Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2016., 13:15   #501
Bezbroj boja, mnostvo plodova, kesteni, vani hladno a unutra vatrica i toplina,
Jesenske veceri kao stvorene za sjecanja na ljeto i budjenje zelja koje zelimo jos ostvariti ove godine
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 14:47   #502
šareno lišće, kesteni, ugodne temperature, ne pretjerano jako sunce, jesenjsko sivilo mi isto paše, kišu nešto manje volim
i da, najkreativnije se tada oblačim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 17:11   #503
fine temperature, cak ponekad i sunce onda mogu podnijeti, jer je slabije, ne bljesti i nekak mi je cak i opustajuce (za razliku od histericnog, agresivnog ljetnog sunca).oblacenje, mogu se normalno obuci,razni slojevi, nakit,...takoder konacno se mogu i sminkati a da ne ostavljam lokvice vode iza sebe...prekrasni mirisi pecenih kestena, kukuruza, dunje...divne boje, obozavam hodati okolo pa i po sumama i uzivati. halloween opet mogu paliti svijece i uzivati u mirisima...jutarnje magle znaju biti isto divne,...opet mogu ici na hrelic a da ne padnem u nesvjest od suncanice...i tak puno toga...jako volim jesen
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 17:45   #504
Zbog divnih boja,hladnoce,mogu se opet toplo obuci,nema vise onog jakog sunca,onda jesenska kisa di mogu se ubaciti u marte i hodati po lokvama ko neko malo dijete i naravno zbog kestena i tikva

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 18:28   #505
Volim jesen.
Sunce je sada slabije, nema onog nesnosnog znojenja, ubitacne temperature i skrivanja od sunca, nema sparine, ljepljenja odjece za kozu, ne moram stalno nositi podignutu kosu i prati je svaki cas zbog znojenja i tusirati se 'stotinu' puta dnevno.
Po noci lakse spavam, godi mi svjeziji zrak u sobi, a temperaturu reguliram vatrom u peci; po potrebi jacom ili slabijom. Volim taj miris drveta, slusati pucketanje vatre u peci, ogrijati se na njenoj toplini kad dodjem sa hladnog zraka vani...

Volim slojevito odijevanje; majice, kardigane, jakne, marame, traperice, zatvorene cipele ili gleznjarice, tople carape kojekakve, tamnije boje koje ne volim nositi ljeti jer previse privlace suncevu toplinu.
Ah, a peceni kesteni, njihov miris (koje oduvijek volim i koje ne propustam niti jednu godinu; makar za saku ih pojedem), prekrasne boje u prirodi, jutarnje magle koje volim gledati kroz prozor, uz salicu vruce kave ili caja; uzivam. Pocinjem cesce praviti kolace, kuhati caj...
Zatim u to vrijeme pocnem nositi tople, dugacke pidzame i pocnem se pokrivati mekanim poplunom i toplom, mekanom dekom pod kojima s gustom citam knjigu, internet ili gledam tv.
Uz jesen dodje i sezona novih nastavaka serija koje pratim, a preko ljeta pauziraju.
U ovo jesensko doba manje se susrecem sa kojekakvim ustajalim, znojnim pazusima i raznim drugim miomirisima, koji se jace osjete na ljetnih 35 ili vise Celzija.

I naravno, sve blize vrijeme blagdanskog ozracja; Bozica, Nove Godine, snijega (ako se posreci), onog divnog, sljasteceg kica od lampica i ukrasa, kojeg gledam tjednima i uzivam u njemu...
Sve u svemu, volim jesen.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 12:41   #506
Volim jesen zbog...magle, boja na lišću, pletene odjeće, kesten pirea, prelaska na zimsku prehranu (sarma, kiseli kupus i sl.)...
__________________
Iglasto čeljade...

Zadnje uređivanje KANARinka27 : 16.10.2016. at 12:42. Reason: ispravljanje slova
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 18:00   #507
Podižem temu
Prekrasna jesen, nema prevelikih kiša, lagane magle ujutro i svježina da nas podsjete da je ljeto prošlo, dnevna doza sunca za uživanje u danu
Pečeni kesteni, berba jabuka, krušaka i oraha.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 18:11   #508
Kod mene jos nema kestena ... Ni mirisa jeseni, magle i graktanja vrana. Samo bablje ljeto i sunjara
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 22:44   #509
Volim bablje ljeto ilitiga toplu jesen
Sunce ne traje predugo i ne pretvori dan u pržionu, lijepo zagrije i popodne nestane. Taman koliko treba
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 08:27   #510
Quote:
kleinvillige kaže: Pogledaj post
Podižem temu
Prekrasna jesen, nema prevelikih kiša, lagane magle ujutro i svježina da nas podsjete da je ljeto prošlo, dnevna doza sunca za uživanje u danu
Pečeni kesteni, berba jabuka, krušaka i oraha.
Quote:
kleinvillige kaže: Pogledaj post
Volim bablje ljeto ilitiga toplu jesen
Sunce ne traje predugo i ne pretvori dan u pržionu, lijepo zagrije i popodne nestane. Taman koliko treba
E, baš to!

Danima kad prolazim kraj čiče koji peče kestene, taj miris! Topli čaj u šalici koja mi grije ruke, magla...
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 12:53   #511
Quote:
champagne kaže: Pogledaj post
E, baš to!

Danima kad prolazim kraj čiče koji peče kestene, taj miris! Topli čaj u šalici koja mi grije ruke, magla...
daaa, kesteni uf
Baker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 12:56   #512
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Kod mene jos nema kestena ... Ni mirisa jeseni, magle i graktanja vrana. Samo bablje ljeto i sunjara
Kod mene ima kestena, ali mi se uopće ne jedu na 28 stupnjeva.
I ovogodišnji su crvljivi i slaba uroda.I njima smeta vrućina.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 19:08   #513
Svako jutro magla, nije prevruće. Lijepa jesen. Sutra ću kupiti kestene i sjesti na klupicu u parku.
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 22:00   #514
Quote:
champagne kaže: Pogledaj post
Svako jutro magla, nije prevruće. Lijepa jesen. Sutra ću kupiti kestene i sjesti na klupicu u parku.
Pečeni kesteni, pire od kestena, kolači sa pireom od kestena
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.