Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 17:21   #81
Quote:
elektroman kaže: Pogledaj post
Ma kuzim ja sta je adwords a sta adsense samo sam htio ukazati da imamo posao sa prevarantom - googleom!!!

Zasto? U mnogo slucajeva kada se i ne radi o laznim klikovima oni kazu da su lazna...

Npr: moze ti se desit jedan lazni klik i oni poniste sve zaradjene novce.

Ja sam zaradio oko 50 eura i onda su me banali i nije bilo laznih klikova,tj nisam sam sebi klikao, pokoji put sam znao nagovorit nekog frenda ali zbog cega bi to bili lazni klikovi? I onda oni sve poniste tj to im je izgovor da ne isplate ljude!!

Radije se zato bavim sa ptc stranicama i neka je manja isplata ali bar me ne prave budalom kao google. Cak su mi i blog preko noci ukinuli skoro sam infarkt dobio...
djete drago koliko ti imas godina? 12 - 13 ?

google te nece sigurno bez razloga banati, a ako si varao onda si zasluzeno i banan )) svi mi koji igramo posteno , posteno i dobijemo novce, bez da nas itko ista pita... tako da, drzi se svojih spika za svoje vrsnjake, a nemoj ih prodavati tamo di pojma nemas, i siriti dezinformacije
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 11:50   #82
Google Adwords pojašnjenje

Pozdrav svima,

s obzirom da sam laik vezano uz Adwords, da li bi mi netko mogao detaljnije objasniti kako stvar funkcionira, gdje se može vidjeti zarada, naplata, kampanje itd..

Nigdje ne vidim gdje ja kao korisnik imam korist od Adwords, odnosno na koji način ja zarađujem putem istog.

Hvala!
zaboravio_stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 12:21   #83
Pa ne zarađuješ od toga, zarađuješ od posla koji reklamiraš. Nešto si pomiješao.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 12:23   #84
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Pa ne zarađuješ od toga, zarađuješ od posla koji reklamiraš. Nešto si pomiješao.
Znači nema direktne zarade od oglašavanja?
zaboravio_stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 12:27   #85
Ne, za to ti služi AdSense.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 12:30   #86
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Ne, za to ti služi AdSense.
Hm.. tamo su me blokirali, a ne vidim baš adekvatnu alternativu.
zaboravio_stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 13:50   #87
a jbg...što si klik'o sam sebi
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 13:37   #88
Krenuo sam u AdWords kampanju nakon detaljnog proučavanja. Javit ću rezultate mada sam dugo sjedio za kompom i u sveučilištu za sastavljanje oglasa. Teško je jer nikada ne znaš šta može upalit. Start mi JE 2100 KN. Za inozemstvo. Pa ćemo vidjeti. Znojim se dok čekam rezultate ili pad sistema.
vino&gitare is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 12:56   #89
Quote:
vino&gitare kaže: Pogledaj post
Krenuo sam u AdWords kampanju nakon detaljnog proučavanja. Javit ću rezultate mada sam dugo sjedio za kompom i u sveučilištu za sastavljanje oglasa. Teško je jer nikada ne znaš šta može upalit. Start mi JE 2100 KN. Za inozemstvo. Pa ćemo vidjeti. Znojim se dok čekam rezultate ili pad sistema.
Au, prijatelju - trebao si uzeti par vaucera od mene prije nego si krenuo sa tolikim ulaganjem.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:32   #90
.

Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Au, prijatelju - trebao si uzeti par vaucera od mene prije nego si krenuo sa tolikim ulaganjem.
mogu za sljedeći put ako bude uspjeha,kako do vouchera???
vino&gitare is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:44   #91
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Au, prijatelju - trebao si uzeti par vaucera od mene prije nego si krenuo sa tolikim ulaganjem.
kuponi se nesmiju prenosit. to je protiv pravila google-a , a i večina tih accounta nakon toga su banana.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:56   #92
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
kuponi se nesmiju prenosit. to je protiv pravila google-a , a i večina tih accounta nakon toga su banana.
Nije da se ne smiju prenositi, jer u principu svatko moze imati 1 kupon, ALI naravno samo jedan vaucer po accountu se moze koristiti.

Dakle onaj tko bi htio vise vaucera - mora otvarati/zatvarati vise accountova.

Samo kazem.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:29   #93
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Nije da se ne smiju prenositi, jer u principu svatko moze imati 1 kupon, ALI naravno samo jedan vaucer po accountu se moze koristiti.

Dakle onaj tko bi htio vise vaucera - mora otvarati/zatvarati vise accountova.

Samo kazem.
i google je isto glup pa ne vidi da se s iste ip adrese otvara neograničen broj accounta. ne vrijedi riskirati tj. pokušavati varati google.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:31   #94
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
i google je isto glup pa ne vidi da se s iste ip adrese otvara neograničen broj accounta. ne vrijedi riskirati tj. pokušavati varati google.
A cuj ja inace imam uzasan ruter koji trebam bar jednom dnevno resetirati tako da nema beda.

Salu na stranu, koristim vaucere vec godinu dana i nikad nisam imao nikakvih problema niti su mi zatvorili account.
(naravno - nakon potrosenog vaucera ja ga sam zatvorim.)
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 22:48   #95
Napravila sam kampanju za turizam (apartmane i sobe), ali je
Moze li mi tko reci cine da se vodim u postavljanju kampanje?
Kako da provjerim koje riječi su dobre , a koje nisu?
Slusam kako pisu da se moze napraviti dobra kampanja s malo novca ako se zna, znam da nije jednostavno napisati o adwordsu u par recenica, ali ako netko moze pomoci bilo bi
Hvala!
pomidora85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:41   #96
Quote:
pomidora85 kaže: Pogledaj post
Napravila sam kampanju za turizam (apartmane i sobe), ali je
Moze li mi tko reci cine da se vodim u postavljanju kampanje?
Kako da provjerim koje riječi su dobre , a koje nisu?
Slusam kako pisu da se moze napraviti dobra kampanja s malo novca ako se zna, znam da nije jednostavno napisati o adwordsu u par recenica, ali ako netko moze pomoci bilo bi
Hvala!
Nemogu ti poslati PM ali možemo ti napraviti najbolje kaj možeš dobiti, i to za praktički nikakve novce. Javi se u inbox
Alexvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 19:16   #97
Zanima me isto vezano za turizam (apartmane i sobe).
Postavljena je kampanja na adwords ima masu pojavljivanja međutim jako malo klikova.
Neznam u čemu je problem i šta bi trebalo promjeniti , ako netko moze pomoci bilo bio bi zahvalan.
svaki savjet je dobrodošao
dexter1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:36   #98
ako ima netko tko je voljan napraviti mi kampanju i podesiti sve po mojim zeljama (za neke normalne novce) molim da mi se javi na PM
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:00   #99
Ako neko ima volje malo se pozabaviti sa AdWordsom molio bi da me kontaktira. Napravio sam si racun ali mi nudi samo kartice koje ne koristim. Trenutno ne zelim vaditi nove kartice pa ako neko zna kako to platiti na drugi nacin molio bi da me kontaktira privat.
Hvala

Pozdrav
__________________
Foto Raja Hennef
Krajakovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:32   #100
a koje kartice se ne mogu koristiti?
dali se moze koristiti ona od erste banke, visa electron devizna kartica za tekuci racun?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.