Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2016., 15:40   #641
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Frupy poooomooooć
Ima neke minimalne narudžbe za Mango? Taj outlet
Kolika je dostava?
Free jeiznad 350 kn
Inace je 60 kn
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 16:18   #642
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Free jeiznad 350 kn
Inace je 60 kn
tak je.

obicni mango ima free iznad 300 kn
inace 39 kn postarina
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 11:15   #643
hvala
to si moram negdje zapisati

a kak je h&m?
čujem da i lindex šalje kod nas, kako je kod njih?

uopće mi nije jasno zašto to ne piše na stranicama???
kao što piše na ebayu recimo, isporučuje ili ne, kolika je poštarina ili je nema, odmah iz aviona je vidljivo
nego tražiš tražiš i na kraju nigdje ništa
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:46   #644
Koji vrag se desava sa Nextovim web shopom? Vidim da su lagano redizajnirali stranicu. Pokusava netko ovih daan obaviti kupnju tamo? Ja ne mogu nista otvoriti. Niti preko moba, nit preko tableta i kompa. Pokusavam pojedinacno otvoriti odredjenu skupinu proizvoda, sve prazno. Idem listati onaj kao katalog po spolu/uzrastu i ne mrda nista dalje od prve stranice. I tako vec danima
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:09   #645
Gap online samo danas -50% i free shipping
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 19:35   #646
Može pomoć pliz? Jel netko ikad odbio narudžbu od h&m-a? Vidim da ne ide preko hp-a nego druga kurirska služba. Ako ne preuzmem paket jel kurir to vrati h&m-u pa mi bez dodatnih procedura i troškova vrate pare na debitnu s koje sam vršila plaćanje? Hvala. Pozz!
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 21:18   #647
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Može pomoć pliz? Jel netko ikad odbio narudžbu od h&m-a? Vidim da ne ide preko hp-a nego druga kurirska služba. Ako ne preuzmem paket jel kurir to vrati h&m-u pa mi bez dodatnih procedura i troškova vrate pare na debitnu s koje sam vršila plaćanje? Hvala. Pozz!

Za njih dostavlja DPD. Dan prije nego dostave ti posalju poruku kad ce okvirno dostaviti u koje vrijeme. Ako te ne bude doma, paket se vraca u DPD skladiste. Ako zelis, mozes otic po njega ili se dogovoriti telefonski za drugi dan dostave.

Ako ne pokupis, ne znam sto je sljedece. Pretpostavljam da vracaju HMu ali ne znam kak s lovom onda.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 22:41   #648
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Koji vrag se desava sa Nextovim web shopom? Vidim da su lagano redizajnirali stranicu. Pokusava netko ovih daan obaviti kupnju tamo? Ja ne mogu nista otvoriti. Niti preko moba, nit preko tableta i kompa. Pokusavam pojedinacno otvoriti odredjenu skupinu proizvoda, sve prazno. Idem listati onaj kao katalog po spolu/uzrastu i ne mrda nista dalje od prve stranice. I tako vec danima
ja sam pokušavala pogledati onaj festive break ali može se samo prvo stranica otvoriti, na talijanskim stranicama normalno radi, poslala sam im upit još u petak ali nisu ništa odgovorili...
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 10:51   #649
Na puno mjesta sam vec cula da next slabo radi
I to navodno vec dugo traje
A njih da nije bas previse briga jer su se svi zalili i nista

No navodno da se moze naruciti ako se nekako direktno u narudzbu ukuca sifra proizvoda, a ne znaci da dodes na prouzvod i stavljas u kosaricu
Ne znam da li sam pomogla ali probaj
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 11:01   #650
pozdrav

Pozdrav ,neznam da li smijem pitati ovdje ako smeta neka brišu post

Zanima me da li možda tko poklanja dječju robicu za decka vel 56-62-68 ? Bila bih vrlo zahvalna,imali smo jednog decka prije ali sam podjelila robicu jer nismo računali na još jedno dijete...
Tratincica24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 14:24   #651
Što se dogodilo da su poštarine iz UK toliko poskupile?
Pri tome mislim na eBay

Uopće se ne isplati više kupovati jer ispadne puno skuplja poštarina nego sam item

Moja malena napokon nosi broj 6-9 mjeseseci, pa sam izvukla robicu od brata da ju operem
I gledam malo etikete Next, Adams kids, Early days, Cherokee, Marks & Spencer, George...ali zbog poštarine i tečaja funte se definitivno više ne isplati sad naručivati
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:09   #652
vec godinama i englezi i ameri dizu postarine, ali jos je uk dobar, uglavnom se vrti oko 2-3 funte. one s postarinom od 4+ funte ni ne gledam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:48   #653
Velika pohvala za Emporium
Jučer u podne naručeno, danas u 11h stiglo u RI
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:30   #654
Koliko treba Baby centru da napadi i pošalje narudžbu?
Naručila sam u nedjelju i dobila samo potvrdu o zaprimljenoj narudžbi. Prošlo je dakle 5 radnih dana, a rok isporuke je 3 do 8. Dakle još stignu, ali svejedno mi se čini malo predugo.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 18:36   #655
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Koliko treba Baby centru da napadi i pošalje narudžbu?
Naručila sam u nedjelju i dobila samo potvrdu o zaprimljenoj narudžbi. Prošlo je dakle 5 radnih dana, a rok isporuke je 3 do 8. Dakle još stignu, ali svejedno mi se čini malo predugo.
obično bi bilo u tom roku od 8 dana
i nemoj se iznenaditi ako dobiješ više paketa za jednu narudžbu
jer šalju iz različitih skladišta, ovisi gdje ima toga što si naručila, zadnji put sam dobila iz Splita i iz Zg pakete a jedna narudžba.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:17   #656
Narucila sam next i danas mi hrv.posta ostavila papiric. Sad moram u branimirovu, super po ovoj adventskoj guzvi..
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:27   #657
zakaj u branimirovu? mislim, pretpostavljam da nisi iz centra kad spominjes guzvu do tam. kaj ne mozes u svojoj posti dici?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:29   #658
carina?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:03   #659
kaj ne ide next iz eu?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:26   #660
pa ide, doduse iz uk , ali ne znam zasto bi morala u branimirovu.
jesu oni sad u nekom drugacijem rezimu?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.