Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 16:55   #7021
gdje ima onih crvenih spužvastih klaunskih nosova?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:57   #7022
Muller

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:06   #7023
budem pogledala. tnx!
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 20:57   #7024
i u konzumu sam ih vidila
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:01   #7025
Gdje kupiti plasticne case za visekratnu upotrebu, a da nije Ikea? Mala mi opet razbila staklenu casu, a stalno hoda bosa, koliko god ja to odmah posaugam stalno imam fobije da je negdje ostalo stakla...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 20:37   #7026
Pa svuda tog ima, dm, konzum, muller, plodine..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 07:57   #7027
Nedavno su bile u Kauflandu po 3kn/kom. Ima i u offertissimi, interspar.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 10:06   #7028
Jel treba kod tih plasticnih casa paziti isto kao kod boca? Zato nebi uzimala bas bilo gdje, nego da znam da je sigurna plstika... nekak ne volim bas te plastike, pa nisam nikad ni gledala.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:24   #7029
pročitaj oznake na njima, pa prema tome i kupi.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:26   #7030
Pozdrav svima! Gdje kupujete igracke tipa bageri, kamioni i sl? Imamo ih brdo, sto kupljenih sto dobivenih i vecina ih se slomi relativno brzo. Ok, moj mali nije bas njezan, al recimo jedan iz Bubamare je ok, ovo ostalo ne bas
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:36   #7031
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Gdje kupujete igracke tipa bageri, kamioni i sl? Imamo ih brdo, sto kupljenih sto dobivenih i vecina ih se slomi relativno brzo. Ok, moj mali nije bas njezan, al recimo jedan iz Bubamare je ok, ovo ostalo ne bas
Ako mu treba tipa za na more onda sto jeftinije u offertissimi,za duzu upotrebu,kvalitetnije u mulleru,baby centru,zna biti u konzumu, denis...
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:31   #7032
Cure, koje pelene za vodu/more/bazen kupujete?

Ja sam danas ko idiot dosla u DM i pitala za pelene za vodu, zena mi dala obicne pampers pants. Sad gledam - nigdje ne pise da su za vodu. :/ jel jesu za vodu ili su to najobicnije gacice?

Gdje mogu kupiti onda za vodu? Koji brend? Kak se tocno zovu? :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:43   #7033
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Cure, koje pelene za vodu/more/bazen kupujete?

Ja sam danas ko idiot dosla u DM i pitala za pelene za vodu, zena mi dala obicne pampers pants. Sad gledam - nigdje ne pise da su za vodu. :/ jel jesu za vodu ili su to najobicnije gacice?

Gdje mogu kupiti onda za vodu? Koji brend? Kak se tocno zovu? :/


Dm ima svoje babylove za u vodu, ima u bipi i u mulleru- neznam marke... Svakako na pakiranju pise swim i jos nesto.
U bubamari ima i trajne gacice (kao platnene pelene) za u vodu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
gigi3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:11   #7034
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Cure, koje pelene za vodu/more/bazen kupujete?

Ja sam danas ko idiot dosla u DM i pitala za pelene za vodu, zena mi dala obicne pampers pants. Sad gledam - nigdje ne pise da su za vodu. :/ jel jesu za vodu ili su to najobicnije gacice?

Gdje mogu kupiti onda za vodu? Koji brend? Kak se tocno zovu? :/
Zena ocito ne zna. Na pakiranju je bas nacrtana beba u vodi. Ali i ove pants ti mogu posluziti svrsi jer i ove koje su kao za kupanje nisu bas za visekratnu upotrebu.
Meni su se za na more boljima na kraju pokazale obicne kupace. Ali sto vise gol. Grozno mi je da su mokri dugo u tim plasticnim pelenama. Drugo su bazani gdje moraju biti u pelenama.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:34   #7035
Quote:
gigi3012 kaže: Pogledaj post
Dm ima svoje babylove za u vodu, ima u bipi i u mulleru- neznam marke... Svakako na pakiranju pise swim i jos nesto.
U bubamari ima i trajne gacice (kao platnene pelene) za u vodu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odem u bubamaru za vikend tenks na linku


@cepin

A jos sam joj naglasila da mi treba za vodu ma mala ce ici u bazen pa su mi tete rekle za te pelene. Za more joj isto mislim kupace obicne hvala <3
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 11:26   #7036
tražim ljuljačku ovog tipa, to zovu ljuljačka gnijezdo? ali neku jeftiniju varijantu...ako je netko kupovao, ima, da podijeli iskustvo, je li problem ako je skroz mala od 60 cm...mislim da je takva sad u plodinama na akciji...
https://www.jeftinije.hr/Proizvod/33...gnijezdo-60-cm
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:15   #7037
Tražim plivalice, rukavice.. najmanje koje postoje.. Decatlon nema, makar na webu pise da ih ima , intersport nema, bubamara nema.. Je li netko vidio gdje ih ima?
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 22:30   #7038
Quote:
slatkakobombon kaže: Pogledaj post
Tražim plivalice, rukavice.. najmanje koje postoje.. Decatlon nema, makar na webu pise da ih ima , intersport nema, bubamara nema.. Je li netko vidio gdje ih ima?
Baby centar?

https://www.babycenter.hr/intex-5664...god-17505.html
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 23:01   #7039
Samo usputni komentar - kad sam ja bila trazila za mojeg ispostavilo se da su najvece rukavice za najmanje klince - da se sto vise mogu napuhati i da ih sto vise drze na povrsini. one manje su bile za stariju djecu

mi smo nase u mulleru kupili, vidjela sam da su neki dan (bar u rijeci) na odjelu igracaka izvukli i asortiman za vodu/more
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 23:53   #7040
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Samo usputni komentar - kad sam ja bila trazila za mojeg ispostavilo se da su najvece rukavice za najmanje klince - da se sto vise mogu napuhati i da ih sto vise drze na povrsini. one manje su bile za stariju djecu

mi smo nase u mulleru kupili, vidjela sam da su neki dan (bar u rijeci) na odjelu igracaka izvukli i asortiman za vodu/more

Nisam imala pojma za te velicine, obratno proporcionalno. Nekak si mislim da bi moju malu te velike progutale. Probat cu muller, mozda su i u zg izvukli to..
Al ne kuzim, zakaj tog asortimana nema, kaj se djeca ne kupaju zimi recimo u bazenu..?
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.