Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2009., 14:25   #81
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Joj ove kutije su super bas mi treba njih bar 4 za nasu spavacu sobu..: : smrc:

A sto se tice djepova,.. da, palo mi je na pamet da mama nesto sl sasije, al mislim si da cu radije kupiti ako nije puno da ju na zajebajem..
Al bice ipak da ce sivati...

Znate li gdje ima kupiti ploca(crnih) po kolima se moze sarati kredom? Naime, to sam si zamislila kao jednu stranicu ormara.. (visecih) isto za djecju sobu, naravski. Slicno nesto sam vidjela u ikei.. Al eto.. Obzirom da ikea nece nikad doci u hrv, a meni se neda sve to prevoziti....
kaj se tice ovih djepica..ima i velikih-to su ovi kockasti i ima ih tri u nizu (tu stane podosta svega) i malih a cjenu opet ne znam napamet.........ako imas materijala i znas sivat bilo bi se super poigrat (ja sam razmatrala ovu mogucnost ali posto nemam doma nikakav materijal bilo mi je preskupo kupovat nekoliko boja materijala jer od svakog moras kupit metar)

Kaj se tice ploce za pisanje - netko mi je pricao neki dan o tome i ako se dobro sjecam bilo je price o Furniru, pa ti rezu na dimenzije koje zelis - nadam se da sam dobro zapamtila
A znam da postoje i one mat folije koje kad se nalijepe imaju ulogu kao ploca ali to ne znam gdje bi se moglo kupit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:25   #82
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post

siljo, od kuda si ti? oli si ti sa mora.. ?
aj suti ti se mozes cijelo ljeto kupati
aha...
cilo lito ...i još duže...a sa brodom smo od-do....

ploče za pisanje kredom imaš naručiti u nekermanu...čak se sjećam da sam vidjela da imaju samoljepljivu tanku ploču koju možeš
staviti na vrata sobe/ormara....
__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:26   #83
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Ne zelim jeftilene od par sto kuna koji se raspadnu cim pocne djete skakati po krevetu.. dakle zelim nesto kvalitetnije, da traje.. a i jeftinije (naravno)..
nasla sam jedan u ikei .. koji mi se svidio (bez ladca).. smo mi se neda u ikeu po to (ili nekog angaziratim ako tako nesto ima u lijepoj nasoj)....
Ne znam kolko će ti trajati namještaj iz Ikee, to je više jeftilena, a manje kvaliteta... Inače super tema, i mi ćemo prek ljeta u opremanje sobe za maloga . Ljudi, što više linkova i slikica! Ja em sam neodlučna, em si ne znam vizualizirati kaj kak zgleda ak mi netko opisuje, baš sam idiot po tom pitanju...
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:30   #84
Dobro, te ploce mi nece sada trebati (trebam prvo skupiti novce, a kako je krenulo.. ), samo me zanima cisto radi info da li to ima igdje kod nas kupiti I gdje.
Najvjerojatnije cu za te ormare angazirati stolara jer mi trebaju po mjeri, a viseci,.. .. Viditi cemo jos..
Jos moram smisliti kako radne stolove sa ladicama, policama,..

Bankrotirati cu..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:32   #85
inače...ovaj krevet u Flexe koji sam ja odlučila kupit maloj prilično
je skup....al kad sam tvrdoglava..reko taj je moj i gotovo
znači samo krevet + zaštita oko kreveta ide puna cjena...2200kn


ovako izgleda a idem sad naći slikicu kako bi izgledala kad curka malo naraste...
__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:43   #86
Quote:
šiljo kaže: Pogledaj post
inače...ovaj krevet u Flexe koji sam ja odlučila kupit maloj
...
.. Presmjesna si mi ...

Jako mi se svidjaju ti kreveti.. Zapravo cijeli njigov program , samo mi ne treba sve to (steta )
Meni treba krevet za koji mjesec jer cu se ja I moj trbuh najvjerojatnije preseliti u njega i mislila sam na njemu spavati sa bebanom kad rodim prvih par mjeseci (valjda cemo stati oboje)
Mozda se I danas zaletim do kike (ako se mm slozi )
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:49   #87
ovo mi se sviđa...


i ovo mi se sviđa ali bez tkanine...

__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:52   #88
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
.. Presmjesna si mi ...
jesi vidila.. nisam depresivna osoba...
__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:17   #89
Quote:
šiljo kaže: Pogledaj post
inače...ovaj krevet u Flexe koji sam ja odlučila kupit maloj prilično
je skup....al kad sam tvrdoglava..reko taj je moj i gotovo
znači samo krevet + zaštita oko kreveta ide puna cjena...2200kn


ovako izgleda a idem sad naći slikicu kako bi izgledala kad curka malo naraste...
A da se dogovorimo pa u isti kamion potrpamo i tvoje i moje i skupa dovezemo
I onak je usput
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:17   #90
mi smo svoju spavaću sobu kupili u moemaxu..kvalitetnije od ikee,ali ne i puno skuplje
jednom otišli tam,sve ostalo dogovarali telefonski,i kak nisu imali na lageru to kaj smo trebali dok smo bili tam,sve nam nabavili u roku tjedan i pol..i dok budemo gradili kućicu,i u njoj princezinu sobu,sigurno ćemo tam uzeti..
super mi je baš kod tih kreveta s ladicama,možeš uzet posebno..

a ono kaj mene trenutno muči....princezi sam u kutku gdje trenutno obitava,naljepila mali milijon kojekakvih naljepnica,i kak se to skida,ak nekad odlučimo prodati stan
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 16:20   #91
bride nisamsve pogledala ali sobe tj kreveti to je od flexe....
__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 20:58   #92
Bili danas u kiki, kako je i wed napisala, bazni krevet s podnicom je 1500kn, ako se zeli kupiti jos one 2 ogradice (dakle da je ogradjen sa sve 4 strane, s tim da je jedna strana kraca, tamo kod glave) to je +800kn. Donja ladica koja bi mogla biti jos jedan krevet je isto 1400kn (mislim da u tu cijenu ne ulazi ni podnica ni madrac!), a ako se zeli ubaciti ispod 2 ladice.. One su 1000kn.

Oni tipa djepici za kao novine, koji se kace za stranicu kreveta su cca 350kn, sator koji predstavlja kulu za tobogan je cca 900kn, isto otprlike koliko je I tobogan.. Mislim 1000.. Za ovo dvoje zadnje nisam 100%sigurna jer nisam bas puno snimala te dodatne stvari jer me nisu ni zanimale.

Ugl, mene bi dosao krevet+2ladice ispod kreveta = 2500kn I jos bi morala kupiti madrac (onaj koji mi hocemo je 1000kn ).
Odlucili smo jos malo prozujati (mozda Velesajam?) prije odluke. U svakom slucaju, flexa nam se jako svidjela, krevet je cvrst, zgodan.. Ali malo su ipak skuplji..

E da.. Taj krevet sa podnicom od 1500kn ima I donju (kao I gornj) stranicu visu od razine madraca..
Moze se iskombinirati svasta.. Tipa da kupim samo okvir kreveta sa nogicama.. Koji je btw 1500kn pa onda jos podnicu pa onda jos jednu stranicu visu (onu kod glave).. Ugl previse novaca..

Ako ne nadjemo nista slicno za manje pare, kupiti cemo njih..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 21:02   #93
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Ja sam trenutno u potrazi za krevetom (odraslodjecjim). Zeljela bi krevet koji ima ladicu, bilo za posteljinu/igracke ili jos jedan skriveni krevet.. samo da iskoristim taj prostor dole, ali s tim da taj krevet nije onda veci od uobicajene visine kreveta (cca 35cm?).. dakle, neko inteligentno rjesenje.
ovakav krevet bi i mi..pogotovo s još jednim skrivenim krevetom,ali još nismo krenuli u potragu.morali bi na ljeto.
kad ti pronađeš, javit ćeš mi
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 21:15   #94
Ocu, ali koje sam ja srece.. Necu nista naci I kupit cemo flexu..
Flexa ima taj donji dio, kao jos jedan krevet, jako nisko.. Tj, na podu (mi bi to u buducnosti koristili kao gostinski krevet ), tako da sami krevet nije visok

Off:kako je M?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 21:24   #95
znam da je moja rodica našla nekog stolara,on joj je napravio odličan krevet na kat za malog,ima i ladicu,ma predobro izgleda.
Ne znam jeste razmišljali o toj opciji da napravite po narudžbi?
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 21:35   #96
A koliko dodje ta opcija (da li je puno drvo ili iveral, pretpostavljam da je bez podnice)?
Sve opcije su otvorene.. .. Samo nekako brijem da bi stolar u konacnici bio skuplji.. Da ga recimo trazim da bi od borovine napravi krevet sa podnicom.. Mislim da bi me ispao vise od 1500kn
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 21:53   #97
Quote:
Bride2B kaže: Pogledaj post
mi smo svoju spavaću sobu kupili u moemaxu..kvalitetnije od ikee,ali ne i puno skuplje
jednom otišli tam,sve ostalo dogovarali telefonski,i kak nisu imali na lageru to kaj smo trebali dok smo bili tam,sve nam nabavili u roku tjedan i pol..i dok budemo gradili kućicu,i u njoj princezinu sobu,sigurno ćemo tam uzeti..
super mi je baš kod tih kreveta s ladicama,možeš uzet posebno..

a ono kaj mene trenutno muči....princezi sam u kutku gdje trenutno obitava,naljepila mali milijon kojekakvih naljepnica,i kak se to skida,ak nekad odlučimo prodati stan

hmm, kvalitetnije sigurno nije. frendica kupila namještaj za cijeli stan pa se evo dvije godine nakon počelo raspadati sve. ali baš sve. u početku je stvarno super izgledalo i mi smo, vidjevši njen namještaj, također odlučili kupiti nešto u moemaxu. evo ga. naš krevet, samo baza (fala bogu nije bilo jako skupo) - raspada se, definitivno promašena investicija. a dvoumili se između ikee i moemaxa. tak da ja ziher tam više ne bum kupovala.
a i ljudi ovdje ipak prije biraju ikeu nego nešto drugo
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 22:30   #98
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
hmm, kvalitetnije sigurno nije. frendica kupila namještaj za cijeli stan pa se evo dvije godine nakon počelo raspadati sve. ali baš sve. u početku je stvarno super izgledalo i mi smo, vidjevši njen namještaj, također odlučili kupiti nešto u moemaxu. evo ga. naš krevet, samo baza (fala bogu nije bilo jako skupo) - raspada se, definitivno promašena investicija. a dvoumili se između ikee i moemaxa. tak da ja ziher tam više ne bum kupovala.
a i ljudi ovdje ipak prije biraju ikeu nego nešto drugo

mi smo cijeli stan opremili s moemaxom i ikeom, i npr kauč u radnoj iz ikee,koji je bio skuplji od onoga iz dnevnog,koji je iz moemaxa, je u raspadnom stanju,a u dnevnoj mi je ko novi..al dobro,to sad nije tema,da nas ne kartoniraju
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 01:20   #99
pgledajte sobe "Mali princ" u meblu i lesnini
kvalitetno i ima više izbora
cijena je malo niža nego flexi program
nama je jeftinije ispalo u meblu
al kupili smo sve osim kreveta
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 12:14   #100
Za one koje interesira Ikea:

U Ikea imash i djecje krevetë koje po potrebi mozesh produziti. Od kratkog djecjeg kreveta mozesh napraviti krevet za odraslu osobu. Ima za kupiti i madrac s umetkom za produzavanje. Ovaj sam nashla, ali nije mi bash neshto lijep...Vidjela sam i ljepshih.
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/S19858940
Pogledaj pod "meegroeibed". Sve super, ali mi se madrac ne cini bash kvalitetnim.

Ako hocesh s ladicom imash ovaj, :
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/60162886

Ja imam komode iz te serije, bijele (bash sam kupila i jednu za djecju sobu za moju curu koja se treba roditi svaki tren i mogu ti reci da nije losh. Nije to sad neka kvaliteta, ali zadovoljava potrebe. Ionako ce na kraju zavrshiti vjerojatno isharana flomasterima i puna rashcupanih igracki... Natrag na krevet: takodjer se moze razvuc u dupli lezaj (klikni na "zwartwit" u opcijama za boju - tamo imash sliku kako krevet izgleda razvucen)

Imash i ladice za posteljinu, uglavnom ih rade u serijama s krevetima, ali mislim da se mogu koristiti pod bilokojim krevetom koji je dovoljno visok. Npr.:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/20157212

Vidjam djecu koja se bacaju po krevetima u obliku piratskog broda ili princezinog dvorca, a sve od najjeftinije shperploce (ili MDF), a krevete predivnog dizajna i skupog, punog drveta ne dozivljavaju uopce.
Meni je osobno najbitniji dobar madrac. Na tome nikad ne shtedim novce, a primjecujem da dosta roditelja kupi jako skupe krevete, a madraci grozni....

Sretno s kupovinom!
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.