11.2008., 22:13   #210
Quote:
Koriolan kaže: Pogledaj post
Procitas postove (znas ono "nadji postove") pa ako ne sve, saznas puno toga.
Osium toga nekome je dosta i 40 postova da da sve zna, jer tebi ne bi bilo dosta ni 40.000 da nesto saznas !
Ne "da ste imali" (uosatlo tko to ?) mene, nego i slicne meni, jer s tobom i slicnima tebi Hrvatske nikada ne bi ni bilo !
A ti nisi ni pravednica (nick) niti ovo ostalo sto spominjes - ti si ustvari jedna mala frustrirana guska, koja o puno toga nema blagog pojma, ali misli da sve zna.
Daj se priberi. Vidiš li sam svoje postove? Da ne bih virila u tvoje postove? I ti si čitao ovaj forum par godina, prije nego si se uključio? Takvi kao ti ne da skaču na guske, nego i patke. I kokoši. Pravednica? Ime, samo malo ispremiješana slova.

Tebi se puno toga ispremiješalo. Kako pamtiš sve te lozinke za bezbrojne nickove? Pa da, zapisao na monitoru.
annerri is offline  
Old 10.11.2008., 22:19   #211
Quote:
živa sam! kaže: Pogledaj post
Ma to je OK, samo trebalo bi napraviti neki memorijalni centar, nešto konkretno,,da ne kažem opipljivo sa svjedočanstvima Titove vladavine.
Pa zar sam taj trg nije najbolja slika te monstruoznoisti...
samo zločinačka ideologija može nasrati onakvo ruglo od ferimporta na onakav trg
frch is offline  
Old 11.11.2008., 00:25   #212
ostavio bi naziv kakav je maršala tita ali bi promjenio nazive ulica i trgova koji se zovu po ustašama kao na primjer mile budaka i slične idjotarije
zorg555 is offline  
Old 11.11.2008., 01:03   #213
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Daj se priberi. Vidiš li sam svoje postove? Da ne bih virila u tvoje postove? I ti si čitao ovaj forum par godina, prije nego si se uključio? Takvi kao ti ne da skaču na guske, nego i patke. I kokoši. Pravednica? Ime, samo malo ispremiješana slova.

Tebi se puno toga ispremiješalo. Kako pamtiš sve te lozinke za bezbrojne nickove? Pa da, zapisao na monitoru.

Ono sto je tebi nemoguce ne znaci da je i drugima ! Da li je tako irrenna ? Mora da sam sve pogodio, a ponovo si procitaj izreku u svom potpisu, mozda je shvatis.

Zapisao na monitoru ? Da i to flomasterom !
Koriolan is offline  
Old 11.11.2008., 03:47   #214
Sramotno da ulice i trgovi u demokratskoj Hrvatskoj nose ime po zlocincu Titu! Partizan Tudman mu je to omogucio,umjesto da je zakonom zabranio komunisticke nazive,simbole i spomenike! Nadam se da cu doziviti dan da se to smece ukloni sa nasih ulica i trgova!
babaluj is offline  
Old 11.11.2008., 12:04   #215
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
Sramotno da ulice i trgovi u demokratskoj Hrvatskoj nose ime po zlocincu Titu! Partizan Tudman mu je to omogucio,umjesto da je zakonom zabranio komunisticke nazive,simbole i spomenike! Nadam se da cu doziviti dan da se to smece ukloni sa nasih ulica i trgova!
Teško. Vidim da se jedno koje je jahalo uz Ata Strašnomlata tu javlja non stop.
sleng is offline  
Old 11.11.2008., 12:20   #216
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
ostavio bi naziv kakav je maršala tita ali bi promjenio nazive ulica i trgova koji se zovu po ustašama kao na primjer mile budaka i slične idjotarije
A ne bi ti palo napamet tražiti da neki trgovi ili ulice dobiju naziv po žrtvama komunizma?
__________________
Ako novac ne donosi sreću, vrati ga!
Aurora60 is offline  
Old 11.11.2008., 16:16   #217
Šta se tiče izjednačavanja prava četnika i partizana, ja sam i dan danas protiv toga, ali ko mene pita

P.S. annerri odraslo i zrelo razmišljanje, za razliku od dežurnih desničara.
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.