Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 21:53   #8161
Sto se tice cijene ona koja sam ja gledala su osjetno jeftinija u Sloveniji (a cula sam i u madarskoj) tako da se definitivno isplati pogledat.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:33   #8162
Nyameria jesi ti odlučila koje ćeš?

Mi smo danas bili u WG i probali Kunert i mislim ova Bebetto

I oba su mi super, ali bi plus dala Bebettu zbog 2g garancije. I def mislim da ćemo uzet 2u1 i AS baš zbog boljih AS. A ne znam dal Bebetto ima 2u1 uopće
Gledam da možda kolica dočekaju jednom i drugu bebu koju bi rado imali :P

Zez mi je jedino što nema baš svih modela za isprobati, a ima ih beskooooonačno. Nemrem se na temelju interneta odlučiti, a da ih ne isprobam :\
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:00   #8163
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Sto se tice cijene ona koja sam ja gledala su osjetno jeftinija u Sloveniji (a cula sam i u madarskoj) tako da se definitivno isplati pogledat.
onda valjda ovisi o marki/modelu jer sta sam ja gledala nije bilo jeftinije
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:36   #8164
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Nyameria jesi ti odlučila koje ćeš?

Mi smo danas bili u WG i probali Kunert i mislim ova Bebetto

I oba su mi super, ali bi plus dala Bebettu zbog 2g garancije. I def mislim da ćemo uzet 2u1 i AS baš zbog boljih AS. A ne znam dal Bebetto ima 2u1 uopće
Gledam da možda kolica dočekaju jednom i drugu bebu koju bi rado imali :P

Zez mi je jedino što nema baš svih modela za isprobati, a ima ih beskooooonačno. Nemrem se na temelju interneta odlučiti, a da ih ne isprobam :\
Ispada da radim za bebetto koliko ih hvalim, ali kad su nama super

anways, Bebetto ti ima neki kao izložbeni prostor u Chromosovm tornju i tamo ti imaju skoro sve modele pa ako vam se da otiđite pa pogledajte ostale modele
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:50   #8165
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Ispada da radim za bebetto koliko ih hvalim, ali kad su nama super

anways, Bebetto ti ima neki kao izložbeni prostor u Chromosovm tornju i tamo ti imaju skoro sve modele pa ako vam se da otiđite pa pogledajte ostale modele
To je super info! Hvala puno!
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 19:13   #8166
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post

I oba su mi super, ali bi plus dala Bebettu zbog 2g garancije. I def mislim da ćemo uzet 2u1 i AS baš zbog boljih AS. A ne znam dal Bebetto ima 2u1 uopće
Mi smo uzeli 2u1 Bebetto i odvojeno as.
Mozes iskombinirati Ako se ne varam, od ukupne cijene (za 3u1) su nam umanjili nekih 500tinjak kuna za jaje
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 22:11   #8167
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Nyameria jesi ti odlučila koje ćeš?

Mi smo danas bili u WG i probali Kunert i mislim ova Bebetto

I oba su mi super, ali bi plus dala Bebettu zbog 2g garancije. I def mislim da ćemo uzet 2u1 i AS baš zbog boljih AS. A ne znam dal Bebetto ima 2u1 uopće
Gledam da možda kolica dočekaju jednom i drugu bebu koju bi rado imali

Zez mi je jedino što nema baš svih modela za isprobati, a ima ih beskooooonačno. Nemrem se na temelju interneta odlučiti, a da ih ne isprobam :\
Ja sam na kraju dobila kolica neka peg perego, nisu mi jos stigla pa nemam pojma koja i kakva.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 22:32   #8168
Ajde super! I nama nutkaju, al ja bi neka s većim kotačima, a ta su obično novija. Nekako se sve više mislim da uopće nećemo nositi kolica na 2.kat nego ih ostavljat u autu...praktičnije je nego ih vući gore dole...

Sad se samo moram odlučiti za lako sklopljivi model i eventualnom duljom garancijom. I da eventualno na njih paše buduća AS..

Joj toliko podataka a sve mi dođe razlika u nijansama (i cijeni ofc)

I da li tko ima iskustva sa Hercules trgovinom iz Slavonskog Broda? Vidim da na njuškalu imaju jako puno modela...

Zadnje uređivanje charmed84 : 28.02.2017. at 22:57.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 09:18   #8169
Da li je tko kupovao preko neta? Naišla sam na recimo ova - MY JUNIOR MIYO?
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:38   #8170
Da li je neka od vas probavala ABC Design Cobra ili Salsa kolica?
Zanima me da li ima razlike između ta 2 modela? Salsa je ovovodišnji model, jako sličan Cobri.

Trenutno u BL Cobra sa košarom dođe oko 350 Eur, a toliko su i neki modeli Salse.

Zanima me i kakvo je sjedalo za spavanje, pošto u ravnom položaju nije klasično ravno, noge su uzdignute.

Sent from my 6045K using Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:49   #8171
Cure, nisam uspjela nać na netu info....pa ako koja od vas zna - Maxi Cosi Mura 3 da li stanu u gepek omanjeg auta (konkretno peugeot 308)?

I da li je buzz šta manji od Mure za u gepek, ili je to sve isto....gledala sam specifikacije kolica i pari li-la ali u praksi nikad ne znaš..
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:17   #8172
Trazim za maclaren twin techno kolica kopcu za vezanje,onu koja ide izmeju nogu tj ako netko ima komplet viska za prodat-javite u inbox
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:13   #8173
Chicco u Hr ili izvan granica

Pozdrav!

ima li netko pojma kako i gdje doci do djelova za chicco kolica?
u Hr su ocito otisli u stecaj, nasli smo nest u Sloveniji ali isto nije chicco store vec imaju ostatke ostataka na lageru i naravno nemaju ono kaj nama treba
Netko narucivao djelove preko ebaya?
konkretno dobili kolica i fale neke sitnice(sjenilo za sunce na jajetu, spuzve/umetci za jaje, kopca za sjedeca kolica.....)
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 11:32   #8174
Mamice možete li mi reći svoja iskustva sa Peg Perego i Foppapedretti 3u1 kolicima?
Nikako se odluciti koja kolica kupiti. Prvo sam zapela za Kunert Lavado 3u1 ali ih ne mogu uzivo vidjeti pa sam se zaljubila u jedne Peg Perego i sad sam skroz neodlučna.
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:33   #8175
Mi isto muku mučimo s odabirom kolica... Za oko su mi zapela Bebetto, Tutek i Kunert... Vidim da je puno vas zadovoljna s Bebettom, no da se spominje težina kolica kao nedostatak.
Neznam koliko bi nam to smetalo jer mi smo u obiteljskoj kući u prizemlju, van grada i neće puno biti nanašanja kolica...Imamo veliko ograđeno dvorište i veliki voćnjak tako da će bebica najviše vremena provoditi doma na svježem zraku..

Imate li neke sugestije na gore navedena kolica? Gledala sam na slovenskoj stranici i čine mi se dosta povoljnije, no malo mi je škakljivo vrijeme isporuke 6-10 tjedana..
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 17:16   #8176
Mi smo se odlučili za bebetto jer imaju najlakša kolica u ponudi i čine se stvarno dobra. A isporuka ti i kod nas traje tak nekak...

Ja sam naišla na Poljake koji su najjeftiniji što se tiče Bebetta jedino je zez ak se nešto dogodi se mora slati u Poljsku...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 18:53   #8177
[QUOTE=charmed84;63071965]Mi smo se odlučili za bebetto jer imaju najlakša kolica u ponudi i čine se stvarno dobra. A isporuka ti i kod nas traje tak nekak...

Bebetto su možda najlakša kolica u ponudi od tih poljskih, ali definitivno nisu najlakša kolica općenito. Imala sam prilike dizati peg perego kolica i nemjerljivo su laksa u usporedbi sa Bebetto kolicima. S druge strane, nepoderiva su.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:05   #8178
Da ali cjenovno su skoro duplo skuplja. I kaj ja znam, nisu mi sjela.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:38   #8179
Drage mame sto imate bebetto kolica, vidim da ih svi hvalite , samo mene zanima jedan detalj koji mi je zapeo za oko na youtube videima o holland,luca i vulcano modelima.Naime na videu mi kosara djeluje nedovoljno oblozena, kao da je sama plastika? uzivo ih nemam prilike vidjeti nazalost a taj detalj mi je bas zapeo za oko

I zanima me jos jel itko ima iskustva s Tutek kolicima? Tocnije modeli inspire i torero su nam zapeli za oko i dvoumimo se izmedu njih ili nekih bebetto
Abba_Zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:23   #8180
Ma unutrasnjost kosare ti je skroz okej, lijepo oblozeno, kvalitetan materijal. Izvana isto tako. Moj je bio zimska beba i bio je super zasticen, a i cini mi se na oko veca od kosare velikog broja kolica. Ali to je mozda samo moj dojam, ne znam.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.