Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2017., 13:00   #2021
Čekam da VIP ili Bnet postave bilo kakve govornice s besplatnim internetom ali mogu se kladiti da to nitko,nikad neće dočekati jer to košta i nema neke koristi osim za građane.

@Grad Zadar u suradnji s Hrvatskim telekomom prvi u Hrvatskoj pokreće pilot projekt zamjene starih i dotrajalih javnih telefonskih govornica sa novim, pametnim telefonskim govornicama nove generacije.

http://lokalni.vecernji.hr/gradovi/z...nternetom-2213
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 07:48   #2022
Nikakvi Poštarko, ni t-com osobno ne mogu opravdati "zlodjela" koje je svojim ne/činjenjem t-com napravio u posljednjih 10 i godina. Mogu oni popravljati govornice i ostale punktove a ti i pocrniti određeni dio posta, ne mjenja na stvari. U pisanju o t-comu budi relan, svi mi koji smo nezadovoljni ponašanjem i odnosom prema onima od kojih žive imamo "mali milijun" primjera tog bahatog, bezobraznog, drskog i nekulturnog ponašanja. Oduvijek sam bio samo u t-com sa svim uslugama ali došlo vrime da ih izbacim iz dvorišta kako se ono kaže "sa brticom u guzicu" zaslužili su, došla vremena kada mogu birati, hvala bogu.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:34   #2023
Super da možeš birati. No gdje su argumenti za takve grube riječi ? Nedaju ti surfati ili telofonirati zabadava?Moraš na vrijeme platiti račun,nedaju ti dividendu ili što ?
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 06:44   #2024
Poštarko tu je tema dionice t-coma, pa da ne skrećem samo dva argumenta a i već sam govorio o tim njihovim nepodobštinama, od onog da u ovih 10 i godina mi nijednu smetnu nisu otklonili na vrijeme /dugo godina brzina na 1-2 Mbs i to sa pucanjem veze/ do onih da sam ih ulovio da mi u centrali izvuku žice, bezobrazno i degutantno!?!?!
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:30   #2025
http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospo...-privatizacije
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 15:22   #2026
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Čekam da VIP ili Bnet postave bilo kakve govornice s besplatnim internetom ali mogu se kladiti da to nitko,nikad neće dočekati jer to košta i nema neke koristi osim za građane.

@Grad Zadar u suradnji s Hrvatskim telekomom prvi u Hrvatskoj pokreće pilot projekt zamjene starih i dotrajalih javnih telefonskih govornica sa novim, pametnim telefonskim govornicama nove generacije.

http://lokalni.vecernji.hr/gradovi/z...nternetom-2213
Rekli bi boduli: Ki će to platiti? T-com sigurno neće, nego opet građani grada Zadra iz proračuna koji se puni njihovim novcem.
RosZd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:28   #2027
Ja sam isto bodul ali mi je jasno da HT nije Caritas i ne kužim kakvi ste vi to dioničari kad pljuvate po svojoj dionic? Prodajte i kupite Jamnicu ili što god drugo pa onda serite.....Us put osvrt na ulaganja HT-a i drugih,VIP,T2 i td..

@Tomašković se osvrnuo i na infrastrukturu kao preduvjetu za digitalizaciju. 'U HT-u imamo 800.000 kućanstava s brzinom surfanja većom od 30 megabita u sekundi. Prije tri godine bilo ih 90.000, a to je povećanje od devet puta. To smo postigli tako što smo u infrastrukturu uložili milijardu i pol kuna – više od svih telekoma zajedno.

O ovom vam stalno pišem.Vip-u se fučka za selendre,to je prepustio HT-u a u selendrama je jako skupo razviti mrežu.
@Tomašković je objasnio da je u gradovima veća konkurencija jer Vipnet ulaže u njih, dok u ruralnim područjima unajmljuje HT-ovu infrastrukturu. 'Za deregulaciju sam gradova jer Vipnet napada samo tamo gdje mu je interes', dodao je.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 19:46   #2028
Nisam budul ali pusti budalaša, sigurno je mlađe dobi pa mu ni pošlo iz glave u guzicu i nezna da smo svi morali platiti po 1000-2000 bivših D maraka za dobiti telefon. Jako sam zgrožen kada uspoređuješ caritas sa t-comom, firmu lopova i uljeza sa časnim caritasom koji pomaže potrebitima. T-com iznajmljuje našu infrastrukturu, mi tj. svi hrvatski građani su je platili i nije pošteno da je t-com kao takvu nekome naplaćuje. Zašuti molim te da te ne stavim u još veću sramotu. Vidiš da su svi kontra tebe /t-coma/.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 20:12   #2029
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Nisam budul ali pusti budalaša, sigurno je mlađe dobi pa mu ni pošlo iz glave u guzicu i nezna da smo svi morali platiti po 1000-2000 bivših D maraka za dobiti telefon. Jako sam zgrožen kada uspoređuješ caritas sa t-comom, firmu lopova i uljeza sa časnim caritasom koji pomaže potrebitima. T-com iznajmljuje našu infrastrukturu, mi tj. svi hrvatski građani su je platili i nije pošteno da je t-com kao takvu nekome naplaćuje. Zašuti molim te da te ne stavim u još veću sramotu. Vidiš da su svi kontra tebe /t-coma/.
Samo mala opaska, ona nije naša jer smo je prodali, mi više nemamo infrastrukturu već novac od prodaje te infrastrukture. Kao da ti kupiš zemljište za gradnju kuće, a onda ti dođe netko i kaže da je to njegovo jer je on ulagao u to. Jebiga pajdo, pitaj pare onog tko je prodao. Ako si ti izabrao onog će prodati, pitaj sebe gdje ti je bila pamet. Ili živiš u pogrešnom okruženju.

Iako, imamo firme u potpuno državnom vlasništvu prepune uhljeba, ljudi koji ne dolaze na posao, ali uredno u isto vrijeme rade u svojoj firmi koja posluje s državnom. I to nas ljuti, enorman višak uhljeba, razbacivanje s našom imovinom. Onda imamo t-com koji je nekad imao 12 tisuća zaposlenih i nudio jednu uslugu, fiksni telefon tj. dvije, pošta i telefon. Kad bi naručio telefon trebao si čekati mjesecima, onda bi danima dolazilo 6 ljudi koji bi 5 sati žderali pršut i sir i pili vino i pive, a sat vremena radili. U pošti još i gore. Danas nude hrpu usluga, mobitel, fiksnu, internet, max tv,.. čak i struju, s tako reć 7000 manje zaposlenih, a i postojeći broj bi smanjili da država, koja je suvlasnik, ne vrši pritisak iz populističkih razloga. I opet nevalja.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:09   #2030
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Nisam budul ali pusti budalaša, sigurno je mlađe dobi pa mu ni pošlo iz glave u guzicu i nezna da smo svi morali platiti po 1000-2000 bivših D maraka za dobiti telefon. Jako sam zgrožen kada uspoređuješ caritas sa t-comom, firmu lopova i uljeza sa časnim caritasom koji pomaže potrebitima. T-com iznajmljuje našu infrastrukturu, mi tj. svi hrvatski građani su je platili i nije pošteno da je t-com kao takvu nekome naplaćuje. Zašuti molim te da te ne stavim u još veću sramotu. Vidiš da su svi kontra tebe /t-coma/.
Ha,genijalac jel Zgrožen jel ? Nisi bio zgrožen kad je HDZ pljačkao državu?Danke dojčland je kupio HT dao lovu koliko su naši genijalci tražili i tu je kraj priče.Kapiraš?
Dali si dioničar HT-a ili samo mlatiš praznu slamu tek toliko da nešto mlatiš.
Pola dobiti od HT-a ostaje u RH građanima i fondovima,koji imaju dionice,dok od VIP-a u RH ne ostane ni lipe.Kapiraš?Preteško shvatiti ili ?
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 06:37   #2031
Uvijek sam se grozio lopova hdz ovaca, t-comaša i inih. Nisam za Vip ni za t-com realan sam, ti skroz gubiš pamet kada ti netko s pravom okrzne tvoj t-com. Tko je sluđen t-comom, taj ne kapira niš, vidi samo ono što želi vidjeti. Neide pod svaku silu, lako si shvatljiv i naivan, neka ti uživaj.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:37   #2032
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Uvijek sam se grozio lopova hdz ovaca, t-comaša i inih. Nisam za Vip ni za t-com realan sam, ti skroz gubiš pamet kada ti netko s pravom okrzne tvoj t-com. Tko je sluđen t-comom, taj ne kapira niš, vidi samo ono što želi vidjeti. Neide pod svaku silu, lako si shvatljiv i naivan, neka ti uživaj.
Nisi odgovorio.Imaš li ili nemaš dionice HT-a.Ako nemaš idi na neku drugu temu pa kenjkaj koliko hoćeš.Ako ih pak imaš,adio pameti !
Tema: HT-R-A - Hrvatske telekomunikacije d.d.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn

Zadnje uređivanje Poštarko : 02.02.2017. at 16:55.
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:12   #2033
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Nisi odgovorio.Imaš li ili nemaš dionice HT-a.Ako nemaš idi na neku drugu temu pa kenjkaj koliko hoćeš.Ako ih pak imaš,adio pameti !
Tema: HT-R-A - Hrvatske telekomunikacije d.d.
Ovo je tema o dionici HT-a, nigdje nije uklesano da mogu komentirat samo oni koji ju posjeduju(rekla-kazala).
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:45   #2034
Vidim da je moj poštin izgubio pamet, udarile ga dionice ht u tamburu. Neka o mojem posjedovanju dionica t-coma bude zasad mala tajna No bez obzira dali ih imam ili nemam t-com bi kod mene imao isti tretman. Po tebi pametnjakoviću nitko tko nema dionice nebi smio pomirisati ovu stranicu gdje se diskutira o HT-R-A, ma nemoj. Nemoj biti šljutav i ograničen kupi dionice Riviere iz Poreča koje su u cca 2 prošla mjeseca pošle gore za cca 100 %, to je biznis. I molim te nemoj hvaliti ono što ne ide, nikada dobrom proizvodu ne treba reklama. Jel čuješ skroz na tv onu reklamu za homebox od tele2 ta daa - ma sto puta se čula, rezultat....0. Vip-ovu reklamu za homebox turbo nisi čuo sigurno, ide ko alva ne mogu zadovoljiti tražnju, to je to. Ako i dalje želiš komunikaciju da te samo uputim da uvijek nakon točke ili zareza treba ostaviti jedno mjesto prazno onda pišeš, da te u ovoj temi i malo podučim.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 18:24   #2035
Ajme što ti lupetaš .
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 22:30   #2036
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Tomašković se osvrnuo i na infrastrukturu kao preduvjetu za digitalizaciju. 'U HT-u imamo 800.000 kućanstava s brzinom surfanja većom od 30 megabita u sekundi. Prije tri godine bilo ih 90.000, a to je povećanje od devet puta. To smo postigli tako što smo u infrastrukturu uložili milijardu i pol kuna – više od svih telekoma zajedno.
Kao prvo ne vjerujem ovim podacima! U Hrvatskoj postoji oko 1,5 milijuna kućanstava što bi značilo da više od pola tržišta drži T-com sa brzinama većim od 30Mbps. LAŽ!
Uz to, nemaju sva kućanstva internet.

Na njihovoj stranici stoje drugačiji podaci.
Ukupni broj širokopojasnih priključaka u državi - 943.966 (2014.). Prosječna brzina 8Mbps (2017.).
Dakle, usprkos ''enormnom'' povećanju brzina našeg najvećeg pružatelja internetskih usluga i dalje smo posljednji u EU šta se tiče brzine interneta. To je sramota! Dakle 28. od 28 članica, a ispred nas je i većina balkanskih zemalja.

Predsjednik Uprave Hrvatskog Telekoma Davor Tomašković osim toga laže i kako je čak 49% HT-ovih dionica u rukama građana... Šta reć na ovo?

Zadnje uređivanje DelmatST : 07.02.2017. at 22:44.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 23:41   #2037
Vjerojatno misli na mogućnosti, telekom ne može oružjem prisiljavati ljude da koriste internet ako oni to ne žele, može im jedino ponuditi tu mogućnost. Na otoku gdje će i sljedećeg ljeta nestajati struje kad turisti popale bojlere već dvije godine imam 30mbit, nisam siguran, ali mislim da mogu i 50. Doma u jednom stanu imam 50mbit, u drugom 100mbit (optiku).
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 09:10   #2038
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Vjerojatno misli na mogućnosti
Onda nebi reka: "U HT-u imamo 800,000 kućanstava...".
Šta misli kad kaže da je 49% dionica u rukama građana? Prodaje ljudima maglu, manipulira podacima.

Povećanje brzine od 40% koje spominje je zapravo povećanje brzine sa 5.8 na 8Mbps.
Slabiji rast od ostatka Europe i dovoljno da se učvrstimo na začelju!
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 16:22   #2039
Meni se čini da tumačenje ovisi o tome što želiš pročitati. 51% dionica je u rukama DT, ostalih 49% ne drže marsovci, nego građani, uvjeren sam da su 99.99% njih građani RH.

Dok nisam toliko putovao po drugim državama vjerovao sam tim pričama o Hr na začelju, ali sad znam da su to priče koje se koriste kako nekom paše. Mi smo skloni grintanju, a neki to iskoriste da bi manipulirali podacima. Npr. u Splitu sam imao brži net po nižoj cijeni nego u centru Stockholma. U UK tj. Londonu također. S tim bi morao izać iz kuće da uhvatim signal mobitela. Promijenio par mreža, bez uspjeha. Da se to dogodi u Splitu imao bi pobunu naroda, preko cijele naslovnice slobodne dalmacije bi bila majka s bebom u naručju i suzom u oku koja je pokušala pozvat prvu pomoć, ali nije imala signala.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 20:54   #2040
@DelmatST Onda nebi reka: "U HT-u imamo 800,000 kućanstava...".
Šta misli kad kaže da je 49% dionica u rukama građana? Prodaje ljudima maglu, manipulira podacima.

Vlasnička struktura i upravljanje HT-a

51% Deutsche Telekom Europe B.V.
39,4% Privatni i institucionalni ulagatelji
6,7% Fond hrvatskih branitelja iz domovinskog rata
2,9% Centar za restrukturiranje i prodaju Republike Hrvatske
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.