Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2016., 21:39   #1
Gdje uložiti bitcoinse - prijedlozi !!!

Nisam bio jedno vrijeme na forumu pa nisam baš u toku.

Zanima me par pametnih prijedloga ili ideja gdje i kako uložiti ponešto bitcoinsa ?!
Nešto imam u zalihama pa razmišljam kako ih poduplati u neko razumno vrijeme..ajmo reć - par mjeseci.
Dakle..neki pametni sajtovi ali da nije scam, ponzi i slična sranja.

Ljudi ..navalite !!!:klap:

Hvala
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 03:27   #2
Poduplati u periodu kraćemu od par godina a da nije ponzi i slične šeme?

Zaboravi.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 14:52   #3
Dobro ti kaze melodic.haze,ima stranica koliko hoces koje nude brzu zaradu preko noci,ali to je uglavnom baceni novac.

Jedino sto je sigurno da svoj bitcoin drzis na sigurnom i cekas da mu cijena ode gore pa onda prodas.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 20:58   #4
Quote:
Jean Paul kaže: Pogledaj post
Dobro ti kaze melodic.haze,ima stranica koliko hoces koje nude brzu zaradu preko noci,ali to je uglavnom baceni novac.

Jedino sto je sigurno da svoj bitcoin drzis na sigurnom i cekas da mu cijena ode gore pa onda prodas.
Čini mi se da bih se mogao načekati. Bio je do prije mjesec dana ili malo više oko 670$ a sad je 570$ !!
Po toj logici ne znam koliko ima smisla čekati..ali s druge strane iskreno - nikad se ne zna.

Ne mogu vjerovati da na internetu ne postoji sajt koji može uloženo kroz neko razumno vrijeme vratiti a da ne govorim o zaradi !?

Što je s rudnicima ? Ima li koji siguran ili je sve to pričanje u prazno...?
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 01:07   #5
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Čini mi se da bih se mogao načekati. Bio je do prije mjesec dana ili malo više oko 670$ a sad je 570$ !!
Po toj logici ne znam koliko ima smisla čekati..ali s druge strane iskreno - nikad se ne zna.

Ne mogu vjerovati da na internetu ne postoji sajt koji može uloženo kroz neko razumno vrijeme vratiti a da ne govorim o zaradi !?

Što je s rudnicima ? Ima li koji siguran ili je sve to pričanje u prazno...?
Pa što ti misliš kako svijet funkcionira? Da svi možemo uložiti tako par stotina dolara i poduplati, svi bi to i radili.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 05:29   #6
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Pa što ti misliš kako svijet funkcionira? Da svi možemo uložiti tako par stotina dolara i poduplati, svi bi to i radili.

A gdje ja živim..u svemiru ?
Nisam pitao kako svijet funkcionira i umno nagazne rečenice kojima ovdje stvarno nema mjesta.
Pitao sam nekoga TKO ZNA, ako ne znaš..skreneš na drugu temu.

Činjenica je da postoji stanoviti broj ljudi koji uspijevaju pronaći specifične stranice koje - za tvoje čuđenje -ipak isplaćuju nekakav novac, doduše to nije onoliko koliko mi želimo ali ipak isplaćuju.

Skupljati btc-e klikajući reklame je ok ali sporo, igre na sreću su rizične..dakle, ima stranica za koje se isplati zainteresirati ali ne znam koliko su sigurne.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 03:48   #7
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
A gdje ja živim..u svemiru ?
Nisam pitao kako svijet funkcionira i umno nagazne rečenice kojima ovdje stvarno nema mjesta.
Pitao sam nekoga TKO ZNA, ako ne znaš..skreneš na drugu temu.

Činjenica je da postoji stanoviti broj ljudi koji uspijevaju pronaći specifične stranice koje - za tvoje čuđenje -ipak isplaćuju nekakav novac, doduše to nije onoliko koliko mi želimo ali ipak isplaćuju.

Skupljati btc-e klikajući reklame je ok ali sporo, igre na sreću su rizične..dakle, ima stranica za koje se isplati zainteresirati ali ne znam koliko su sigurne.
Postoji ih hrpa, redovito se otvaraju ponzi i slične sheme, samo treba znati gdje i kada uletiti.

Ti si pitao može li se znatno profitirati a da nije nikakva shema, i tu se zapravo vidi da nisi razmišljao o ovome dulje od 30 sekundi prije nego si napravio thread o brzoj zaradi.

Da se ne častimo dalje, ne, ne postoji takva stranica. Možeš riskirati s nekom shemom, ali pošto vidim da nisi pretjerano upućen, ja ne bi.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 05:51   #8
Ja zapravo nisam očekivao da će mi neko dati link u kojem leži čarobni štapić s gomilama love, ne brza zarada.
Npr...ako ja imam recimo 1 btc i uložim u taj nekakav nepostojeći sajt, zar ne bi bilo razumno očekivati 1,2 btc za 6 mjeseci ?!
Ili je to previše ?
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 08:27   #9
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Ja zapravo nisam očekivao da će mi neko dati link u kojem leži čarobni štapić s gomilama love, ne brza zarada.
Npr...ako ja imam recimo 1 btc i uložim u taj nekakav nepostojeći sajt, zar ne bi bilo razumno očekivati 1,2 btc za 6 mjeseci ?!
Ili je to previše ?
Tema je jako dobra, no naravno u svijetu internet biznisa ali i općenito u danšnjem financijskom svijetu nema nigdje 100 % garancije, propadaju i velike banke i tvrtke.

Postavlja se pitanje je li vrijedno riskirati glavnicu radi zarade od 10-20 %?

Čemu takva skromnost?

Ako već netko želi riskirati onda neka puca na zaradu tipa 50, 100, 200 ili 300 %.

Da moguće je, kao što je na kladionici meni osobno lakše pogoditi koef 3, 5 pa čak i 10, a na koef 1.1 ili 1.2 uglavnom padam :-)

Treba pratiti neke stvari, evo dat ću samo primjer trafficmonsoona gdje je bila prilika da se podigne lova, samo oni skeptični nisu uspjeli.

Vrijeme je novac, malo pratiti razne programe, propitati se za admine i uletiti u početku i to je to.

No ne bih sva jaja stavljao u istu košaru. Ja bih uzeo recimo 5 programa i raspodjelio novac i vjerujem da je plus zagarantiran.

Ne bih odbacio ni cyclere ima ih vrlo zanimljivih.

A te priče o ponzi shemama, ma cijeli današnji svijet je na svojevrsni način ponzi. Pa pogledajte samo tu prljavu igru s mobilnim telefonima, kao da nisu odmah mogli napraviti s ovakvim današnjim rezolucijama i funkcijama, nego se išli mic po mic da se ljudima uzmu što veće pare.

Koliko imam prilike vidjeti danas većina stranica prima bitcoine, i ja sam malo počeo s njima ali na spori način pa ćemo vidjeti :-)

Svakako kao dobar izvor informacija preporučujem poznati MMG forum, meni je osobno nekoliko puta jako pomogao da uđem na vrijeme u neke programe.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:00   #10
Pozdrav,
Ja sam svoje bitcoine uložio u Recyclix kompaniju...
motovunac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.