Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 17:42   #1
Posao u inozemstvu za tvrtku iz hrvatske

Evo ovako, imam informaticku ali i gradjevinsku tvrtku koja je tek krenula sa radom te me zanima znate li neke oglasnike u njemackoj,austriji,sloveniji u koje bi mogli staviti svoje oglase te pronaci posao...ili ako netko ima neka druga rjesenja za pronalazak poslova tamo...ako je netko koristio neke i koji su jos nacini pronalaska posla vani,a ucinkoviti su
bussinesman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 16:42   #2
Quote:
bussinesman kaže: Pogledaj post
Evo ovako, imam informaticku ali i gradjevinsku tvrtku koja je tek krenula sa radom te me zanima znate li neke oglasnike u njemackoj,austriji,sloveniji u koje bi mogli staviti svoje oglase te pronaci posao...ili ako netko ima neka druga rjesenja za pronalazak poslova tamo...ako je netko koristio neke i koji su jos nacini pronalaska posla vani,a ucinkoviti su
Gle za pocetak imas dosta ekipe nase kaj gore traze kooperante (firme) za izvođenje radova...vidi malo po nasim oglasnicima...prijedlog.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 10:57   #3
A kako doci do tih ljudi...a i svi znamo kako ide placanje sa nasim ljudima gore..isto ko i ovdje tak da bi radije direktno nudio svoje usluge preko nekih reklama
bussinesman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.