Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2015., 02:15   #401
Meni je ona jako lijepa i stvarno zgodna. Prije mi je bila simpa dok je bila onako sva umiljata ali sad sa ovim pokusajima isfuravanja tog seksa na silu mi je postala takav trash i grozno mi baca imidzem na cajku, al ne pravu neg domacu tipa sevke ili relativno nove, lidije bacic.
Gore je netko rekao da su joj sam klinke publika,mislim da je uglavnom to tocno, 80% komentara bar su klinke i takoder se slazem s onim da joj taj sexy look jednostavno ne lezi. Moga je ostat umiljata i slatka i ne prodavag pjesme skidanjem. Zasto su to apsolutno sve pocele radit? I takve se slikat i keljit slike svuda. Zbog tog jako mlade djevojcice a i cure mojih godina hodaju okolo svakak obucene jer im estradne trashare serviraju to na pladnju kao pod normalno i svakodnevno. Treba im svima opalit pljusku i rec nek se skuliraju,kvragu
Mara03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 10:53   #402
Brrr,ona slika di joj visi nešto iz usta,koje podočnjake ima

A Mara skidaju se,jer ionako u svemu kopiraju svjetske zvijezde.

Sve te naše dosadnjakovičke kopiraju strane pjevačice u odijevanju,pjevanju

,a vani ih nitko ne bi slušao.
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:11   #403
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...28&oe=5678F4B0 i još mrežaste čarape na to... Pokušava bit seksi ali joj ne ide...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 21:49   #404
Fina pristojna građanka
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 22:26   #405
Volim samo onu njenu pjesmu Tabu.
-Sanjar- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 18:49   #406
Barem je za veliki dio svoji pjesama napisala glazbu i rijeci, po tome se razlikuje od mnogih drugih.
I nije po imidzu 100% bitch kao Nives, a i manje od drugih, trenutno popularnih. Draga mi je evo samo po tome sta sama radi na svojim pjesmama.
koliko ih je Rozga naprimjer napisala?
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 19:12   #407
meni je ovo prejadan argument, sori. Kad je zadnji put imala hit? Zadnji koji pamte svi je prava ljubav hjoj.
Tonči huljić sebi piše tekst skupa sa njegoovm ženom pa je meni on dno dna što se tiče pjesme i pjevanja. Ali mi je kao osoba drag jer nema dlake na jeziku, ne pazi da to sve zapakira nego ga boli đon. Malo je seljačija, ali pravi hrvatski mužjak je sličan njemu po meni..Valja je bitno kakav je tekst, a ne ko ga je napisao. Šta je htjela pokazat kad je napisala Majcu-bitch please, jadnija je od vjekoslave s tim tekstom ispala. Neš ti kvalitete u laninim tekstovima pa da ju se po tome treba cijenit..


U zadnje vrijeme lana pretjeruje s golim slikama, dekolteima, općenito igranjem sa riječima i seksualnim aluzijama. Ali ne može ju se puno krivit kad to prodaje pjesmu danas, vidi lidiju bačić-na tome je izgradila karijeru.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 20:01   #408
Nisam ulazila u kvalitetu pjesama, ali barem radi na njiman i na produkciji, znaci koliko toliko samo odluciva o tome sta ce pjevati i cime se proslaviti ili sramotiti.
Hit je relativan, jer ako gledas naprimjer CMC imas tu dosta videa u smislu "guzice i sise" ili "mlada party djevojka" i tu imas i vise Lane, Nives, Maje itd nego uistinu prodaju ploce.

O huljicu samo toliko, ima uspjeh, nasao je kalup koji masi odgovara i koji pravi hiteve isto ako ga navodno nitko ne slusa. Zasto nebi ponovio i 101. nesto ako se prodaje i vrti na radiu?
I uspjeha ima vec koliko desetljeca, ali da bi morala zastaviti cd "20 najveci pjesama Tonci huljica bi imala problema".
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:05   #409
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Barem je za veliki dio svoji pjesama napisala glazbu i rijeci, po tome se razlikuje od mnogih drugih.
I nije po imidzu 100% bitch kao Nives, a i manje od drugih, trenutno popularnih. Draga mi je evo samo po tome sta sama radi na svojim pjesmama.
koliko ih je Rozga naprimjer napisala?
piše joj onaj fayo,faruk rukfaš.
kralj1992 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.